Kate_Walker [ Pretorianin ]
mtv ma-blog 27 wygrywa
Tą super wiadomość dostałam przed chwilką od koleżanki:)
techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Dobry żart:)
Kate_Walker [ Pretorianin ]
To nie jest żart

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Jest! Nareszcie polski zespół zaistniał w Europie!
Molpi [ Mocny w literkach ]
Moze pozostawimy Blog27 bez komentarza tak samo jak TokioHotel
Jak takie cus moze wygrac ?!?!
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Hmmm ale chyba w kategori polski... bo nie wierze ze w kategorii europy.
Buby [ Perfekt ]
MaZZeo --> zdziwiłbyś się :P
W kategorii Europa pewnie walczy zarówno BerlinMotel (SZAJS) jak i BO(R)G72 (SZAJS, SZAJS, SZAJS) :P
Widać, czego słucha zachodnia Europa...
Wilqu - dobrze prawi! Piwa mu dać!
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
dostała nagrodę podczas gali MTV Europe Music Awards 2006 w kopenhadze. nie wiem w jakiej kategorii ani kogo pokonała:]
edit.
mazzeo masz rację. Polscy artyści nominowani w kategorii „Najlepszy polski wykonawca” to: Blog 27, Coma, Hey, Sistars i Virgin.

wilqu [ Pretorianin ]
Może w kategorii " Największa porażka muzyczna" albo "Najbardziej wiejski image"?

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
jak takie coś może wygrywać na MTV Europe Music Awards o_O? OMFG co ludzie sluchają :/
cienki bolo [ Konsul ]
Mniejsza o blog i to jak on "śpiewa" ( śmiech na sali ), ale kto, KTO przyznał im tą nagrodę. No bez jaj, ale jak można mieć tak zrypane gusta, że w dzisiejszych czasach hitami są "przeboje" takie jak trebles, leva's polka, blog, tokio hotel i tym podobne. Co się dzieje?!

Vistorante [ teh_pwnerer ]
mtv

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
No, a potem idą na mega bounce organizowany przez P.Diddiego:P

Aceofbase [ El Mariachi ]
i tak znowu wszystkich zmiecie Lordi

Azzie [ bonobo ]
A ja lubie Blog27, nawet bardziej odkad dowiedzialem sie ze to polski zespol :)
Kuba_Krk [ Konsul ]
wyjdz z tad...
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Bo wysyłający smsy to ludzie <16 ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
mtv ma-blog 27 wygrywa
Nie rozumiem. Po polsku nie idzie tego napisać?

Aceofbase [ El Mariachi ]
wyjdz z tond!
Azzie [ bonobo ]
zkont?
Adamss [ beer & chill ]
wiatrówka?

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Paudyn--> MTV Music Awards (MA) - Blog 27 wygrywa, nie rozumiem czego nie rozumiesz.
PS. Kibicowałem im od samego początku, są takie słitaśne i lofciane.
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
A to już się zakończyło?
...cholera, liczyłem na Comę, albo Hey`a :P
Kuba_Krk [ Konsul ]
nastepny <sciana> ile masz lat i jaki jest stopien twojego porazenia umyslowego?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Grungowiec :::> Nie wszystkim mtv ma cokolwiek mówi. Czy to czasownik, czy to skrót, czy może jeszcze "insza inszość".
Azzie [ bonobo ]
Kuba_krk: ja mam 12 lat i jestem najlepszym uczniem w klasie, wszyscy u nas lubia Blog27 bo to super zespol, masz cos do nas?
Kuba_Krk [ Konsul ]
Azzie --> nie mam nic. nie chce juz nic wiedziec. tyle mi wystarczy i innym czytelnikom tej strony, mysle ze tez ; ) Pozdrow klase ^_*

Azzie [ bonobo ]
Dzieki! My tez pozdrawiamy!
Jakbys chcial czegos sie dowiedziec o Blog27 to wal smialo, mamy u nas fan klub i wiemy o nich wszystko! Super zespol!
Szkoda ze Ala odchodzi z zespolu, wszyscy chlopacy w klasie za nia szaleja... :) Co dalej bedzie z Blog27 bez Ali :(

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]
Azzie - Alę przenoszą do naszej szkoły wychowawczej.

Paul12 [ Buja ]
Szkoda, że nie Coma...

Yo5H [ Jackpot! ]
Comowe brzdekanie nie umywa sie do psychodelicznych riffow Toli z Blog27 :D:|

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Azzie
<---
ładnie tak się bawić cudza niewiedzą? ]:-> ja chce więcej :D

ronn [ moralizator ]
Hm, ale to jest MTV. To nie jest konkurs Szopenowski. Mnie nie interesuje to, kto wygrywa mtv music awards, bo bede sluchac i tak tego, czego sluchalem do tej pory. Dziewczyny zaistnialy, zrobilo sie o nich glosno, wiec mysle, ze nagrode otrzymaly zasłużenie. Nie bede ich krytykowal, bo to nie jest muzyka celujaca w moja grupe wiekowa. Sluchaja tego glownie super-sweet-12, bo maja dopiero 12 lat.
frer [ Freelancer ]
Po pierwsze uważam blog 27 za shit nawet większy niż tokio hotel, a po drugie to nagrodę dostała tylko jedna z dziewczyn tego zespołu, bo druga olała zespół (widać zmądrzała i nie chciała nagrywać kolejnych shitów). Po trzecie to nagroda jest w kategorii polskiego zespołu, więc konkurencji raczej wielkiej nie było.
Scyś [ Chor��y ]
to tylko konkurs MTV.....kolejne dziecko kultury masowej.....
ronn --> 100% racji :]
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Powinna być osobna kategoria nagród 'Pop dla dzieci'.