
Virtual_M@N [ Konsul ]
W hołdzie Ani
zapewne już było...

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Not again...

matisf [ X ]
FUCK !

tazik [ Konsul ]
?...? ile mozna??

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
...
Andre770 [ Koniokwiciur ]
było...

.:Jj:. [ The Force ]
Czy ludzie to na złość robią? Ile można??

przemek__ [ PRZEMEK ]
W hołdzie ? ... gdzie ja żyje ?

Lucky_ [ god ]
Jak moj znajomy wiele lat temu sie powiesil to nie robili mu takich filmikow.