
pawelcz3 [ Konsul ]
mars bunt robotów
Co myślicie o grze MARS BUNT ROBOTÓW?
Sethan [ Pretorianin ]
beznadziejna :/ dno totalne
Johy [ Trance Listener ]
Twierdzę dokładnie tak, jak przedmówca.
squallu [ saikano ]
niestety slaba gra po 5 minutach wywalilem z dysku zreszta byla kiedys dolozona do Cda i tylko dzieki temu ja zobaczylem
Przemo_888 [ Piroman ]
Cieeeniutka.

Mipari1002 [ OOBE Master ]
Strasznie nudna. Chyba żadna inna gra nie potrafi się znudzić po 5 minutach.

peterkarel [ KochamDzaste ]
up ^