Space monkey [ Legionista ]
Prosba o numer gg
Hej, mam wielka prosbe - ma ktos moze jakis wolny numer na gg i moglby poratowac? Musze koniecznei z kumpela pogadac, a nie pracuje dzisiaj na swoim koncie, a rejestracja na gg nei dziala :(((

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
zaraz, zaraz. Czemu nie mozesz na swoim ?
Space monkey [ Legionista ]
Bo nie pamietam swojego
Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]
Po wpisaniu w 'szukaj' Twego nicka, wyszły 2 numery:
4926611
7448911
Mam nadzieję, że jeden z nich jest Twój :)

@$D@F [ Generaďż˝ ]
to skozystaj z jakiegos chata i juz :) jaki problem ? ja jak nie chodzilo mi gg to wchodzilem na chatainnego forum i gadalismy normalnie :)