GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zal dla TvP

31.10.2006
20:46
[1]

kajtek124 [ Chor��y ]

Zal dla TvP

Moim zdaniem tvp to wielkie g......
kiedys jak jeszcze bylo mozna ogladac Libe Mistrzow to tak teraz mozemy ogladnac 33000 odcinek mody na sukces co o tym sadzicie ??

31.10.2006
20:46
[2]

mikmac [ Senator ]

chodz przytule cie, wyplacz sie na moim ramieniu...

31.10.2006
20:47
[3]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Taaa
Oni uznali ze mecz Barcelona - Chelsea jest zbyt chu***y pewnie i dlatego zadna stacja nie pokazuje tego :(

31.10.2006
20:54
smile
[4]

Deepdelver [ Legend ]

Liba Mistrzów zaczyna się dopiero po wygranej w Lidze Mistrzów. :)

31.10.2006
20:56
[5]

.:Jj:. [ The Force ]

Ameryki nie odkryłeś, ja mógłbym oglądać (jeśli by nie leciał inny magazyn informacyjny w międzyczasie) tylko Wiadomości, ew. część filmów w "Hitach na sobotę" czy coś, czasem jakiś fajny program przyrodniczy się nawinie, a tak-lipa.

31.10.2006
20:58
[6]

Johnny Bravo [ Centurion ]

a ja tam oglądam na tvnturbo. I dlaczego sedzia ma w uchu sluchawke z mikrofonem?

31.10.2006
21:06
smile
[7]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

tez tak mysle bo nie puszczaja pornoli po 24tej...

31.10.2006
21:08
[8]

monixxx [ Konsul ]

Eh...Ale przynajmniej filmy puszczają bez reklam w trakcie...

31.10.2006
23:01
smile
[9]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

TVP nie ma kasy - nie ma kasy bo 90% ludzi nie placi abonamentu. A nie placa abonamentu bo nie maja co ogladac. A nie maja co ogladac, bo TVP nie przerywa filmu reklamami, a kasy nie ma bo widzowie nie placa. Bledne kolo. Wiec zamiast psioczyc na TVP zastanowcie sie gdzie jest przyczyna, a nie jaki jest skutek.

TVP nie pokazuje Barca-Chelsea nie dlatego ze nie chce, ale dlatego ze niemoze. Taka jest umowa miedzy TVNem a Uefa. Ze odkodowana stacja pokazuje tylko jeden mecz w kolejce i juz.

31.10.2006
23:06
[10]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Snoopikus ---> Trochę pieprzysz, ale nie mam czasu teraz pisać sprostowania.

01.11.2006
01:09
[11]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Zn wg Ciebie TVP nie pokazuje LM bo poprostu nie ma ochoty i ten jeden mecz w tygodniu to z wielkim bolem serca pokazuja :D Bo oni nie chca zarobic na reklamach :]

Poprostu nie maja kasy i tyle. A czesc tej kasy pochodzic winna z abonamentu, druga czesc natomiast z reklam, ktorych TVP nie nadaje w srodku filmu czy serialu.

01.11.2006
01:15
smile
[12]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

kajtek124 --> nie ogladam mody..... ale chyba wole to niz jakies latanie przez 1,5h godziny za pilka.... bzdura i nuda totalna..... to wole te 30 czy 40 minut popatrzec na jakis serial niz meczyc sie 2,3 razy dluzej ogladajac debili kopiacich kulke..... tragedia.......

01.11.2006
01:22
[13]

snorl [ Junior ]

to ty jeszcze TVP oglądasz?? :D

po to jest telewizja satelitarna i kablowa aby oglądać Lige Mistrzów i inne fajne rzeczy :)

01.11.2006
01:26
smile
[14]

Mortan [ ]

TVP nie transmituje pilki bo w zamian kupili prawa do chodu na 50 km i skoków Adama Małysza, powinnismy sie wszyscy z tego cieszyc, przeciez to takie pasjonujace dyscyplinu sportu, co tam jakas Chelsea albo inna Barcelona.


A no i zapomniałem dodac ze Robert Korzeniowski to najlepszy szef sportu w TVP :]

01.11.2006
08:24
smile
[15]

Foks!k [ Medyk ]

zal.pl

01.11.2006
10:41
[16]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Mecz Barcelona-Chelsea był transmitowany na czeskiej 2 a to raczej każdy ma więc nie płaczcie.

01.11.2006
10:45
smile
[17]

Loczek [ El Loco Boracho ]

zal??????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.