
Johnny Bravo [ Centurion ]
Dleczego sędzia ma słuchawkę i mikrofon w uchu
bo oglądam mecz Barcelony i Chelsi na tvnturbo i sie pytam bo nie wiem
wysiu [ ]
"Dleczego sędzia ma słuchawkę i mikrofon w uchu"
Sluchawke, to pewnie po to, zeby ktos mogl mu jakies informacje przekazac. A dlaczego ma tam tez mikrofon, to nie mam pojecia.
Flet [ Fletomen ]
Moze do komunikacji pomiedzy nim a sedzia technicznym ??
White Star [ Legend ]
Zeby nie tracić czasu na bieganie do bocznych bo oni nie mogą wbiec na boisko... chyba ze jets sytuacja wyjątkowa(bójka)...
Johnny Bravo [ Centurion ]
czyli żeby gadać z innymi sędziami :)
Ale jaja z tymi kartkami no nie?
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Dlaczego ma mikrofon w uchu to ja nie wiem. Ale słuchawkę po to by sędziowie mogli mu przekazywać różnie informacje
steward [ Generaďż˝ ]
Ma mikrofon zeby byl nagrywany... dlatego jak dostanie od kogoś z główki w klatę to przynajmniej będzie wiadomo za co ;)

Foks!k [ Medyk ]
Do komunikacji z sedziami liniowimi oraz z sedzia technicznym :D
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Rozmawia z teściową przez Skype'a.

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Mikrofon w uchu? Kurde sluchawki to rozumiem, ale mikrofon?

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Rozmawia z teściową przez Skype'a.
Coolabor [ Piękny Pan ]
Sędziowie mają słuchawki i mikrofony do szybkiej komunikacji z liniowymi i technicznym. Słuchawka na uchu, mikrofon różnie, teraz często przy twarzy, wczesniej na opasce na ręku.
M.in. w Lidze Mistrzów jest taki wymóg.
xircom [ Generaďż˝ ]
Żeby wiedzial jak przebiegaja licytacje wyników meczu i która drużyna ma ostatecznie wygrać.

mirencjum [ operator kursora ]
xircom ---> To nie możliwe. Sędziowie są nie przekupni. Oni sędziują nie dla pieniędzy, a z miłości do sportu!
piokos [ Malpa w czerwonym ]
po 20 ma tańsze rozmowy w TPSA
Flaire [ Centurion ]
nie oni sedziuja tym ktorzy lepiej graja albo tym ktorych cha karac ;p

JihaaD [ Gosu ]
to tak że niby ma kontakt z bazą
Wormsek [ Pretorianin ]
A mi się wydaje, że on słucha transmisji z sejmu xD
pioo7 [ Konsul ]
Słuchał transmisji Barca - Chelsea.