GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

simplus - pytanie

02.11.2006
22:55
smile
[1]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

simplus - pytanie

czy w simplusie jest jakas promocja jezeli chodzi o darmowe rozmowy w sieci lub z wybranym numerem? jezeli tak to jak ją aktywować? z góry dzięki

02.11.2006
23:11
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Pakiet 100 minut za 5 zł do wykorzystania w miesiąc. Poszukaj na stronie "5gr za minutę".
Mniej więcej rok temu była promocja, że z jednym wybranym numerem rozmawiało się za darmo cały czas.

03.11.2006
00:36
[3]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Niedawno bylo 180minut za 5zl.
Najlepsza informacje sa na stronie Simplusa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.