GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O co się kłócą/kłócili wasi rodzice z wami?

02.11.2006
00:56
[1]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

O co się kłócą/kłócili wasi rodzice z wami?

Tu możecie się wykrzyczeć jak wam źle/dobrze z rodzicami... :P

02.11.2006
00:59
smile
[2]

PAW666THESATAN [ Quaked ]

*krzyczy*

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!

*wykrzyczał się*

02.11.2006
01:06
smile
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Mama mi nie pozwala chodzić na czarne msze, gwałcić dziewic i potem składać je w ofierze szatanowi! Mam dosyć - nic mi nie wolno!!!

02.11.2006
01:26
[4]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nie ma sensu sie klocic :) nic to nie przyniesie :) a rodzice dobvrze wiedza co jest dobre dla nas, a co nie.

ja sie juz nie kloce :P za stary jestem :D jedynie matka mi uswiadamia ze mam posprzatac sobie troche w pokoju hehe :) ale wiecie jak jest, powoli jej sie nudzi :)

02.11.2006
01:38
[5]

melkora [ Generaďż˝ ]

Ja w sumie się nie kłóce,bo i po co.

02.11.2006
02:04
smile
[6]

gofer [ ]

Ja pewnego dnia doszedłem do wniosku, że gdybym niekoniecznie zawsze, ale bynajmniej częściej niż to zwykłem robić - słuchał moich rodziców, to bym o wiele, wiele lepiej na tym wyszedł. Jasne, czasem to ja miałem rację, ale generalnie staruszkowie znają życie lepiej ode mnie :))

02.11.2006
02:16
[7]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

gofer --> totez o tym mowie :D czsem dzieciakom wydaje sie ze starzy im przeszkadzaja w zyciu, dopiero po paru latach rozumieje :) i chwala tym co sie stosuja do rad rodzicow!! wyjda na normalnych ludzi, a nie patologie jakies chore....

nawet jedynaka mozna wychowac na normalnego czlowieka :D sam jestem przykladem :D hehe, malo kto sie domysli ze nie mam rodzenstwa :) i sie dziwia :D

02.11.2006
07:20
[8]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Mobii -> Oczywiscie sluchanie starych jest dobre.. ale w moim przypadku przypomina mi sie tekest z jednego slynnego polskiego filmu"to co dla Ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą". Dlatego, dobrze, ze ich prawie nigdy nie sluchalem i robilem swoje, co nadal robie i jestem z tego bardzo zadowolony.

02.11.2006
08:02
[9]

tazik [ Konsul ]

moja mamuśka jak i ja się już nie kłócimy bo wiemy, że jesteśmy za starzy na to :P

02.11.2006
08:39
[10]

Piotrus1pan [ Senator ]

Tylko wtedy gdy zaczną(hehe) bo ja taki człowiek przed kompem siedzi hehe(chociaż pouczyć się trzeba)

02.11.2006
09:39
[11]

dam12 [ Konsul ]

zebym sie nie ubieral na czarno :/
ale i tak sie ubieram

02.11.2006
09:53
[12]

Eliah [ Chor��y ]

Z rodzicami się nie kłócę - bo nie ma takiej potrzeby. Większość spraw idzie załatwić rozmową, a tych których się nie da można kompromisem.

02.11.2006
10:20
[13]

mietek syn mleczarza [ Pretorianin ]

O to kto pierwszy do kibla.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.