GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z windows

31.10.2006
22:42
smile
[1]

elv33 [ Konsul ]

Problem z windows

Mam problem włanczam komputer wszystko jest ok loguje się ale jest tylko tapeta nie ma paska startu ani żaden program nie włancza się automatycznie :/ co z tym zrobić ??

31.10.2006
22:52
smile
[2]

elv33 [ Konsul ]

nikt nie wie czego to może być wina ??

31.10.2006
22:57
[3]

HENIO55 [ Konsul ]

moim zdaniem to explorer chce sie zaladowac :D:D sprobuj przeinstalowac system a jesli to nie pomoze to uruchom w tryybie awaryjnym . lub zrob formata

31.10.2006
23:23
[4]

Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]

Henio55 może mieć rację - jeśli masz klawiaturę z klawiszem Windowsa, może uda Ci się nim otworzyć menu start - wybierz 'Uruchom' i wpisz 'explorer.exe'. Jeśli będzie to trzeba robić przy każdym restarcie, to lepiej będzie wrzucić płytkę instalacyjną, w biosie ustawić opcję bootowania z CD i po odpaleniu programu instalacyjnego wybrać opcję naprawy systemu - przeinstalujesz pliki systemowe i powinno być OK.

01.11.2006
00:21
smile
[5]

elv33 [ Konsul ]

tylko że na innych użytkowanikach wszystko działa ok :/ tylko na moim coś kopsneło :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.