GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak sie aktywuje w Erze smsy z internetu?

03.11.2006
13:18
[1]

John_Kruger [ Baron ]

jak sie aktywuje w Erze smsy z internetu?

szybkie pytanko-jak sie aktywuje w Erze smsy z internetu?
kolezanka sie pyta, a ja nie bardzo wiem

03.11.2006
13:21
[2]

Atreus [ Senator ]

Wyślij SMS o treści A na numer 6677 (opłata zgodnie z taryfą) lub +48 604 11 6677 jeżeli nie jesteś abonentem sieci Era.

Otrzymamy hasło i logujemy w

03.11.2006
13:26
[3]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Z tego co wiem to do 15 stycznia nic nie trzeba aktywować.

03.11.2006
14:29
[4]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Aby móc wysyłać z internetu, to już Atreus napisał.

Aby odbierać z internetu --> Od 15.01.2007 otrzymywanie wiadomości z Bramki Sponsorowanej będzie wymagało wyrażenia zgody poprzez wysłanie TAK na 8013

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.