GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mateusz Kusznierewicz

25.10.2006
13:54
[1]

verys [ Legionista ]

Mateusz Kusznierewicz

Ostatnio widziany w reklamach Ery, podobno tez żeglował u wybrzeży USA. Co sądzicie o tym sportowcu, może na forum są ludzie kibicujący mu w jego zmaganiach z falami?

25.10.2006
14:01
smile
[2]

blackhood [ Jedi Knight ]

Zdaje się, że Stanson lubi sobie powiosłować.

25.10.2006
14:02
[3]

mikmac [ Senator ]

akurat znam Cebule osobiscie jeszcze z bardzo dawnych czasow kiedy plywal na Okeyach. Jezdzilo sie starym Ogorkiem (Van VW) od imprezy do imprezy.. heh strasznie dawno to bylo.
Cebula dosc szybko nabil wage powyzej 100kg (jest ode mnie wyzszy o 8 cm) i mogl sie przeniesc na Finy, ja niestety zrobilem tylko 95 wtedy i ostalem sie na Okeyach, potem musialem to zarzucic przez obowiazki.
Kariere na Finach znaja prawie wszyscy, potem troche sie porozbijal po golfie i pseudo biznesie, dzis plywa w klasie Star - cholernie prestizowa dwu-osobowka. Calkowicie inne budzety, przepasc w porownaniu w Finami.
Jak mu pojdzie? Ciezko powiedziec, klasa Star jest obstawiona najwiekszymi nazwiskami tego sportu... ale trzymam kciuki :)

25.10.2006
16:40
[4]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Mateusz Kusznierewicz to mój wielki idol. Mam całe ściany obklejone plakatami z jego wizurenkiem. Nie rozumiem czemu w Polsce nie ma i nigdy nie było mody na Kusznierewiczomanie?

25.10.2006
16:41
smile
[5]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

<<< blackhood <<<

niezly tekst

02.11.2006
14:31
[6]

wtyczka [ Junior ]

A dla minie Kusznierewicz jest mięczakiem, który uciekła z Finna bo bał się, że lepsi mu dokopią. Teraz swoje niepowodzenia może składać na barki braku doświadczenia w Starze. No i jeszcze te jego włoski, a feeee.

08.11.2006
15:52
[7]

verys [ Legionista ]

Głupoty opowiadasz. Kusznierewicz w Finn osiągnął wszystko, co się dało. Jego przesiadka do stara, to nie jakieś tam widzimisie czy tchórzostwo, ale świadectwo, że Kusznierewicz ani myśli osiąść na laurach, lecz pragnie się rozwijać.

08.11.2006
15:54
smile
[8]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Chyba dobry jest bo głośno o nim czasami.Ale że ma świetne imie to jestem pewien:P

09.11.2006
15:17
[9]

verys [ Legionista ]

Dzisiaj wyczytałem, że go panna rzuciła na dniach. Ciekawe jak to się odbije na jego wyniku podczas regat w Miami?

16.11.2006
15:51
smile
[10]

wtyczka [ Junior ]

Myślę, że odbije mu się bardzo smrodliwie. I jakim wyniku? To Kusznierewicz odnosi jeszcze jakieś sukcesy? Już nawet towarzyskich nie ma.

16.11.2006
16:12
smile
[11]

maev [ Konsul ]

verys -> która panna?

19.11.2006
15:38
[12]

verys [ Legionista ]

Jakaś taka dużo starsza od niego:) Na szczęście rozstanie nie odbija się na wynikach. Jak na razie w zawodach w Miami jest na siódmym miejscu w klasyfikacji generalnej, a przed nami jeszcze jeden wyścig. Mam nadzieję, że dobrze miejsce zrekompensuje miłosne niepowodzenia.

02.12.2006
00:01
[13]

wtyczka [ Junior ]

Wyczytałam gdzieś dzisiaj, że Kusznierewicz i Życki bardzo ambitnie podchodzą do sezonu 2007, liczą na wielkie sukcesy, a jak wy się na to zapatrujecie?

04.12.2006
16:49
[14]

verys [ Legionista ]

Ja liczę na to, że w końcu zdobędą jakieś medale i będą o nich mówili tak samo jak ostatnio o siatkarzach, że pokażą dużą relację w TV.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.