
MGS_Saladin [ ]
Problemy z Outpost Firewall 3.0.557.5918.
Mam problem z Outpost Firewall 3.0.557.5918. Co jakis czas (przy uruchamianiu od nowa kompa) ów firewall wykrawia się przy starcie windowsa pokazując dwa komunikaty z zapytaniem o wysłanie feedbacka gdzies tam. Problem jest w tym że nie mam pojęcia z jakiego powodu się on psuje. Po ponownej instalacji znów jest to samo. Sprawdzałem logi ale nic z nich nie moge wywnioskować. Czy ktoś miał taki problem i/lub wie gdzie leży jego przyczyna?
Tofu [ Zrzędołak ]
Mam samochód, nieważne jaki. Czasem jak do niego wsiadam, nie chce zapalić. Na tablicy rozdzielczej zapalają mi się jakieś lampki, ale nic mi one nie mówią - wie ktoś, co może być powodem moich problemów?
A na poważnie - napiszesz coś dokładniej, czy mamy się sami domyślić?
MGS_Saladin [ ]
a tu me oprogramowanie i sprzet
AMD 64 Athlon 3000+
Gigabyte K8NE
MSI GF6800GS
Soundblaster Live 5.1
RAM Corsair 2x512
Seagate 250gb sata1
Windows XP SP1

MGS_Saladin [ ]
Jakbym wiedzial co jest dokladnie z tym programem to bym nie prosil kolegi o pisanie watków na tym 'genialnym' forum.
Napisalem jasno pytanie: "Czy ktoś miał taki problem i/lub wie gdzie leży jego przyczyna?"
// moj kolega pyta nie ja ja tylko wrzucilem tu temat jak by co :D ;)

Tofu [ Zrzędołak ]
Nooo rzeczywiście napisałeś super jasno - nie wiemy jakie błędy, o logach wiemy tylko tyle, że Tobie nic nie mówią, typ Windowsa dostaliśmy po mojej prośbie...
Nie wiem jak inni, ale ja nie radzę sobie z czytaniem w myślach i wróżeniem z fusów. W związku z tym, dla mnie wątek jest zamknięty - może jakiś wróżbita pomoże.