GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ivona - pytanie!

30.10.2006
10:17
[1]

elect1 [ Pretorianin ]

ivona - pytanie!

Konwertowałem już pliki divx na dvd, dodawałem napisy itd.
Teraz mam pytanie. Syntezator mowy Ivona działa mi poprawnie.
Jak teraz zrobić z tego dvd? Albo inaczej jak zrobić klip filmowy z tym lektorem?




30.10.2006
13:03
[2]

elect1 [ Pretorianin ]

Jestem zaskoczony - wy tego nie wiecie!
Masz problem pisz tu, zawsze to wiedziałem.

30.10.2006
13:09
[3]

uiouio1 [ Konsul ]

co ty jarales piszac 2 post?

31.10.2006
14:36
smile
[4]

elect1 [ Pretorianin ]

Co cię dziwi w tym poście?!!!
Na tym forum sa ludzie którzy wiedzą chyba wszystko o kompach, programach itd.
Kiedy czegoś nie wiem to piszę tutaj.

31.10.2006
15:47
smile
[5]

SirZawisza [ Konsul ]

Pal mniej wtedy ci pomorzemy ;p

31.10.2006
16:02
smile
[6]

Pylek [ Pretorianin ]

zamiast mu pomoc to wy jak zawsze.....

02.11.2006
08:24
[7]

elect1 [ Pretorianin ]

Pytanie skierowałem właśnie do takich gości jak Pylek!
Wielu innych siedzi na forum i robi z siebie ....
Są zabawni. Szkoda mi ich. Ale tutaj mogą pisać co chcą bo
pewnie po za internetem nie umią się odezwać!
Teraz pewnie się zacznie....
Pytanie, dalej nie znam odpowiedzi!

02.11.2006
10:46
[8]

209458 [ Junior ]

Chodzi o to, że jeżeli nie dostałeś odpowiedzi w ciągu kilku godzin, to znaczy że nie czytał tego nikt, kto zna odpowiedź i ma ochotę odpisać. Powtarzając pytanie co chwilę nie przyspieszysz uzyskania odpowiedzi, a co najwyżej zniechęcisz do siebie innych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.