Loczek [ El Loco Boracho ]
Przygody Mr. Szatana
Po prostu wspaniałe... Obejrzyjcie wszystkie części
dobranoc
tazik [ Konsul ]
długie, ale troche jest przesady w tym
edit: Mr.Sata kojazy mi sie Herkulesem z DB :D
Piotrus1pan [ Senator ]
Masz rację tazik
Loczek [ El Loco Boracho ]
I tak pójdziecie do piekła :)
Sethan [ Pretorianin ]
To jest zajebiste.. mi się bardzo podoba. Najlepszy tekst jest w Macdonaldzie: czy dostanę Macbłonę?? :) dla mnie bomba :P
Azzie [ bonobo ]
O kurde mocne...

Loczek [ El Loco Boracho ]
mały szatański upik ;D
Mati176 [ Supervisor ]
Ja myslalem ze jest tylko jedna czesc, a tu taki z0nk. Tyle w I czesci przegial z tym 'zartem' o Jezusie :/

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Imho głupie. Koleś naśmiewa się z biedaków, przechodniów i ogólnie wszystkich których napotka. Przesadzone, pozatym nieszczególnie skłaniające do umysłowego wysiłku:/

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Beznadzieja. Naśmiewa sie z biedaków, bezdomnych i chorych... owszem sa momenty zabawne, ale przekreśla to chamstwo.
Ruinort [ Jónior ]
do kitu jakas laleczka diebalek :(

Coy2K [ Veteran ]
jakie chamstwo ? :) przeciez daje biedakowi 80gr na obiad nie ? :)
a poza tym to głosik do tego diabelka jest swietny ahhaha :)
troche przegiął z Chrystusem i tym "nie śpij chłopczyku" ale poza tym sie niezle usmialem jak przechodniom mowil, ze pojdą do piekla :))

Conroy [ Dwie Szopy ]
Yucko the Clown jest lepszy

cronotrigger [ sloth ]
Trochę przegina w pewnych momentach :)
Ale ogólnie świetne :D

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Potwierdzam, Yackoo wymiata.

MaN_of_WaR [ People Know Me ]
Yacko bije szatana na glowe!!

SoulHunter [ Bad Boy ]
daje rade

Coy2K [ Veteran ]
hahaahhaa ten Yucko jest swietny :)
ciekawe ile razy juz dostal po pysku za takie bezposrednie komentarze

Harrvan [ Senator ]
Blazen na miare V RP
Ta opalona twarz, k*rwiki w oczach i ogolny wyraz kwintesencji malpiego d*bilizmu

siwCa [ Legend ]
U nas w klasie te filmiki stały się niemal kultowe. Co chwilę lecą jakieś teksty z nich.
- powróżysz mi z ręki?
- z dupy ci mogę powróżyć.. :]

Harrvan [ Senator ]
up^^