GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prze jaki program najlepiej sciagac filmy,gry,muzyke??

01.11.2006
22:34
[1]

Flaire [ Centurion ]

Prze jaki program najlepiej sciagac filmy,gry,muzyke??

Tak jak w tytule watku przez jaki program?? jaki polecacie??

01.11.2006
22:35
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

FlashGet

01.11.2006
22:36
[3]

Flaire [ Centurion ]

a ten bearshare tak chwalony przez niektorych ??

01.11.2006
22:40
smile
[4]

False [ Up ]

Popieram, FlashGet jest bardzo dobry. Jeżeli masz Firefox'a to ściągnij sobie zakładkę FlashGot, bardzo ułatwia życie :)

01.11.2006
22:40
[5]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

podobno niezly nawet :)

01.11.2006
23:19
[6]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Śmieszne jest to, że piracenie jest tak gnojone przez forum, ale jeśli chodzi o programy to już proszę, podajemy na tacy

01.11.2006
23:21
smile
[7]

cronotrigger [ sloth ]

Na razie podany został tylko flashget, więc nie wiem w czym rzecz. ;o

01.11.2006
23:21
[8]

tazik [ Konsul ]

taki, przez ktory najwiecej nasciagasz i najwiecej zaplacisz:]

01.11.2006
23:21
[9]

MDstc [ Pretorianin ]

zdecydowanie open p2m bol, nie ma lepszego programu.

01.11.2006
23:22
smile
[10]

Loczek [ El Loco Boracho ]

ja wole DAPa od flashgeta

01.11.2006
23:51
[11]

mikmac [ Senator ]

a mi flashget odpowiada - maly, zgrabny, nie narzuca sie

02.11.2006
00:59
smile
[12]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

"Błyskawiczny ściągacz" ,oczywiscie flashGet

02.11.2006
01:12
smile
[13]

olivier [ Senator ]

Steam.

02.11.2006
07:35
[14]

hermin [ Vampir Krwi ]

DAP

02.11.2006
07:40
smile
[15]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja od zawsze używam FlashGeta i jestem bardzo zadowolony..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.