GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chodzą u Was po mieszkaniach?

31.10.2006
17:58
smile
[1]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Chodzą u Was po mieszkaniach?

U mnie już dwie grupy były po cukierki :) Jednej daliśmy garść czekoladek i już nie mamy słodyczy ;p drugą grupę odprawiliśmy z kwitkiem bo nie ma już ;p

31.10.2006
18:00
smile
[2]

zelka [ Strider ]

U mnie nie chodzą.

31.10.2006
18:01
[3]

Danley [ Pontifex Maximus ]

U mnie nie chodzą i nie będą chodzic :D

31.10.2006
18:02
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

U mnie nie chodzą, bo mieszkam, o Boże!, na zamkniętym osiedlu.

31.10.2006
18:02
[5]

Coy2K [ Veteran ]

nie chodzą, bo nie ściągam z torrentow

31.10.2006
18:03
[6]

EG2006_43600293 [ Pretorianin ]

nie chodza bo mam psa w domu!

31.10.2006
18:03
smile
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Nie chodzą, bo schowałem ip do kieszeni :P

31.10.2006
18:04
[8]

Vany Van [ Konsul ]

a u mnie byli ale ich nie wpuscilem xDD

31.10.2006
18:04
[9]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Coy2K: hehehe... też myślałem, że o to chodzi, widząc tytuł wątku :D

31.10.2006
18:05
[10]

riddickM5 [ BMW ]

u mnie byli pod moją chwilową nieobecność, jako ze mieszkam w domu a nie mieszkaniu, cały płot mi "przyozdobili" papierem toaletowym i uliczke dość sprawnie taśmą zakleili ze chwilke musiałem sie pomęczyc co by otworzyc. Niech no mi przyjda zaraz. Juz startera przygotowałem więc jak z racy hukowej pierdykne to w gacie narobia.

31.10.2006
18:05
[11]

wildone [ Konsul ]

u mnie to cała masa ich.Grupa około 30 dzieciaków. Oczywiście od 30 min siędzę po ciemku w domu bo zapomniałe że jest taki dzień w roku i nie jestem przygotowany na ich odwiedziny

31.10.2006
18:05
[12]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

nie i dzieki bogom, bo bym kazal sie zmywac.

31.10.2006
18:06
smile
[13]

Fifura [ RHCP ]

U mnie chodzili... ale w szkole :P

31.10.2006
18:07
[14]

WolverineX [ God Bless America ]

u mnie po dzialnicy to po zmroku sie nie chodzi

....wiedz nie chodza



;P

31.10.2006
18:07
[15]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Nie chodzą ... a nawet jesli by chodzi to nie otworze ;d

31.10.2006
18:13
smile
[16]

Marcio [ Bleeee ]

nie wiem, nawet jesli byli to pewnie sie nie zorientowali ze domofon nie dziala

31.10.2006
18:15
[17]

Xaltorun [ Quincy ]

u mnie byly 2 grupy... Powiedzialem im ze nie mam cukierkow to poszli ale poszedlem zaraz do sklepu i kupilem :P Niech sie dzieci cieszą... jak już muszą.

31.10.2006
18:17
smile
[18]

Molzey [ Pretorianin ]

U mnie byli, ale nie chciałem "Strażnicy" to sobie poszli... Ale wrócą, zawsze wracają.....

31.10.2006
18:19
smile
[19]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Pierwsza mysl, ze chodzi o policje ^^

31.10.2006
18:19
[20]

WolverineX [ God Bless America ]

...wracaja jak Freddy...podczas snu

31.10.2006
18:20
[21]

BBC BB [ Leg End ]

Nie, i bardzo dobrze bo bym wywalił :D

31.10.2006
18:22
[22]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Nie, nie chodzą.
I bardzo dobrze. Nie wiem po co na siłę ludzie chcą wprowadzić ten cholerny zwyczaj w Polsce ;|
Spieprzać mi z tym do Ameryki i Anglii!

31.10.2006
18:23
smile
[23]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Jeśli przyjdą, to pożałują.

31.10.2006
18:23
smile
[24]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

A ja myslalem, ze o swiadkow jehowy :D

31.10.2006
18:26
smile
[25]

Loczek [ El Loco Boracho ]

heheh... podsunąłeś nam dobry pomysł.

Obrócimy flaszke i bedziemy chodzic po domach i krzyczeć "CIASTECZKO ALBO PSIKUS!!!" :DDD

31.10.2006
18:28
smile
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Loczek --> Na polskie warunki bardziej przystawałoby - "Komórka albo wpie***l" ;]

31.10.2006
18:32
smile
[27]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Strzeżcie sie, powiadam Wam!!! Tak naprawde to agenci przebrani za dzieci, niby zbieraja cukierki, pozniej zagaduja na temat kompa, Wy nieświadomie odpowiadacie i bach, wpadaja do domu sprawdzaja dyski! Mają Was! Nawet zasłanianie sie kredka nic nie pomoze. Strzeżcie sie!!

31.10.2006
18:44
smile
[28]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Stranger: hehee... no z jednej strony co za różnica. Niedlugo dresy sie będą tłumaczyć że to polska wersja Halloween :D

31.10.2006
18:47
smile
[29]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Niech tylko spróbują przyjść.

31.10.2006
18:48
smile
[30]

ShinChanMun [ Pretorianin ]

Do mnie nie chodza bo musieliby przejść ponad 200 m po błotnistej drodze , by sie dowiedzieć że nie dam im nic ^^

31.10.2006
18:49
smile
[31]

Bdx [ Senator ]

Chodzą, aż w szoku byłem.. ryzykowna zabawa u nas co m isie wydaje..jeden cały we krwi był :)

31.10.2006
18:52
smile
[32]

GOT^MAN [ Konsul ]

LOOL u mnię chyba nigdy nie będą chodzić bo mieszkam na wsi :D:D

31.10.2006
18:56
[33]

master53 [ Hans Kloss ]

Nie przyszli i niech się nie ważą przyjść. Tylko zobaczę przez wizjer jakiś satanistów-halloween'owców to zaraz im rozwalę dynię na tych pustych łbach.

31.10.2006
18:58
smile
[34]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Ktoś się bawi w te święto wymyślone przez amerykanów ?:|
U mnie nikt nie chodzi :) Burek zaraz by pogonił :P

31.10.2006
18:59
smile
[35]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Hajle Selasje ----> ty mieszkasz jakoś os. Nad Wisłą? ;] napisz na gg:5150247

31.10.2006
19:00
[36]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

U mnie nikt nie wie co to Hallowen, nawet nie wiem jak to sie poprawnie pisz ei nie interesuje mnie to.

31.10.2006
19:06
[37]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Moga sobie chodzic, nawet nie bede wiedzial ze stoja pod brama.

31.10.2006
19:09
smile
[38]

Splinter_fraz [ Stalker ]

oh żeby tylko do mnie przyszli to ja już bym im dał cukierki
ale tak to ich jeszcze u mnie nie było

31.10.2006
19:09
[39]

hermin [ Vampir Krwi ]

Nie.

31.10.2006
19:12
smile
[40]

Kompo [ alkopoligamista ]

Minąłem dziś bandę dzieciaków na osiedlu. Lepiej niech do mnie nie dzwonią. :)

31.10.2006
19:17
smile
[41]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

lol, wlasnie byli
ale matka otworzyla pierwsza i dala im jakies owoce

grrrr a tak ja chcialem ;d

"jajka mamy"
a ja z pokojui do nich krzycze "ja tez mam i sie nie podniecam :D"

31.10.2006
19:20
smile
[42]

RomekAtomek [ Pretorianin ]

Do mnie podjechali czarna Wolga. Nawet po pijaku rozpoznam ten charakterystyczny syk niedopompowanych opon. Bylo ich czterech. Trzech z tylu i kierowca. Kierowca zostal w aucie, a trzech wysiadlo i zaczelo biec do mojego domu. Dyski twarde upchalem do sedesu butem. Ostatni sie nie zmiescil, wiec wsadzilem go do pisuaru i spuscilem wode.

Z usmiechem na ustach otworzylem drzwi. Jak spytali czy mam lewarek, bo zlapali kapcia to myslalem, ze zapierd0!e.

31.10.2006
19:21
smile
[43]

.:Jj:. [ The Force ]

Nie, i najprawdopodobniej nie będzie. I dobrze.

31.10.2006
19:22
smile
[44]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

nie chodzą i dobrze! :)

31.10.2006
19:25
smile
[45]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Jak byłem w sklepie po Flatouta z Cybergry:D przed chwilą to wbiła się trójka dziewczyn i szantarzowały kasjerkę:)

31.10.2006
19:31
[46]

monixxx [ Konsul ]

Oj, własnie wróciłam do domu i widziałam jakieś dziwnie przebrane łebki idące ulicą. Nie wiedziałam, że w Polsce też dzieci będą chodzić po cukierki i nie mam nic na słodko w domu! Muszę szybko zgasić światło!!!

Co najwyżej mogę ich poczęstować pomidorową z ryżem:D

31.10.2006
19:39
[47]

andrzej701 [ Pretorianin ]

mnie chodziło po głowie....ale jak się ożeniłem - chodzi mi po domu.....

31.10.2006
19:43
[48]

xmajorx [ Gladiator ]

Godzinę temu było u mnie dwóch osobników, którzy ewidentnie mi grozili... :) Dostali po krówce i krzyżyk na drogę.

31.10.2006
19:43
[49]

claudespeed18 [ zią ]

u mnie nie chodza bo nie mieszkam w mieszkaniu tylko w domu, ale i tak nikogo nie bylo i nie bedzie

31.10.2006
19:47
smile
[50]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Na moim osiedlu chodzą...
Debilizm...:|

31.10.2006
19:49
[51]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Nie chodzą i nie będą chodzić!!!

31.10.2006
19:51
smile
[52]

BE_WANTED [ Konsul ]

U mnie byli złomiarze...
Ale ci "domokrążcy" nieźli są... Zamiast cuksy i owoce, mogliby się za zbieranie złomu wziąć - jeszcze by zarobili na tym :P

31.10.2006
19:56
[53]

Wormsek [ Pretorianin ]

U mnie nie chodzą i dobrze, bo jak bym im zionął oddechem po wczorajszej imprezie to by chcieli piwa zamiast cukierków :D

31.10.2006
20:09
smile
[54]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Loon>> padłem !!!!!!!!!!!!!

31.10.2006
20:19
[55]

Chupacabra [ Senator ]

raczej u mnie w miasteczku nie swietuje tego nikt. A szkoda, wyzylbym swoja zlosc po 12 h w pracy na jakis dzieciakach

31.10.2006
20:22
smile
[56]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Byli . Zabrałem im wszystkie cukierki i sobie poszli.

31.10.2006
20:26
smile
[57]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Lupus -> jak to zrobiłeś ?

31.10.2006
20:28
[58]

Icm [ Konsul ]

Snikers cruncher na głowe i jest spokój. Mam nadzieje że coś dla mnie zostanie :P

31.10.2006
20:35
smile
[59]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Powiedziałem im, że w tym roku jest zmiana zwyczaju i zamiast zbierać cukierki się je daje.

Stali jak barany, to powiedziałem do nich Uuuuuuuuuuuuuuuuuu i sobie poszli.

31.10.2006
20:35
[60]

mikmac [ Senator ]

chodzol i lapial... jak nic

31.10.2006
20:37
[61]

Robi27 [ Mes que un club ]

po tytule myślałem, że chodzi o tych co łapioł, rozczarowanie

31.10.2006
20:38
[62]

wacek666 [ ]

przyszli ale nie wpuscilem bo nie miei nakazu.

31.10.2006
20:50
smile
[63]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

W tym roku bardzo spokojnie, moglbym powiedziec ze omijaja moj dom z daleka ;D, to pewnie przez to co zaszlo w zeszlym roku.. dzieciaki upatrzyly sobie zabawe nie w zbieraniu slodyczy a w korzystaniu z dzwonka, za ktorym razem z rzedu ojciec wylecial z wiatrowka w lapach grozna mina krzycac ze zaraz zazcnie strzelac :P (oczywiscie nic im by nie zrobil) - tak szybko biegajacych dzieciakow nie widzialem jeszcze :P

31.10.2006
21:00
smile
[64]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Gram se w demo Carbona i przyszli najpierw jedni i mówią:"cukierek albo psikus" to ja sie ich grzecznie pytam :"a kopa w dupe to byście nie chcieli?" powiedzieli ze nie i se poszli. myślałem że bedzie spokój i zasiadłem se do kompa dalej grać, a tu k*rwa za 5 minut następni , otworzyłem drzwi i zanim zdążyli coś powiedzieć sie na nich wydarłem : "SPIER**LAć". Szkoda że nie widzieliście jak spieprzali na dól po schodach :D

31.10.2006
21:05
smile
[65]

Ertix [ Pretorianin ]

przyszli ale nie wpuscilem bo nie miei nakazu.

xD ?

U mnie niebyli. Na szczęscie ;)

@coolerek89 -> XD

31.10.2006
21:15
[66]

Żuraf101 [ Centurion ]

Halloween--------> na chusteczkę oni to przywlekli do polski???????

Przecież to jest pojebane jak 100kg gwoździ!!!!!!!....... moim zdaniem

31.10.2006
21:29
[67]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

znowu łopiom ?.

31.10.2006
22:55
smile
[68]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

@Coolerek89
A potem ludzie sie dziwia ze tyle agresji wsrod mlodziezy, a przyklad idzie z gory :|

U mnie nie byli. Swieto samo w sobie jest mi obojetne - no moze poza tym ze lubie pomeranczowe dynie. Niemniej nie widze w tym nic zlego, ze mlodziez cos robie zamiast siedziec przed kompem i ogladac XXX albo siedziec pod blokiem i cmic pety czy blanty.

31.10.2006
22:57
[69]

Jamkonorek [ California rest in peace ]

U mnie nie chodzili. I tak nic dla nich nie mam.

31.10.2006
22:59
smile
[70]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Coolerek89 ---> Wzór męskości jesteś.

31.10.2006
23:17
[71]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Panie, panowie. Zastanawia mnie jedno - wiekszosc olewa, czesc oburzona, czesc sie przechwala jaki to macho (predzej macius ;) ). Czesciowo rozumiem swieto nie nasze, nie zrozumiale po czesci itp. Ale co szkodzi byc milym dla tych dzieciakow. Byla u mnie 4 laty 6-8 (na oko) dostali po jablku (na slodycze szna nie mieli bo staram sie nie jesc :)). Ale coz taka dzieciarnia ma robic? Raczej wielu znajomych zmarlych nie maja, istoty smierci nie rozumieja i wydaje im sie odlegla no coz dla nich to siweto jak swieto. Predzej pojeczylibyscie na festyny pod bazarami czy pijaczkami ktorzy beda jutro w trupa zalani (jak zwykle) bo to raczej gorsze niz dzieciarnia ktora dostanie kilka cukierkow.
A jak juz mamy czepiac sie swiat to nie dlaczego nie walentynek - co pamietamy o milosci 1 dzien w roku? reszte czasu olewamy? A moze przyczepmy sie do dnia kobiet? czy pamietamy ze kolazanki t jednak kobiety wykipwujac sie jednym kwaitkiem na rok?

31.10.2006
23:20
smile
[72]

Filipeusz [ Cielaczek ]

Myślałem, że w Polsce nie obchodzi się Halloween.

31.10.2006
23:51
[73]

Aaron [ Niedźwiedź ]

Według mnie to mogliby zrobić DZIADY i byłoby wporzo. Nie lubię, jak jakieś zachodnie obyczaje się do nas wpieprzają. Jak dzieciarnia ma ochotę, to niech robi, ale pod "naszą" nazwą. Byłbym bardzo zadowolony :).

31.10.2006
23:55
[74]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

jakies dzieciaki lazily :) bym jednego potracil o malo co.....

2-3 lata temu byla sytuacja ze czekalem na kogos, nagle dzwonek, to zszedlem otworzyc, a tam te dzieciary "psikus czy ciastko" (czy cos takiego)
to mu odpowiedzialem "ku.... psikus i wypier...." i juz ich nie bylo :) jak dobrze ogladac polskie filmy hehe :D

01.11.2006
00:38
[75]

MaXoyel^ [ Pretorianin ]

Do mnie wbili się w niedzielę, trochę mnie to zszokowało, bo przecież haloween miał być dopiero we wtorek - sam się zastanawiałem później, kiedy w końcu on jest. Oczywiście cukierków (ani żadnych innych słodyczy nie dałem, bo nie byłem przygotowany). Dzisiaj natomiast pustka - nikt nie puka i całe szczęście. Oczywiście gdyby dzisiaj przyszli to coś bym im podarował, na brak słodyczy nie narzekam dzisiaj.

01.11.2006
01:41
smile
[76]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Stranger

01.11.2006
03:09
smile
[77]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Może i chodzili ale ja domofon wyłączyłem ;) a na posesje nie wejdą bo system monitorujący czuwa... hehehe

01.11.2006
03:10
[78]

ag. [ Pretorianin ]

u mnie nikogo nie bylo.. ;)

01.11.2006
06:39
[79]

Sir Carter [ Chor��y ]

U mnie byli to Piesek pogonił zresztą wpisane było ze niewchdzić tak na nichnakryczałem ze powiedziałem ze ich do sądu podamy hhehhe Ze 30 osób było a wszyscy zostawili cukierki

01.11.2006
06:46
[80]

stanson [ Szeryf ]

Nieeee no, to ty prawdziwy Masta-Gangsta jestes. Szacun!
Przegonić dzieci zamiast dać cukierka - to trzeba mieć odwagę!


spoiler start
BTW; czy to nie jest czasem hamerykanske swieto? :) Jak zyje 26 lat tak nie kojarze zadnego halloween...
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.