GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dleczego sędzia ma słuchawkę i mikrofon w uchu

31.10.2006
21:00
smile
[1]

Johnny Bravo [ Centurion ]

Dleczego sędzia ma słuchawkę i mikrofon w uchu

bo oglądam mecz Barcelony i Chelsi na tvnturbo i sie pytam bo nie wiem

31.10.2006
21:04
[2]

wysiu [ ]

"Dleczego sędzia ma słuchawkę i mikrofon w uchu"
Sluchawke, to pewnie po to, zeby ktos mogl mu jakies informacje przekazac. A dlaczego ma tam tez mikrofon, to nie mam pojecia.

31.10.2006
21:13
[3]

Flet [ Fletomen ]

Moze do komunikacji pomiedzy nim a sedzia technicznym ??

31.10.2006
21:21
[4]

White Star [ Legend ]

Zeby nie tracić czasu na bieganie do bocznych bo oni nie mogą wbiec na boisko... chyba ze jets sytuacja wyjątkowa(bójka)...

31.10.2006
21:30
[5]

Johnny Bravo [ Centurion ]

czyli żeby gadać z innymi sędziami :)
Ale jaja z tymi kartkami no nie?

31.10.2006
21:33
[6]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Dlaczego ma mikrofon w uchu to ja nie wiem. Ale słuchawkę po to by sędziowie mogli mu przekazywać różnie informacje

31.10.2006
21:33
[7]

steward [ Generaďż˝ ]

Ma mikrofon zeby byl nagrywany... dlatego jak dostanie od kogoś z główki w klatę to przynajmniej będzie wiadomo za co ;)

31.10.2006
21:35
smile
[8]

Foks!k [ Medyk ]

Do komunikacji z sedziami liniowimi oraz z sedzia technicznym :D

31.10.2006
21:36
[9]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Rozmawia z teściową przez Skype'a.

31.10.2006
21:38
smile
[10]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Mikrofon w uchu? Kurde sluchawki to rozumiem, ale mikrofon?

31.10.2006
22:18
smile
[11]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Rozmawia z teściową przez Skype'a.

31.10.2006
22:26
[12]

Coolabor [ Piękny Pan ]

Sędziowie mają słuchawki i mikrofony do szybkiej komunikacji z liniowymi i technicznym. Słuchawka na uchu, mikrofon różnie, teraz często przy twarzy, wczesniej na opasce na ręku.
M.in. w Lidze Mistrzów jest taki wymóg.

31.10.2006
22:29
[13]

xircom [ Generaďż˝ ]

Żeby wiedzial jak przebiegaja licytacje wyników meczu i która drużyna ma ostatecznie wygrać.

31.10.2006
22:51
smile
[14]

mirencjum [ operator kursora ]

xircom ---> To nie możliwe. Sędziowie są nie przekupni. Oni sędziują nie dla pieniędzy, a z miłości do sportu!

01.11.2006
00:51
[15]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

po 20 ma tańsze rozmowy w TPSA

01.11.2006
00:53
[16]

Flaire [ Centurion ]

nie oni sedziuja tym ktorzy lepiej graja albo tym ktorych cha karac ;p

01.11.2006
01:41
smile
[17]

JihaaD [ Gosu ]

to tak że niby ma kontakt z bazą

spoiler start
ale ze swoim mózgiem to chyba nie
spoiler stop

01.11.2006
07:46
[18]

Wormsek [ Pretorianin ]

A mi się wydaje, że on słucha transmisji z sejmu xD

01.11.2006
11:12
[19]

pioo7 [ Konsul ]

Słuchał transmisji Barca - Chelsea.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.