Nicolas Flamel [ Centurion ]
Dyktafon
Chciałbym nabyć dyktafon do 300zł, z porządnym mikrofonem który dobrze nagra rozmowę np z kieszeni koszuli ;D, z czasem nagrywania przynajmniej 10 godzin, choć ok 7 też będzie dobrze, fajnie gdyby miał wbudowany głośnik. Możecie polecić jakiś sprawdzony sprzęt?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
a co chcesz nagrać ludzi z PiSu ? :)

Nicolas Flamel [ Centurion ]
nie.. sonsiada ;D w dzisiejszych czasach wszystkich trzeba nagrywać, nawet rodziców.
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
A nawet 'somsiada'? :D
Mogę powiedzieć doświadczenia, że Olympusy sprawują się nieźle. Na Allegro znajdziesz wszystkie możliwe modele w różnych kolorach i o różnej pojemności.

.:Jj:. [ The Force ]
sonsiada
Tak jak przedmówca polecam allegro.

Nicolas Flamel [ Centurion ]
No właśnie jest ich tyle, że nie wiem co wziąć, a szukam takiego, który ma widoczny mikrofon a nie jakąś kropeczke dziureczke. I myślałem raczej o SONY, konkretnie o modelu ICD-P330F, ktoś może miał to w ręku?