GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mógłby ktoś dziś zgrać jakoś odcinek "Pierwsza miłość"?

03.11.2006
15:13
[1]

Ziomczyk [ Pretorianin ]

Mógłby ktoś dziś zgrać jakoś odcinek "Pierwsza miłość"?

Nie bedzie mnie w domu dzis wieczorem a 18 bedzie wazny odcinek Pierwszej milosci. Chcialbym go obejrzec ale nie dam rady. W poniedzialek bedzie powtorka o 14 ale tez nie uda mi sie obejrzec. Moglbys ktos jakos zgrac i wstawic gdzies w necie? Bylbym bardzo wdzieczny...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.