GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z Outpost Firewall 3.0.557.5918.

02.11.2006
12:18
smile
[1]

MGS_Saladin [ ]

Problemy z Outpost Firewall 3.0.557.5918.

Mam problem z Outpost Firewall 3.0.557.5918. Co jakis czas (przy uruchamianiu od nowa kompa) ów firewall wykrawia się przy starcie windowsa pokazując dwa komunikaty z zapytaniem o wysłanie feedbacka gdzies tam. Problem jest w tym że nie mam pojęcia z jakiego powodu się on psuje. Po ponownej instalacji znów jest to samo. Sprawdzałem logi ale nic z nich nie moge wywnioskować. Czy ktoś miał taki problem i/lub wie gdzie leży jego przyczyna?

02.11.2006
12:21
[2]

Tofu [ Zrzędołak ]

Mam samochód, nieważne jaki. Czasem jak do niego wsiadam, nie chce zapalić. Na tablicy rozdzielczej zapalają mi się jakieś lampki, ale nic mi one nie mówią - wie ktoś, co może być powodem moich problemów?

A na poważnie - napiszesz coś dokładniej, czy mamy się sami domyślić?

02.11.2006
12:26
[3]

MGS_Saladin [ ]

a tu me oprogramowanie i sprzet

AMD 64 Athlon 3000+
Gigabyte K8NE
MSI GF6800GS
Soundblaster Live 5.1
RAM Corsair 2x512
Seagate 250gb sata1

Windows XP SP1

02.11.2006
12:29
smile
[4]

MGS_Saladin [ ]

Jakbym wiedzial co jest dokladnie z tym programem to bym nie prosil kolegi o pisanie watków na tym 'genialnym' forum.
Napisalem jasno pytanie: "Czy ktoś miał taki problem i/lub wie gdzie leży jego przyczyna?"

// moj kolega pyta nie ja ja tylko wrzucilem tu temat jak by co :D ;)

02.11.2006
12:31
smile
[5]

Tofu [ Zrzędołak ]

Nooo rzeczywiście napisałeś super jasno - nie wiemy jakie błędy, o logach wiemy tylko tyle, że Tobie nic nie mówią, typ Windowsa dostaliśmy po mojej prośbie...

Nie wiem jak inni, ale ja nie radzę sobie z czytaniem w myślach i wróżeniem z fusów. W związku z tym, dla mnie wątek jest zamknięty - może jakiś wróżbita pomoże.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.