GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przyczyny zalania Polski przez Windows

02.11.2006
00:16
smile
[1]

Mati176 [ Supervisor ]

Przyczyny zalania Polski przez Windows

Nie wiem czy było. Teraz juz wszystko jasne.


EDIT: Dobra w takim razie nie bylo tego watku ;p

02.11.2006
00:20
smile
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

Wiec juz wiesz - nie bylo.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5608880&N=1

02.11.2006
08:51
[3]

doktor_Wyspa [ Pretorianin ]

Fajnie info szkoda, ze juz troche nie pierwszej swiezosci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.