GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przygody Mr. Szatana

02.11.2006
01:50
[1]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Przygody Mr. Szatana

Po prostu wspaniałe... Obejrzyjcie wszystkie części





dobranoc

02.11.2006
06:49
[2]

tazik [ Konsul ]

długie, ale troche jest przesady w tym
edit: Mr.Sata kojazy mi sie Herkulesem z DB :D

02.11.2006
08:23
[3]

Piotrus1pan [ Senator ]

Masz rację tazik

02.11.2006
13:25
[4]

Loczek [ El Loco Boracho ]

I tak pójdziecie do piekła :)

02.11.2006
13:51
[5]

Sethan [ Pretorianin ]

To jest zajebiste.. mi się bardzo podoba. Najlepszy tekst jest w Macdonaldzie: czy dostanę Macbłonę?? :) dla mnie bomba :P

02.11.2006
14:07
[6]

Azzie [ bonobo ]

O kurde mocne...

02.11.2006
22:27
smile
[7]

Loczek [ El Loco Boracho ]

mały szatański upik ;D

02.11.2006
22:37
[8]

Mati176 [ Supervisor ]

Ja myslalem ze jest tylko jedna czesc, a tu taki z0nk. Tyle w I czesci przegial z tym 'zartem' o Jezusie :/

02.11.2006
22:43
smile
[9]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Imho głupie. Koleś naśmiewa się z biedaków, przechodniów i ogólnie wszystkich których napotka. Przesadzone, pozatym nieszczególnie skłaniające do umysłowego wysiłku:/

02.11.2006
22:46
smile
[10]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Beznadzieja. Naśmiewa sie z biedaków, bezdomnych i chorych... owszem sa momenty zabawne, ale przekreśla to chamstwo.

02.11.2006
23:09
[11]

Ruinort [ Jónior ]

do kitu jakas laleczka diebalek :(

02.11.2006
23:09
smile
[12]

Coy2K [ Veteran ]

jakie chamstwo ? :) przeciez daje biedakowi 80gr na obiad nie ? :)
a poza tym to głosik do tego diabelka jest swietny ahhaha :)
troche przegiął z Chrystusem i tym "nie śpij chłopczyku" ale poza tym sie niezle usmialem jak przechodniom mowil, ze pojdą do piekla :))

02.11.2006
23:21
smile
[13]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Yucko the Clown jest lepszy

02.11.2006
23:28
smile
[14]

cronotrigger [ sloth ]

Trochę przegina w pewnych momentach :)
Ale ogólnie świetne :D

02.11.2006
23:40
smile
[15]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Potwierdzam, Yackoo wymiata.

02.11.2006
23:41
smile
[16]

MaN_of_WaR [ People Know Me ]

Yacko bije szatana na glowe!!

03.11.2006
00:37
smile
[17]

SoulHunter [ Bad Boy ]

daje rade

03.11.2006
01:22
smile
[18]

Coy2K [ Veteran ]

hahaahhaa ten Yucko jest swietny :)
ciekawe ile razy juz dostal po pysku za takie bezposrednie komentarze

03.11.2006
01:50
smile
[19]

Harrvan [ Senator ]

Blazen na miare V RP

Ta opalona twarz, k*rwiki w oczach i ogolny wyraz kwintesencji malpiego d*bilizmu

03.11.2006
15:10
smile
[20]

siwCa [ Legend ]

U nas w klasie te filmiki stały się niemal kultowe. Co chwilę lecą jakieś teksty z nich.

- powróżysz mi z ręki?
- z dupy ci mogę powróżyć.. :]

03.11.2006
17:55
smile
[21]

Harrvan [ Senator ]

up^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.