
Mati176 [ Supervisor ]
Przyczyny zalania Polski przez Windows
Nie wiem czy było. Teraz juz wszystko jasne.
EDIT: Dobra w takim razie nie bylo tego watku ;p

wysia [ Generaďż˝ ]
Wiec juz wiesz - nie bylo.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5608880&N=1
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
Fajnie info szkoda, ze juz troche nie pierwszej swiezosci.