John_Kruger [ Baron ]
czy można sprawdzić ile w Polsce jest uzytkownikow ERY, ORANGE, PLUS-a?
z ciekawosci, liczbowo, lub moze procentowo... da sie?
marecki [ Pretorianin ]
Według danych podanych przez Główny Urząd Statystyczny pod koniec pierwszego półrocza w Polsce było 32,5 mln użytkowników telefonii komórkowej. Centertel w tym czasie miał 11,1 mln klientów telefonii GSM. Z kolei Polkomtel miał, według prezesa spółki Jarosława Bauca, 10,4 mln klientów. PTC wprawdzie nie ujawniła swoich danych, ale po odjęciu od liczby podanej przez GUS wyników pozostałych operatorów wynika, że na koniec czerwca operator miał 11 mln klientów.
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
EDIT : sorry nie ten watek ;)
Arczens [ Legend ]
marecki=> 32,5 mln ? Skad wziales takie dane chyba nie w tym miejscu przecinek :)
Cholera, rzeczywiscie sorka to mi sie pomylilo :)
marecki [ Pretorianin ]
a czemu to?