Flaire [ Centurion ]
Prze jaki program najlepiej sciagac filmy,gry,muzyke??
Tak jak w tytule watku przez jaki program?? jaki polecacie??
Narmo [ Naczelny Maruda ]
FlashGet
Flaire [ Centurion ]
a ten bearshare tak chwalony przez niektorych ??

False [ Up ]
Popieram, FlashGet jest bardzo dobry. Jeżeli masz Firefox'a to ściągnij sobie zakładkę FlashGot, bardzo ułatwia życie :)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
podobno niezly nawet :)
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Śmieszne jest to, że piracenie jest tak gnojone przez forum, ale jeśli chodzi o programy to już proszę, podajemy na tacy

cronotrigger [ sloth ]
Na razie podany został tylko flashget, więc nie wiem w czym rzecz. ;o
tazik [ Konsul ]
taki, przez ktory najwiecej nasciagasz i najwiecej zaplacisz:]
MDstc [ Pretorianin ]
zdecydowanie open p2m bol, nie ma lepszego programu.

Loczek [ El Loco Boracho ]
ja wole DAPa od flashgeta
mikmac [ Senator ]
a mi flashget odpowiada - maly, zgrabny, nie narzuca sie

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
"Błyskawiczny ściągacz" ,oczywiscie flashGet

olivier [ Senator ]
Steam.
hermin [ Vampir Krwi ]
DAP

.:Jj:. [ The Force ]
Ja od zawsze używam FlashGeta i jestem bardzo zadowolony..