
Flaire [ Centurion ]
jakie filmy wolicie ogladac wojenne czy komedie ??
Ja osobiscie jestesm fanatykiem filmow wojennych takich jak np:szeregowiec rayan, kompania braci pearl harbor i oczywiscie wrog u bram no i wiele innych tego typow filmow.

Coy2K [ Veteran ]
ja lubie budyń

claudespeed18 [ zią ]
wojenne komedie np. Sami Swoi ;D
Flaire [ Centurion ]
kargul podejdz no do plota jak ja podchodze :D
Flaire [ Centurion ]
wato sciagna ta komedie "spadaj" albo "statysci" ??
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ja lubie sie wyspac od rana :)
a filmy to lubie wszystkie byle polskie

kowalskam [ Senator ]
ja też lubię budyń!
cronotrigger [ sloth ]
nie ma to jak dobry kisiel
snorl [ Junior ]
a ja wole galaretke :D
a co do tematu to komedie :D a czasem mam ochotę na wojenne :D
stanson [ Szeryf ]
Nie widzieliście gdzieś może pary wioseł?

Artur20 [ Generaďż˝ ]
Byly wiosla, ale jakis stanson polamal.