
Ponczek [ Generaďż˝ ]
Jagged Alliance 2: przedmioty
Witam po długiej przerwie :)
Od pewnego czasu odkopuje stare hity i tym razem padło na Jagged Alliance 2. Jestem już prawie u końca, ale mam kilka pytań. Chodzi mianowicie o różne przedmioty, jakie znajdujemy podczas gry, np słoiki, druty, pręty, sprężyny, klej, baterie itp itd. Podejrzewam, że da sie z nich coś zrobić. Wiecie jak je wykorzystać?

VYKR_ [ Vykromod ]
Hm, sprzedac na wysypisku?
Szczerze mowiac nigdy nie bylem fanem zbierania zlomu w grach (poza grania techem w Arcanum) :P

Ponczek [ Generaďż˝ ]
O, no to mamy drugie pytanie. W czasie gry udaje się zebrać sporą ilosc kasy. Czy można ją jakoś przenieść z kieszeni najemnika do głównego konta gracza??
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Można z tego robić różne bajery:
C1 i RDX = C4
RDX i TNT = HMX
Lameboy + Drut miedziany = Wyświtlacz
Słoik z kamieniem przyłączone do drzwi = Alarm
Puszka z sznurkiem przy drzwiach = Alarm TNT, Zegarek Platynowy i taśma = TNT z "detonatorem"
Lampa rentgenowska and Wibropack and Guma do żucia = Xray device
Xray device and Wyświtlacz = Detaktor rentgenowski (Wymaga jeszcze baterii)
Sprężyna i pręt przyłączone do bronii = strzał tańszy o 1PA
Stalowa rurka, taśma i klej przyłączone do bronii = dłuższa lufa (zwiększony zasięg)
Galaretka z królowej potworów i dowolny pancerz = Mocniejszy pancerz
Płytka ceramiczna i dowolna kamizelka = Mocniejsza kamizelka
Składnik 18 i dowolny pancerz = Mocniejszy pancerz
Co do drugiego pytania, to na pewno w jednym (2 lub 2.5) się tak dało. Nie jestem pewny czy w obu, ale raczej tak. Trzeba było przenieśc kasę na znaczek dolara bodajże.

VYKR_ [ Vykromod ]
Nom. klikasz na banknot w inventory i przenosisz na symbol $ - odwrotnie jakbys wyplacal kase.
EG2006_43600293 [ Pretorianin ]
tak jak mowi vykr - da sie
Diplo [ Generaďż˝ ]
Ja odrazu polece mod do JA2 o nazwie v1.13
Odnowiony kod, wyzsza rozdzielczosc, kupa nowych broni i przedmiotow, do 6 najemnikow z imp. Dlugo by wymieniac.
Skoro odswiezasz stare hity to koniecznie musisz zagrac w tego moda :)

jojo691 [ Teraz Polska ]
Jedna z najlepszych gier w historii.
Te śmiecie to są prawdziwe "perełki", Aluminiowa rura i sprężyna to podstawa rozbudowanej bronii najemnika. Uzywaj modyfikacji rozsądnie, bo tych "śmieci" jest mało.
Proponuję na FN-FAL, G-41 (od MICKA), P90, lub C-7. Według mnie najlepsze giwery.
Szczegóły podał Ci Gangsta-^.
Dodam tylko że galareta z królowej potworów, jest tylko w wersji SF.
A i jednak nie instaluj patcha 1,13 zanim nie przejdziesz normalnej wersji.
Są duże duże zmiany, ale dobre dla "starych wyjadaczy".
Pozdrawiam

Ponczek [ Generaďż˝ ]
Dzieki za odzew :) Muszę pokombinować z tymi rurkami i sprężynami :) Upgrade broni zawsze sie przyda :) Gram bez patcha w tej chwili i właśnie mnie jedna rzecz zastanawia. Gram po raz trzeci i tylko za pierwszym razem w grze zagościł wątek tych stworów w kopalni. Czy to zasługa patcha? Czy po prostu scenariusz potoczył się nieco inaczej??
Aha, mam też JA 2.5. Chciałem ściągnąć dodatkowe kampanie. Czy wiecie, gdzie je można pobrać i jakie zostały wypuszczone (chodzi o tytuły)?
dudek101 [ redneck ]
potwory pojawily sie bo wybrales tryb sci-fi przy starcie gry,
co mo modow i kampanii to poszukaj tutaj
Ponczek [ Generaďż˝ ]
Wielkie dzięki za linki :) Stara gra odżyje w nowej postaci :) Pozdrawiam
Diplo [ Generaďż˝ ]
Dla mnie ta gra nigdy nie umarla ;) Wracam do niej b. czesto.