GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co lepsze nfs carbon czy test drive unlimited?

01.11.2006
15:45
[1]

azok12 [ Pretorianin ]

co lepsze nfs carbon czy test drive unlimited?

Tu każdy może napisać co sądzi o tych grach i która jest według niego lepsza.

01.11.2006
15:46
smile
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

GTR2.

01.11.2006
15:47
[3]

o666 [ Pretorianin ]

Jeśli sie nie mylę to NFS: Carbon jeszcze nie wyszedł. Prawda?

01.11.2006
15:48
[4]

master53 [ Hans Kloss ]

Na razie wiadome jest tylko że NFS: Carbon to już same dno, wnioskując pod demie. Test Drive Unlimited zapowiada się nieźle, ale poprzednie części nie były takie udane. Porównać te gry można będzie dopiero po ukazaniu się ich pełnych wersji, bądź dema TDU.

01.11.2006
15:54
[5]

EG2006_43600293 [ Pretorianin ]

Toca RD 3, GTR 2, FlatOut 2, NFS Porsche, NFS HS duzo jest lepszych...

01.11.2006
15:55
[6]

azok12 [ Pretorianin ]

dla mnie Flatout 2 tez lepszy jest

01.11.2006
16:07
[7]

endrzi®reloaded [ napster ]

test drive unlimited , mam nadzieje ze ta gierka wprowadzi cos nowego, i nie zawiode sie na niej tak jak na Carbonie ( a mial byc taki spoko )

01.11.2006
17:42
[8]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Porownanie NFS i TestDrivato jak porownac Sapera do WoWa. Bez obrazy ale NFS jest robiony pod gre single player, podczas gdy nowy test drive ma pokazac swoja wyzszosc w grze online.

Poza tym jak wspomniano trudno powrnac i ocenic cos w co sie nie gralo - mamy oceniac printscreeny i artworki ?

01.11.2006
18:33
[9]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Obie gry to jakas porazka w porownaniu z Flatout2

01.11.2006
20:11
[10]

Sped Demon [ Junior ]

test drive unlimited

01.11.2006
20:20
[11]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Test Drive Unlimited.

Flatout to porażka :).

01.11.2006
20:33
smile
[12]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

TEST DRIVE UNLIMITED


jest lepszY ale nie najlepszy

02.11.2006
11:12
[13]

Kaczorowy [ Konsul ]

o666 --> Jeśli sie nie mylę to NFS: Carbon jeszcze nie wyszedł. Prawda?

Oczywiście, że wyszedł. Premiera była 31 października.

Snoopikus --> Poza tym jak wspomniano trudno powrnac i ocenic cos w co sie nie gralo - mamy oceniac printscreeny i artworki ?

A dlaczego nie grał? Setki tysięcy osób na całym świecie już w to grało, bo TDU jest od paru miesięcy w sklepach. Co prawda na PC wyjdzie dopiero w przyszłym roku, ale kto by się tam przejmował blaszakiem mając Xboxa 360 ;)

02.11.2006
11:14
smile
[14]

gladius [ Subaru addict ]

Poprzednie części Test Drive to było coś :) Jeszcze na Amigę...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.