kkazz [ Pretorianin ]
pytanie
witam mam takie pytanie bo dzisiaj mi sie niechcaco sformtowal dysk D i jak odzyskam z niego dane t zapisuje na C i pozniej chcialbym przenies spowrotem na D i czy jak sformatuje teraz dysk C to te dane zostana na D czy nie ? a dane odzyskuje programem EasyRecovery
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
dane znikna z tej partycji ktora sformatujesz :)