GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie

01.11.2006
23:40
[1]

kkazz [ Pretorianin ]

pytanie

witam mam takie pytanie bo dzisiaj mi sie niechcaco sformtowal dysk D i jak odzyskam z niego dane t zapisuje na C i pozniej chcialbym przenies spowrotem na D i czy jak sformatuje teraz dysk C to te dane zostana na D czy nie ? a dane odzyskuje programem EasyRecovery

02.11.2006
00:16
[2]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

dane znikna z tej partycji ktora sformatujesz :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.