GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Counter-strike lan pytanie

02.11.2006
11:59
smile
[1]

Piotrus1pan [ Senator ]

Counter-strike lan pytanie

No własnie mam pytanie czy jeżeli mam konto na steamie i na przykład chciało by się zrobić na koniec roku w szkole zawody w cs to czy z jednego konta(moje) mogę na wszystkich kompach sciagnac cs z mojego konta i czy można będzie grać na wszystkich kompach(oczywiscie lan).

02.11.2006
15:12
[2]

Piotrus1pan [ Senator ]

UP

02.11.2006
15:19
[3]

ValkyreX [ shikyo ]

Jeśli to jest w sieci LAN, to nie trzeba mieć w ogóle konta w steamie (tak jest u mnie, konta na Steamie nie posiadam, ale w LANie mogłem grać...) Sorry, jeśli wprowadzam w błąd, ale długi czas w tę grę nie grałem...

Oczywiście, jeśli to Condition Zero

02.11.2006
15:38
[4]

tazik [ Konsul ]

popieram kolege wyrzej, ale jerzli chodzi juz o NET party to co innego, inna bajeczka bedzie;)

02.11.2006
15:45
[5]

Piotrus1pan [ Senator ]

mi chodzi o cs v.1.6

02.11.2006
22:29
[6]

Piotrus1pan [ Senator ]

UP.I zadam jeszcze pytanie ile by trzeba było wziąc pieniędzy żeby były nagrody(poważnie)3x5(gimnazjum z góry z każdej klasy).I czy na to można się zgodzić(kompy na infe tak w wakacje formact disc C:\) i kogo trzeba mieć zgodę ??

02.11.2006
22:30
[7]

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]

pogadaj z dyrektorem i opiekunem sali informatycznej cyz sie zgodza. No i najpierw sie zorientuj cyz bedziesz mial dosc ludzi

02.11.2006
22:32
[8]

Piotrus1pan [ Senator ]

no właśnie i po ile osób by trzeba było robić składy 3 vs 3 czy 5 vs 5

02.11.2006
22:33
[9]

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]

nie siedze juz w CSowym swiatku od dawna ale z tego co pamietam czesto spotykalo sie rozgrywki 5vs5

02.11.2006
22:37
[10]

Piotrus1pan [ Senator ]

Ale ile by trzeba było kasy na nogrody i jakie nagrody :). Jakiś dyplomek i coś jeszcze by się przydało a i trzeba by było pomyśleć jak usadzić żeby nie patrzono do siebie.

02.11.2006
22:52
[11]

BukE [ Płetwonurek ]

Ufundujcie myszki dobre, do tego podkladki. Wymysl cos ze swiata gier.

02.11.2006
23:10
[12]

QrKo [ Legend ]

Albo po koncie steam cs 1.6 dla kazdego czlonka zwycieskiej druzyny. Z tym ze to wymagalo by juz wpisowego konkretnego.

03.11.2006
11:47
[13]

Piotrus1pan [ Senator ]

niezłe propzycje idą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.