John_Kruger [ Baron ]
jak sie aktywuje w Erze smsy z internetu?
szybkie pytanko-jak sie aktywuje w Erze smsy z internetu?
kolezanka sie pyta, a ja nie bardzo wiem
Atreus [ Senator ]
Wyślij SMS o treści A na numer 6677 (opłata zgodnie z taryfą) lub +48 604 11 6677 jeżeli nie jesteś abonentem sieci Era.
Otrzymamy hasło i logujemy w
Sizalus [ Generaďż˝ ]
Z tego co wiem to do 15 stycznia nic nie trzeba aktywować.
Robert542 [ Crazy Turtle ]
Aby móc wysyłać z internetu, to już Atreus napisał.
Aby odbierać z internetu --> Od 15.01.2007 otrzymywanie wiadomości z Bramki Sponsorowanej będzie wymagało wyrażenia zgody poprzez wysłanie TAK na 8013