zelu16-16 [ Legionista ]
Czy pujdzie mi Oblivion na 256mb ram?
Czy pujdzie mi Oblivion na 256mb ram? Wiecha się
blackhood [ Jedi Knight ]
Moim zdaniem nie pójdzie.
Sethan [ Pretorianin ]
Zależy jakiego masz kompa, ale raczej masz nikłe szanse :)
Kane [ bladesinger ]
tak pod warunkiem ze jest to ram na karcie graficznej, jesli jest to pamiec systemowa to raczej nie, ale mozesz poszukac tzw Oldbliviona, moda ktory obniza efekty graficzne czy cos w tym stylu, wtedy moze ruszyc, poszukaj watku cykliczengo na forum o oblivionie tam znajdziesz wiecej na ten temat.

pooh_5 [ Konsul ]
Nie lepiej przeczytać na pudełku?
zelu16-16 [ Legionista ]
Mój procek to AMD 2600+ Morze pójdzie?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Minimum to 512 MB.
zelu16-16 [ Legionista ]
zamierzam kupić 1G ram
Lisek20 [ Konsul ]
Warto sprobowac, rok temu odpalilem World of Warcraft na celeronie300 ram128 karta32mb
szarpalo ale grywalnie. Jest jedno "ale" gra powinna Ci ruszyc po wylaczeniu wszystkich bajerkow graficznych t.j. drzewa, trawa, glowy NPC'ow itp. Czy jest to tego warte? Moze lepiej chwycic, za starsza gre np. Morrowind, ktory bedzie wygladal o niebo lepiej na MAX ustawieniach niz Oblivion z wylaczonymi wszyskimi efektami.
viesiek [ Legend ]
nie

EG2006_43600293 [ Pretorianin ]
"glowy NPC'ow " masz racje lepiej zagrac w Morrowind-a
Mipari1002 [ OOBE Master ]
Raczej nie pójdzie
Mi poszedł na 512MB, ale ze wszystkim na minimum, a grać na tych ustawieniach raczej się nie da.
Lepiej zagrać w TES III: Morrowind
luukkkiiii [ Junior ]
Nie ma szans ci pujść!!!A jak pójdzie to będzie muliło jak ch..:D
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
"pujdzie" na pewno slownik ortograficzny ;)
Ahhh... uwielbiam sie z rana podoczepiac...
blackfield [ Konsul ]
na 512 nie bardzo sie da pograc a co dopiero na 256