GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dyktafon

02.11.2006
00:04
[1]

Nicolas Flamel [ Centurion ]

Dyktafon

Chciałbym nabyć dyktafon do 300zł, z porządnym mikrofonem który dobrze nagra rozmowę np z kieszeni koszuli ;D, z czasem nagrywania przynajmniej 10 godzin, choć ok 7 też będzie dobrze, fajnie gdyby miał wbudowany głośnik. Możecie polecić jakiś sprawdzony sprzęt?

02.11.2006
00:04
[2]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

a co chcesz nagrać ludzi z PiSu ? :)

02.11.2006
00:09
smile
[3]

Nicolas Flamel [ Centurion ]

nie.. sonsiada ;D w dzisiejszych czasach wszystkich trzeba nagrywać, nawet rodziców.

02.11.2006
04:23
[4]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

A nawet 'somsiada'? :D

Mogę powiedzieć doświadczenia, że Olympusy sprawują się nieźle. Na Allegro znajdziesz wszystkie możliwe modele w różnych kolorach i o różnej pojemności.

02.11.2006
07:20
smile
[5]

.:Jj:. [ The Force ]

sonsiada


Tak jak przedmówca polecam allegro.

02.11.2006
10:49
smile
[6]

Nicolas Flamel [ Centurion ]

No właśnie jest ich tyle, że nie wiem co wziąć, a szukam takiego, który ma widoczny mikrofon a nie jakąś kropeczke dziureczke. I myślałem raczej o SONY, konkretnie o modelu ICD-P330F, ktoś może miał to w ręku?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.