GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybkie pytanko z Worda

31.10.2006
23:58
[1]

Azzie [ bonobo ]

Szybkie pytanko z Worda

Jak zrobic linie oddzielajaca naglowek i stopke od tekstu? Oczywiscie nie chodzi o to aby recznie ja narysowac przez autoksztalt...

W pomocy ani google nie moge znalezc...

01.11.2006
00:07
[2]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

wstaw -> linia
ale nie wiem czy w wordzie jest takie cos
mozesz uzyc szablonu :)

01.11.2006
00:13
[3]

Azzie [ bonobo ]

Ojej nie o to mi chodzi. Potrafie sobie narysowac kreske, ale to musi byc automatycznie zrobione, zeby oddzielalo stopke i naglowek linia. Musi sie dac...

01.11.2006
00:15
[4]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

kurcze akurat dzisiajbraciak zabral kompa i nie moge sprawdzic :|

01.11.2006
00:18
[5]

maciek_ssi [ 2097 ]

O takie coś chodzi?

01.11.2006
00:54
[6]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

jak mam mieć linię w nagłówku/stopce to wcgodzę w edycję nagłówka, zaznczam tekst w nagłowku
wybieram z menu (chyba) formatowanie/ obramowanie i biore obramowanie tekstu i zaznaczam dół

pojawia się piekna linia pod tesktem nagłowka:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.