
ejpi [ Shit Happens ]
Nie wolno robić zdjęć J. Kaczyńskiemu z profilu
Boroova [ Lazy Bastard ]
Ciekawe jak wyglada z profilu. Moze jest zbyt podobny do kaczki.

^quqoch^ [ Patryk ]
Śmieszny naród, śmieszny premier.
Piotrus1pan [ Senator ]
Ten kraj nasz i wasz(niestety).A tak serio przecież jest piękne polskie przysowie polacy nie gęsi bo własne kaczory mają.
olivier [ Senator ]
Kabarety w IV RP upadają doszczętnie. Nie są w żadnej mierze konkurencyjne do poczynań polityków.
blackfield [ Konsul ]
ale parodia
niedlugo bedzie chodzil w kominarce
diuk [ Generaďż˝ ]
Z góry też nie wolno. Dlatego wszyscy fotoreporterzy muszą kucać.
ronn [ moralizator ]
^quqoch^ >> ?? Co jest smiesznego w tym narodzie? Tak sie sklada, ze przebywasz w Ameryce, w ktorej bylem 4 miesiace. To jest najsmieszniejszy narod na swiecie, z najwieksza iloscia ograniczonych ludzi.

mmomm [ Konsul ]
To jest najsmieszniejszy narod na swiecie, z najwieksza iloscia ograniczonych ludzi.
Tu raczej stawialbym na Anglikow ;)

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
--> mmomm
Muszę się zgodzić. Wśród Amerykanów można spotkać jednostki o większym "potencjale" od Angoli, ale średnia jest pod tym względem wyższa u wyspiarzy, szczególnie w świetle ich przekonania o intelektualnej wyższości nad Amerykanami.

ronn [ moralizator ]
W Ameryca jest zdecydowanie wiecej ludzi chorych psychicznie, odwalajacych "szopki" na ulicy. To sie rzuca w oczy. Tak czy siak jedyne po co warto jechac do Anglii to imprezy :) W Stanach mimo tego co pisalem, zyje sie najlepiej. (prawie) wszystko tanie :)
TzymischePL [ Legend ]
heheheh. Mowia to polacy. Wywodzacy sie z narodu oswieconego i wybranego. Pelnego wynalazcow i ludzi ktorzy mieli przelomowy wplyw na losy i dzieje swiata...
Ps. Slonce z dup tez wam swieci?
===> moze to i dobrze ze taki zakaz wprowadzaja?
^quqoch^ [ Patryk ]
ronn, weź dokształć się najpierw, bo mi się nie chce polemizować ze stereotypami.

ronn [ moralizator ]
A po co? Bylem, widzialem.
Belert [ Generaďż˝ ]
Niedługo jak Stalin bedzie dobieral sobie otoczenie ,nawet dziewczynki z kwiatami nie przekraczjacymi 1,5 m.Zeby narod widział że Ojciec Narodu to gigant....

BukE [ Płetwonurek ]
Cyrk. :-)

Deepdelver [ Legend ]
ronn --> paaanie, Ameryka, tam się dulary zarabia.
Łosie mają tam zakaz kopulacji na ulicach, a prezydent łowi pogłoski w internetach.

Galahad_mayor [ Konsul ]
:)

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]
Jak zobaczylem temat to pomyslalem, ze kolejna fotka z jakiejs stronki typu Joe Monster.org.
Moze poprostu nie myje uszu? :D

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Nie długo zabroni fotografowania od tyłu, bo mu pióra tam wystają.
BTW: Ten pomysł Kaczyńskiego to LOL tygodnia

xanat0s [ Wind of Change ]
Najlepszy komentarz jest na gazeta.pl:
Bo widać jak nos rośnie...

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Już wszystko jasne :-)
Mam nadzieję, że mnie nie zamkną za to :-]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
<----[22]
Belert [ Generaďż˝ ]
cofniety podbródek....ta....

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
No comments. Ja chcę Kwaśniewskiego!!

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Zmiana wersji:
Oni już sami nie wiedzą, czego chcą...

jojo691 [ Teraz Polska ]
^quqoch^ -->
Śmieszny naród, śmieszny premier.
Zalecam mniej "ćpać", co prawda i Pan Premier i Naród będzie mniej śmieszny, ale może dostrzeżesz odrobinkę rzeczywistości.
Pozdrawiam