GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mtv ma-blog 27 wygrywa

02.11.2006
22:06
[1]

Kate_Walker [ Pretorianin ]

mtv ma-blog 27 wygrywa

Tą super wiadomość dostałam przed chwilką od koleżanki:)

02.11.2006
22:07
[2]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Dobry żart:)

spoiler start

Zartujesz, prawda?:|

spoiler stop

02.11.2006
22:08
[3]

Kate_Walker [ Pretorianin ]

To nie jest żart

02.11.2006
22:09
smile
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Jest! Nareszcie polski zespół zaistniał w Europie!

02.11.2006
22:12
[5]

Molpi [ Mocny w literkach ]

Moze pozostawimy Blog27 bez komentarza tak samo jak TokioHotel
Jak takie cus moze wygrac ?!?!

02.11.2006
22:14
[6]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Hmmm ale chyba w kategori polski... bo nie wierze ze w kategorii europy.

02.11.2006
22:16
[7]

Buby [ Perfekt ]

MaZZeo --> zdziwiłbyś się :P

W kategorii Europa pewnie walczy zarówno BerlinMotel (SZAJS) jak i BO(R)G72 (SZAJS, SZAJS, SZAJS) :P

Widać, czego słucha zachodnia Europa...

Wilqu - dobrze prawi! Piwa mu dać!

02.11.2006
22:17
[8]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

dostała nagrodę podczas gali MTV Europe Music Awards 2006 w kopenhadze. nie wiem w jakiej kategorii ani kogo pokonała:]

edit.
mazzeo masz rację. Polscy artyści nominowani w kategorii „Najlepszy polski wykonawca” to: Blog 27, Coma, Hey, Sistars i Virgin.

02.11.2006
22:20
smile
[9]

wilqu [ Pretorianin ]

Może w kategorii " Największa porażka muzyczna" albo "Najbardziej wiejski image"?

02.11.2006
22:31
smile
[10]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

jak takie coś może wygrywać na MTV Europe Music Awards o_O? OMFG co ludzie sluchają :/

02.11.2006
22:32
[11]

cienki bolo [ Konsul ]

Mniejsza o blog i to jak on "śpiewa" ( śmiech na sali ), ale kto, KTO przyznał im tą nagrodę. No bez jaj, ale jak można mieć tak zrypane gusta, że w dzisiejszych czasach hitami są "przeboje" takie jak trebles, leva's polka, blog, tokio hotel i tym podobne. Co się dzieje?!

02.11.2006
22:40
smile
[12]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

mtv

02.11.2006
22:41
smile
[13]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

No, a potem idą na mega bounce organizowany przez P.Diddiego:P

02.11.2006
22:42
smile
[14]

Aceofbase [ El Mariachi ]

i tak znowu wszystkich zmiecie Lordi

02.11.2006
22:43
smile
[15]

Azzie [ bonobo ]

A ja lubie Blog27, nawet bardziej odkad dowiedzialem sie ze to polski zespol :)

02.11.2006
22:46
[16]

Kuba_Krk [ Konsul ]

wyjdz z tad...

02.11.2006
22:47
[17]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Bo wysyłający smsy to ludzie <16 ;)

02.11.2006
22:49
smile
[18]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

mtv ma-blog 27 wygrywa

Nie rozumiem. Po polsku nie idzie tego napisać?

02.11.2006
22:49
smile
[19]

Aceofbase [ El Mariachi ]

wyjdz z tond!

02.11.2006
22:51
[20]

Azzie [ bonobo ]

zkont?

02.11.2006
22:53
[21]

Adamss [ beer & chill ]

wiatrówka?

02.11.2006
22:57
smile
[22]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Paudyn--> MTV Music Awards (MA) - Blog 27 wygrywa, nie rozumiem czego nie rozumiesz.

PS. Kibicowałem im od samego początku, są takie słitaśne i lofciane.

02.11.2006
22:58
[23]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

A to już się zakończyło?
...cholera, liczyłem na Comę, albo Hey`a :P

02.11.2006
22:58
[24]

Kuba_Krk [ Konsul ]

nastepny <sciana> ile masz lat i jaki jest stopien twojego porazenia umyslowego?

02.11.2006
23:00
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Grungowiec :::> Nie wszystkim mtv ma cokolwiek mówi. Czy to czasownik, czy to skrót, czy może jeszcze "insza inszość".

02.11.2006
23:02
[26]

Azzie [ bonobo ]

Kuba_krk: ja mam 12 lat i jestem najlepszym uczniem w klasie, wszyscy u nas lubia Blog27 bo to super zespol, masz cos do nas?

02.11.2006
23:03
[27]

Kuba_Krk [ Konsul ]

Azzie --> nie mam nic. nie chce juz nic wiedziec. tyle mi wystarczy i innym czytelnikom tej strony, mysle ze tez ; ) Pozdrow klase ^_*

02.11.2006
23:05
smile
[28]

Azzie [ bonobo ]

Dzieki! My tez pozdrawiamy!

Jakbys chcial czegos sie dowiedziec o Blog27 to wal smialo, mamy u nas fan klub i wiemy o nich wszystko! Super zespol!

Szkoda ze Ala odchodzi z zespolu, wszyscy chlopacy w klasie za nia szaleja... :) Co dalej bedzie z Blog27 bez Ali :(

02.11.2006
23:13
smile
[29]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

Azzie - Alę przenoszą do naszej szkoły wychowawczej.

02.11.2006
23:14
smile
[30]

Paul12 [ Buja ]

Szkoda, że nie Coma...

02.11.2006
23:20
smile
[31]

Yo5H [ Jackpot! ]

Comowe brzdekanie nie umywa sie do psychodelicznych riffow Toli z Blog27 :D:|

02.11.2006
23:21
smile
[32]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Azzie
<---

ładnie tak się bawić cudza niewiedzą? ]:-> ja chce więcej :D

03.11.2006
00:46
smile
[33]

ronn [ moralizator ]

Hm, ale to jest MTV. To nie jest konkurs Szopenowski. Mnie nie interesuje to, kto wygrywa mtv music awards, bo bede sluchac i tak tego, czego sluchalem do tej pory. Dziewczyny zaistnialy, zrobilo sie o nich glosno, wiec mysle, ze nagrode otrzymaly zasłużenie. Nie bede ich krytykowal, bo to nie jest muzyka celujaca w moja grupe wiekowa. Sluchaja tego glownie super-sweet-12, bo maja dopiero 12 lat.

03.11.2006
09:40
[34]

frer [ Freelancer ]

Po pierwsze uważam blog 27 za shit nawet większy niż tokio hotel, a po drugie to nagrodę dostała tylko jedna z dziewczyn tego zespołu, bo druga olała zespół (widać zmądrzała i nie chciała nagrywać kolejnych shitów). Po trzecie to nagroda jest w kategorii polskiego zespołu, więc konkurencji raczej wielkiej nie było.

03.11.2006
10:57
[35]

Scyś [ Chor��y ]

to tylko konkurs MTV.....kolejne dziecko kultury masowej.....

ronn --> 100% racji :]

03.11.2006
11:14
[36]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Powinna być osobna kategoria nagród 'Pop dla dzieci'.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.