
D65 [ Pretorianin ]
Dziwny problem z kartą graficzną
Otóż chodzi o to ze nie moge odtwarzac ŻADNYCH filmów na komputerze.
Najciekawsze jest to ze gdy odinstalowywuje stery od karty wszstko dziala!
Probowalem instalowac sterowniki dodane do karty, ale ciagle to samo!
Czy myslicie ze to problem z karta graficzna czy moze cos innego?
GIGABYTE GeForce 6600 256 Turbo Force
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Instalujesz sterowniki Nvidia ze strony Nvidia.com
Instalujesz DirectX 9.0c
Instalujesz kodeki K-lite standrad (przykladowo)
I powinno smigac :)

D65 [ Pretorianin ]
niestety to nic nie daje
Robi27 [ Mes que un club ]
czy nie ma dzwieku i obrazu, czy tylko obrazu?
ja u siebie jak przestawie na odtwarzenie na TV, to ciemno jest na kompie - i odwrotnie
D65 [ Pretorianin ]
dzwiek szarpie a sekundy zmieniają sie co ok. 2- 3.
kontrola nad komputerem jest niemożliwa ponieważ wszystko chodzi b.wolno i wczytuje sie b. dlugo
EG2006_43600293 [ Pretorianin ]
proponuje Omega Drivers
albo format?
D65 [ Pretorianin ]
format nie pomaga - kiedyś juz probowałem
a z omega sprobuje
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Zn jak odpalasz film to ci zmula kompa ?
D65 [ Pretorianin ]
tak, ale czasem jak np. firefox cos sie zwali to ma te same objawy
D65 [ Pretorianin ]
omega - nie działa ;/
claudespeed18 [ zią ]
pewnie cos namieszales z kodekami roznymi, zrob format albo odinstaluj rozne programy do filmow i kodeki a potem zainstaluj tylko jeden, moze tez cos w ustawieniach karty w opcjach ekranu ale watpie
D65 [ Pretorianin ]
pisalem juz ze format nie pomaga
Dym14 [ _X_X_X_ ]
A np. gry działają?? Albo zawsze na początku gry masz filmiki to czy one działają??
legrooch [ MPO Squad Member ]
Sterowniki do płyty masz poprawnie zainstalowane? Najświeższe?
sajlentbob [ Generaďż˝ ]
sprecyzuj co się dzieje jak włączasz np. bestplayera - wywala się, program się nie uruchamia czy może masz czarny ekran? Szczegóły.
Pheu [ Junior ]
Ja mam tak samo gry mi chodza, natomiast filmy nie :/ Mam narazie wgrane sterowniki z plyty ForceWare 91.31 i jak wlaczam filmy to strasznie zamula, nic nie da sie zrobic i pozostaje jedynie Reset :/ Kodeki - K-Lite Codec Pack 2.78. Sterowniki do plyty glownej sa wgrane z plyty zalaczonej w pudelku.