GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny problem z kartą graficzną

30.10.2006
20:19
smile
[1]

D65 [ Pretorianin ]

Dziwny problem z kartą graficzną

Otóż chodzi o to ze nie moge odtwarzac ŻADNYCH filmów na komputerze.
Najciekawsze jest to ze gdy odinstalowywuje stery od karty wszstko dziala!
Probowalem instalowac sterowniki dodane do karty, ale ciagle to samo!
Czy myslicie ze to problem z karta graficzna czy moze cos innego?

GIGABYTE GeForce 6600 256 Turbo Force

30.10.2006
20:31
[2]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Instalujesz sterowniki Nvidia ze strony Nvidia.com
Instalujesz DirectX 9.0c
Instalujesz kodeki K-lite standrad (przykladowo)

I powinno smigac :)

30.10.2006
20:33
smile
[3]

D65 [ Pretorianin ]

niestety to nic nie daje

30.10.2006
20:39
[4]

Robi27 [ Mes que un club ]

czy nie ma dzwieku i obrazu, czy tylko obrazu?
ja u siebie jak przestawie na odtwarzenie na TV, to ciemno jest na kompie - i odwrotnie

30.10.2006
20:41
[5]

D65 [ Pretorianin ]

dzwiek szarpie a sekundy zmieniają sie co ok. 2- 3.
kontrola nad komputerem jest niemożliwa ponieważ wszystko chodzi b.wolno i wczytuje sie b. dlugo

30.10.2006
20:44
[6]

EG2006_43600293 [ Pretorianin ]

proponuje Omega Drivers
albo format?

30.10.2006
20:47
[7]

D65 [ Pretorianin ]

format nie pomaga - kiedyś juz probowałem
a z omega sprobuje

30.10.2006
20:56
[8]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Zn jak odpalasz film to ci zmula kompa ?

30.10.2006
20:57
[9]

D65 [ Pretorianin ]

tak, ale czasem jak np. firefox cos sie zwali to ma te same objawy

30.10.2006
21:01
[10]

D65 [ Pretorianin ]

omega - nie działa ;/

30.10.2006
21:35
[11]

claudespeed18 [ zią ]

pewnie cos namieszales z kodekami roznymi, zrob format albo odinstaluj rozne programy do filmow i kodeki a potem zainstaluj tylko jeden, moze tez cos w ustawieniach karty w opcjach ekranu ale watpie

30.10.2006
21:37
[12]

D65 [ Pretorianin ]

pisalem juz ze format nie pomaga

30.10.2006
23:15
[13]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

A np. gry działają?? Albo zawsze na początku gry masz filmiki to czy one działają??

31.10.2006
08:08
[14]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Sterowniki do płyty masz poprawnie zainstalowane? Najświeższe?

31.10.2006
08:39
[15]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

sprecyzuj co się dzieje jak włączasz np. bestplayera - wywala się, program się nie uruchamia czy może masz czarny ekran? Szczegóły.

03.11.2006
00:13
[16]

Pheu [ Junior ]

Ja mam tak samo gry mi chodza, natomiast filmy nie :/ Mam narazie wgrane sterowniki z plyty ForceWare 91.31 i jak wlaczam filmy to strasznie zamula, nic nie da sie zrobic i pozostaje jedynie Reset :/ Kodeki - K-Lite Codec Pack 2.78. Sterowniki do plyty glownej sa wgrane z plyty zalaczonej w pudelku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.