
Piotrus1pan [ Senator ]
Counter-strike lan pytanie
No własnie mam pytanie czy jeżeli mam konto na steamie i na przykład chciało by się zrobić na koniec roku w szkole zawody w cs to czy z jednego konta(moje) mogę na wszystkich kompach sciagnac cs z mojego konta i czy można będzie grać na wszystkich kompach(oczywiscie lan).
Piotrus1pan [ Senator ]
UP
ValkyreX [ shikyo ]
Jeśli to jest w sieci LAN, to nie trzeba mieć w ogóle konta w steamie (tak jest u mnie, konta na Steamie nie posiadam, ale w LANie mogłem grać...) Sorry, jeśli wprowadzam w błąd, ale długi czas w tę grę nie grałem...
Oczywiście, jeśli to Condition Zero
tazik [ Konsul ]
popieram kolege wyrzej, ale jerzli chodzi juz o NET party to co innego, inna bajeczka bedzie;)
Piotrus1pan [ Senator ]
mi chodzi o cs v.1.6
Piotrus1pan [ Senator ]
UP.I zadam jeszcze pytanie ile by trzeba było wziąc pieniędzy żeby były nagrody(poważnie)3x5(gimnazjum z góry z każdej klasy).I czy na to można się zgodzić(kompy na infe tak w wakacje formact disc C:\) i kogo trzeba mieć zgodę ??
Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
pogadaj z dyrektorem i opiekunem sali informatycznej cyz sie zgodza. No i najpierw sie zorientuj cyz bedziesz mial dosc ludzi
Piotrus1pan [ Senator ]
no właśnie i po ile osób by trzeba było robić składy 3 vs 3 czy 5 vs 5
Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
nie siedze juz w CSowym swiatku od dawna ale z tego co pamietam czesto spotykalo sie rozgrywki 5vs5
Piotrus1pan [ Senator ]
Ale ile by trzeba było kasy na nogrody i jakie nagrody :). Jakiś dyplomek i coś jeszcze by się przydało a i trzeba by było pomyśleć jak usadzić żeby nie patrzono do siebie.
BukE [ Płetwonurek ]
Ufundujcie myszki dobre, do tego podkladki. Wymysl cos ze swiata gier.
QrKo [ Legend ]
Albo po koncie steam cs 1.6 dla kazdego czlonka zwycieskiej druzyny. Z tym ze to wymagalo by juz wpisowego konkretnego.
Piotrus1pan [ Senator ]
niezłe propzycje idą