GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pujdzie mi Oblivion na 256mb ram?

30.10.2006
13:57
[1]

zelu16-16 [ Legionista ]

Czy pujdzie mi Oblivion na 256mb ram?

Czy pujdzie mi Oblivion na 256mb ram? Wiecha się

30.10.2006
13:59
[2]

blackhood [ Jedi Knight ]

Moim zdaniem nie pójdzie.

30.10.2006
13:59
[3]

Sethan [ Pretorianin ]

Zależy jakiego masz kompa, ale raczej masz nikłe szanse :)

30.10.2006
14:00
[4]

Kane [ bladesinger ]

tak pod warunkiem ze jest to ram na karcie graficznej, jesli jest to pamiec systemowa to raczej nie, ale mozesz poszukac tzw Oldbliviona, moda ktory obniza efekty graficzne czy cos w tym stylu, wtedy moze ruszyc, poszukaj watku cykliczengo na forum o oblivionie tam znajdziesz wiecej na ten temat.

30.10.2006
14:00
smile
[5]

pooh_5 [ Konsul ]

Nie lepiej przeczytać na pudełku?


spoiler start
Z tego co pamietam to nie
spoiler stop

30.10.2006
14:02
[6]

zelu16-16 [ Legionista ]

Mój procek to AMD 2600+ Morze pójdzie?

30.10.2006
14:03
[7]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Minimum to 512 MB.

30.10.2006
14:05
[8]

zelu16-16 [ Legionista ]

zamierzam kupić 1G ram

30.10.2006
19:42
[9]

Lisek20 [ Konsul ]

Warto sprobowac, rok temu odpalilem World of Warcraft na celeronie300 ram128 karta32mb
szarpalo ale grywalnie. Jest jedno "ale" gra powinna Ci ruszyc po wylaczeniu wszystkich bajerkow graficznych t.j. drzewa, trawa, glowy NPC'ow itp. Czy jest to tego warte? Moze lepiej chwycic, za starsza gre np. Morrowind, ktory bedzie wygladal o niebo lepiej na MAX ustawieniach niz Oblivion z wylaczonymi wszyskimi efektami.

30.10.2006
19:43
[10]

viesiek [ Legend ]

nie

30.10.2006
19:44
smile
[11]

EG2006_43600293 [ Pretorianin ]

"glowy NPC'ow " masz racje lepiej zagrac w Morrowind-a

30.10.2006
19:57
[12]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Raczej nie pójdzie
Mi poszedł na 512MB, ale ze wszystkim na minimum, a grać na tych ustawieniach raczej się nie da.
Lepiej zagrać w TES III: Morrowind

01.11.2006
21:51
[13]

luukkkiiii [ Junior ]

Nie ma szans ci pujść!!!A jak pójdzie to będzie muliło jak ch..:D

02.11.2006
08:53
[14]

doktor_Wyspa [ Pretorianin ]

"pujdzie" na pewno slownik ortograficzny ;)

Ahhh... uwielbiam sie z rana podoczepiac...

02.11.2006
09:15
[15]

blackfield [ Konsul ]

na 512 nie bardzo sie da pograc a co dopiero na 256

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.