alucha4 [ Legionista ]
prośba o opinię
czy warto kupić gry: "Scratches" i "Tajne akta - Tunguska"
.:Jj:. [ The Force ]
I tak i nie.
Zebius [ Pretorianin ]
Ściągnij sobie dema i zobaczysz czy Ci się podobają.