GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VIDEOCD i napisy.

02.11.2006
22:13
[1]

Scofield [ Konsul ]

VIDEOCD i napisy.

Czy format VCD da sie otworzyc na odtwarzaczu DVD z napisami? Jak to zrobic zeby one tam byly? Jaki format otworzy DVD player? Mam txt ale jeszcze srt jakies microdvd...

03.11.2006
14:23
[2]

Scofield [ Konsul ]

a upne.

03.11.2006
14:36
[3]

Zgred [ WREDNY ]

Nie da się otworzyć VCD z napisami. Masz dwa wyjścia:
1. Przekompresować do VCD i wkomponować napisy w obraz.
2. Przekompresować do DVD i napisy mieć jako opcje.

EDIT. Możesz zrobić DIVXa i odtwarzać z napisami, jeśli Twój DVD to potrafi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.