GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie wolno robić zdjęć J. Kaczyńskiemu z profilu

03.11.2006
11:37
smile
[1]

ejpi [ Shit Happens ]

Nie wolno robić zdjęć J. Kaczyńskiemu z profilu

03.11.2006
11:41
[2]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Ciekawe jak wyglada z profilu. Moze jest zbyt podobny do kaczki.

spoiler start
A na powaznie - nie rozumiem tego zakazu? Wstydzi sie swojego wygladu, czy moze ma sluchawke w uchu, w ktorej slyszy co ma akurat powiedziec?

03.11.2006
11:48
smile
[3]

^quqoch^ [ Patryk ]

Śmieszny naród, śmieszny premier.

03.11.2006
11:49
[4]

Piotrus1pan [ Senator ]

Ten kraj nasz i wasz(niestety).A tak serio przecież jest piękne polskie przysowie polacy nie gęsi bo własne kaczory mają.

03.11.2006
11:52
[5]

olivier [ Senator ]

Kabarety w IV RP upadają doszczętnie. Nie są w żadnej mierze konkurencyjne do poczynań polityków.

03.11.2006
12:19
[6]

blackfield [ Konsul ]

ale parodia
niedlugo bedzie chodzil w kominarce

03.11.2006
12:23
[7]

diuk [ Generaďż˝ ]

Z góry też nie wolno. Dlatego wszyscy fotoreporterzy muszą kucać.

03.11.2006
12:26
[8]

ronn [ moralizator ]

^quqoch^ >> ?? Co jest smiesznego w tym narodzie? Tak sie sklada, ze przebywasz w Ameryce, w ktorej bylem 4 miesiace. To jest najsmieszniejszy narod na swiecie, z najwieksza iloscia ograniczonych ludzi.

03.11.2006
12:28
smile
[9]

mmomm [ Konsul ]

To jest najsmieszniejszy narod na swiecie, z najwieksza iloscia ograniczonych ludzi.

Tu raczej stawialbym na Anglikow ;)

03.11.2006
12:30
smile
[10]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

--> mmomm

Muszę się zgodzić. Wśród Amerykanów można spotkać jednostki o większym "potencjale" od Angoli, ale średnia jest pod tym względem wyższa u wyspiarzy, szczególnie w świetle ich przekonania o intelektualnej wyższości nad Amerykanami.

03.11.2006
12:32
smile
[11]

ronn [ moralizator ]

W Ameryca jest zdecydowanie wiecej ludzi chorych psychicznie, odwalajacych "szopki" na ulicy. To sie rzuca w oczy. Tak czy siak jedyne po co warto jechac do Anglii to imprezy :) W Stanach mimo tego co pisalem, zyje sie najlepiej. (prawie) wszystko tanie :)

03.11.2006
12:33
[12]

TzymischePL [ Legend ]

heheheh. Mowia to polacy. Wywodzacy sie z narodu oswieconego i wybranego. Pelnego wynalazcow i ludzi ktorzy mieli przelomowy wplyw na losy i dzieje swiata...

Ps. Slonce z dup tez wam swieci?

===> moze to i dobrze ze taki zakaz wprowadzaja?

03.11.2006
12:48
[13]

^quqoch^ [ Patryk ]

ronn, weź dokształć się najpierw, bo mi się nie chce polemizować ze stereotypami.

03.11.2006
12:52
smile
[14]

ronn [ moralizator ]

A po co? Bylem, widzialem.

03.11.2006
13:10
[15]

Belert [ Generaďż˝ ]

Niedługo jak Stalin bedzie dobieral sobie otoczenie ,nawet dziewczynki z kwiatami nie przekraczjacymi 1,5 m.Zeby narod widział że Ojciec Narodu to gigant....

03.11.2006
13:30
smile
[16]

BukE [ Płetwonurek ]

Cyrk. :-)

03.11.2006
13:56
smile
[17]

Deepdelver [ Legend ]

ronn --> paaanie, Ameryka, tam się dulary zarabia.
Łosie mają tam zakaz kopulacji na ulicach, a prezydent łowi pogłoski w internetach.

03.11.2006
14:09
smile
[18]

Galahad_mayor [ Konsul ]

:)

03.11.2006
14:13
smile
[19]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

Jak zobaczylem temat to pomyslalem, ze kolejna fotka z jakiejs stronki typu Joe Monster.org.

Moze poprostu nie myje uszu? :D

03.11.2006
14:17
smile
[20]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Nie długo zabroni fotografowania od tyłu, bo mu pióra tam wystają.

BTW: Ten pomysł Kaczyńskiego to LOL tygodnia

03.11.2006
14:19
smile
[21]

xanat0s [ Wind of Change ]

Najlepszy komentarz jest na gazeta.pl:

Bo widać jak nos rośnie...

03.11.2006
14:35
smile
[22]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Już wszystko jasne :-)

Mam nadzieję, że mnie nie zamkną za to :-]

03.11.2006
14:39
smile
[23]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

<----[22]

03.11.2006
14:47
[24]

Belert [ Generaďż˝ ]

cofniety podbródek....ta....

03.11.2006
15:01
smile
[25]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

No comments. Ja chcę Kwaśniewskiego!!

03.11.2006
17:15
smile
[26]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Zmiana wersji:
Oni już sami nie wiedzą, czego chcą...

03.11.2006
18:05
smile
[27]

jojo691 [ Teraz Polska ]

^quqoch^ -->

Śmieszny naród, śmieszny premier.

Zalecam mniej "ćpać", co prawda i Pan Premier i Naród będzie mniej śmieszny, ale może dostrzeżesz odrobinkę rzeczywistości.

Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.