ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Czyjeś mądre przemyślenia :-)
Mysle ze tak mozna zacytuje czyjs kom,entarz..taka jest prawda ludzie i tylko dajemy sie manipulowac innym tym ktorzy chca dobrze ale tylko dla SIEBIE!!
Argumenty PO i SLD PRZECW PiS!!
1. Kaczyński jest zły, bo jest mały.
2. Kaczyński jest zły, bo ma brata.
3. Brat Kaczyńskiego został wybrany przez złą cześć społeczeństwa tzn przes moherowe berety. Gdyby wybrała go esbecja, aferzyści i przestępcy, byłby dobry.
4. Rząd jest zły, bo ktoś podmienił Ruską flagę, prezydent gdzieś nie pojechał, bo się źle poczuł, a teraz nie można go fotografować z profilu.
Jak wiadomo od tego rozleci się Polska, rozleci się Europa i w ogóle będziemy musieli założyć płucienne worki i odprawić pokutę.
5. Rząd jest zły, bo Niemcy nie moga już bezkarnie domagać się od nas odszkodowań za Oświęcim, zniszczenie Warszawy i tzw wypędzenia.
6. PiS jesy zły bo źle o nas pisze FT i NYT. The Economist pisze o nas dobrze, ale to nie ma znaczenia po przemilcza to Gazeta Wyborcza.
7. PiS jest zły bo Kaczyńskiego nie lubi Adam Michnik.
8. Pis Jest zły, bo mamy spadek bezrobocia i napływ inwestycji.
9. Rząd jest zły bo nie ma już prywatyzacji za bezcen. Mamy za to wypłaty miliardowych dywidend z firm, ktorych nie udało się sprywatyzować poprzednikom platformersów.
10. piS jest okropny bo walczy z przestępczością i chce rozgrzebac sprawę Papały.
11. W ogóle Pis jest zły bo nie jest postępowy i jest taki Polski....
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
To w większości nie prawda. Rząd jest zły głównie dlatego, że ma głupie pomysły, nie zmienia Polski w dobrą strone. Króluje populizm a nie faktyczne działanie.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
POpulizm to kroluje glownie ze strony PO. fakt ze pis dzialal jak populista kiedy w rzadzie bylo sld ale potem to sie skonczylo. widac teraz ze robic cos i robi najwiecej od 17 lat!!
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Na pewno nie zaglosuje na PO, ale powiedz co konkretnego robi PiS, poza podnoszeniem podatkow i rozdawnictwem pieniedzy? Pytam powaznie, bez ironii czy ataku.
Loczek [ El Loco Boracho ]
Adek: pomyśl zanim coś wkleisz... równie dobrze by można zrobic liste o PO: 1. PO jest złe bo dziadek Tuska służył w Wermachcie... itd, itp.
"Pis Jest zły, bo mamy spadek bezrobocia i napływ inwestycji. " - hahaha... i to zasluga PISu! :D
"piS jest okropny bo walczy z przestępczością i chce rozgrzebac sprawę Papały. " - walczy z przestępczością tworząc kolejne korupcjogenne urzędy.
Nie chce mi sie wszystkiego komentować, ale podobnych głupot dawno nie czytalem (niech zgadne... skopiowałeś to z onetu? :D)

Sky Blaster [ Pretorianin ]
do kitu...
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Bardzo mądre...
Niech zgadne... Ziemkiewicz, Łysiak???
dudek101 [ redneck ]
PiS zajebiscie walczy z korupcja, zamiast dawac w lape daje stolek, niby to samo tyle ze w pierwszym przypadku kasa idzie z kieszeni dajacego a w drugim z kieszeni podatnika, no ale oficjalnie wyglada to 100x lepiej
Deepdelver [ Legend ]
Klasyczny bełkot z forum onetu. Widziałem równie prymitywne zestawienia dotyczące każdej partii.
Bęcwał, który to pisał jest w swoim przekonaniu okropnie patriotyczny, ale nie wie jak się pisze przymiotnik "polski" i generalnie język polski kryje przed nim wiele tajemnic ("płucienny", "przes").

dolomith [ Generaďż˝ ]
hehehe....
12. Wszystkiemu winne jest PO.
Poruszamy ta sama sprawe co jakis bylo jakis czas temu
- Polacy niewyszli z grupy na Mundialu, bo winne jest PO
- Zima trwa tak dlugo to wina PO
- Lato bedzie deszczowe bo PO do tego doprowadza, etc....
Jeszcze pare miesiecy i bedzie na SLD albo na LPR i Samoobrone... :]
dudek101 --> to nie byla korupcja!! to byly NEGOCJACJE :P <LOL> "a to ze obciaza tym sejm..." to tak sie robi w kazdym innym demokratycznym panstwie <Buhahaha>
Belert [ Generaďż˝ ]
Nie to wszystko wina PO albo agentów którzy dosłownie są wszędzie .
dudek101 [ redneck ]
dolomith -> aaa... to ja przepraszam, nie mialem pelnych informacji (oczywiscie to wina PO i lże-elit)

Widzący [ Senator ]
A wykształciuchy, to co? One niewinne? To onych wina też. Chamy jedne wyuczone, do dołu z nimi.

alpha_omega [ Senator ]
Widzący ----------------> Ależ wykształciuchy istnieją i to przyzna każdy. Są to ludzie, którzy mimo skończonych studiów nie przejawiają ciekawości świata, ludzie ograniczeni dla których studia były jedynie obowiązkiem a ich wybór często był podyktowany czystym pragmatyzmem; ludzie bez ducha poznawczego, bez pierwiastka renesansowego, nierzadko zapalczywi w programowej ignorancji wobec wszystkiego co nie leży na kierunku ich wykształcenia, osobowości dość płytkie choć często inteligentne, bo inteligencja bez pierwiastka ciekawości i fascynacji jest pusta i takimi ich właśnie czyni.