Ziomczyk [ Pretorianin ]
Mógłby ktoś dziś zgrać jakoś odcinek "Pierwsza miłość"?
Nie bedzie mnie w domu dzis wieczorem a 18 bedzie wazny odcinek Pierwszej milosci. Chcialbym go obejrzec ale nie dam rady. W poniedzialek bedzie powtorka o 14 ale tez nie uda mi sie obejrzec. Moglbys ktos jakos zgrac i wstawic gdzies w necie? Bylbym bardzo wdzieczny...