GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Saser-potrzebna pomoc

02.11.2006
21:57
[1]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Saser-potrzebna pomoc

Chyba złapałem sasera, mam prośbe co trzeba wpisać w konsoli poleceń by zablokować zamykanie systemu i co trzeba ściągnąć aby zlikwidować sasera. Prosiłbym o szybką pomoc
z góry dziękuje

02.11.2006
22:01
[2]

maciek_ssi [ 2097 ]

shutdown -a

02.11.2006
22:01
smile
[3]

DANY_44 [ Pretorianin ]

zainstaluj łatę pod windowsa Xp
RPC_KB823980-x86-PLK.exe

03.11.2006
00:49
smile
[4]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

To jeszcze są ludzie którzy Sasera łapią?

03.11.2006
00:55
smile
[5]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

sa sa :) a co za problem sasera zlapac? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.