elect1 [ Pretorianin ]
ivona - pytanie!
Konwertowałem już pliki divx na dvd, dodawałem napisy itd.
Teraz mam pytanie. Syntezator mowy Ivona działa mi poprawnie.
Jak teraz zrobić z tego dvd? Albo inaczej jak zrobić klip filmowy z tym lektorem?
elect1 [ Pretorianin ]
Jestem zaskoczony - wy tego nie wiecie!
Masz problem pisz tu, zawsze to wiedziałem.
uiouio1 [ Konsul ]
co ty jarales piszac 2 post?

elect1 [ Pretorianin ]
Co cię dziwi w tym poście?!!!
Na tym forum sa ludzie którzy wiedzą chyba wszystko o kompach, programach itd.
Kiedy czegoś nie wiem to piszę tutaj.

SirZawisza [ Konsul ]
Pal mniej wtedy ci pomorzemy ;p

Pylek [ Pretorianin ]
zamiast mu pomoc to wy jak zawsze.....
elect1 [ Pretorianin ]
Pytanie skierowałem właśnie do takich gości jak Pylek!
Wielu innych siedzi na forum i robi z siebie ....
Są zabawni. Szkoda mi ich. Ale tutaj mogą pisać co chcą bo
pewnie po za internetem nie umią się odezwać!
Teraz pewnie się zacznie....
Pytanie, dalej nie znam odpowiedzi!
209458 [ Junior ]
Chodzi o to, że jeżeli nie dostałeś odpowiedzi w ciągu kilku godzin, to znaczy że nie czytał tego nikt, kto zna odpowiedź i ma ochotę odpisać. Powtarzając pytanie co chwilę nie przyspieszysz uzyskania odpowiedzi, a co najwyżej zniechęcisz do siebie innych.