GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Popcorn a olej

03.11.2006
00:16
[1]

Fribejs [ Pretorianin ]

Popcorn a olej

Czy da rade zrobic popcorn na czym innym niz olej? Nie mam w domu a ni kropli a mam wielka ochote :)

03.11.2006
00:20
[2]

Valturman [ Diuk of Amber ]

wrzuć kilka ziarenek do mikrofali i zobacz czy to działa 30-40s na 700W

w sklepach jest pop corn do mikrofal pewnie spreparowany, ale spróbować można

03.11.2006
00:24
[3]

Arcy Hp [ Legend ]

Może masełko ? Też tłuszcz ;)

03.11.2006
00:26
[4]

Fribejs [ Pretorianin ]

Valturman: O, o - pekly 2, zaraz nakladam wiecej i zobacze, czy sie uda:)

Arcy Hp: Jak sie nei uda to tez sprobuje, jestem zdesperowany:)

03.11.2006
00:28
smile
[5]

SoulHunter [ Bad Boy ]

głęboka miska z przykryciem i heja do mikrofali :)

03.11.2006
00:39
[6]

Fribejs [ Pretorianin ]

Jest, jest - udalo sie:) Tylko troche suchyi sie sol go nie trzyma, ale bez oleju podobno zdrowiej:)
Dzieki

03.11.2006
02:09
smile
[7]

Loczek [ El Loco Boracho ]

fribejs: rozpuść masełka potem i polej... mmmm :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.