GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie filmy wolicie ogladac wojenne czy komedie ??

01.11.2006
01:03
smile
[1]

Flaire [ Centurion ]

jakie filmy wolicie ogladac wojenne czy komedie ??

Ja osobiscie jestesm fanatykiem filmow wojennych takich jak np:szeregowiec rayan, kompania braci pearl harbor i oczywiscie wrog u bram no i wiele innych tego typow filmow.

01.11.2006
01:04
smile
[2]

Coy2K [ Veteran ]

ja lubie budyń

01.11.2006
01:05
smile
[3]

claudespeed18 [ zią ]

wojenne komedie np. Sami Swoi ;D

01.11.2006
01:06
[4]

Flaire [ Centurion ]

kargul podejdz no do plota jak ja podchodze :D

01.11.2006
01:09
[5]

Flaire [ Centurion ]

wato sciagna ta komedie "spadaj" albo "statysci" ??

01.11.2006
01:13
[6]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

ja lubie sie wyspac od rana :)

a filmy to lubie wszystkie byle polskie

01.11.2006
01:14
smile
[7]

kowalskam [ Senator ]

ja też lubię budyń!

01.11.2006
01:19
[8]

cronotrigger [ sloth ]

nie ma to jak dobry kisiel

01.11.2006
01:27
[9]

snorl [ Junior ]

a ja wole galaretke :D

a co do tematu to komedie :D a czasem mam ochotę na wojenne :D

01.11.2006
08:03
[10]

stanson [ Szeryf ]

Nie widzieliście gdzieś może pary wioseł?

01.11.2006
08:13
smile
[11]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Byly wiosla, ale jakis stanson polamal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.