GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prośba o opisanie obrazka po angielsku :)

17.10.2006
17:50
smile
[1]

Igierr [ Warrior ]

prośba o opisanie obrazka po angielsku :)

mój brat dostał zad dom opisać obrazek po ang. w czasie present continious i poprosił mnie o pomoc (u niego prosić o pomoc = zrób mi to)
a ja nie mam kompletnie do tego głowyb gdyż już nic z tego opisywania nie pamiętam.
i tu moja prośba : opiszecie mi ten obrazek?:) ---->
z góry THX


17.10.2006
17:52
[2]

EG2006_14513858 [ Centurion ]

Z tego co wiem, to obrazy i obrazki opisuje się w czasie Present Continuous.

Nie pomogę ci jednak, bo u mnie z angielskim nie jest za dobrze. :P

17.10.2006
17:55
smile
[3]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

A nie rób, postaw sie bratu, pokaż, że masz jaja!

17.10.2006
18:02
smile
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]

"(u niego prosić o pomoc = zrób mi to)"
No, to widac rodzinne. Tylko on prosi brata, a ty ludzi w internecie.
Wymysl przynajmniej opis po polsku, to moze ktos przetlumaczy, bo inaczej to nie nastawiaj sie na zbyt sensowne opisy..:)

O, przyklad nizej:)

17.10.2006
18:04
smile
[5]

VYKR_ [ Vykromod ]

In the picture one can see a man begging his woman 'blowjob, bitch!'

17.10.2006
18:06
smile
[6]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

<--- VYKR_

17.10.2006
18:07
smile
[7]

ShinChanMun [ Pretorianin ]

VYKR -----> Uprzedziłeś mnie

17.10.2006
18:07
[8]

=>olenka<= [ Centurion ]

Igierr---> a w ktorej brat jest klasie?

17.10.2006
18:08
[9]

Moshimo [ FullMetal ]

Troche glupio obiecywac cos, czego nie jestes w stanie zrobic..
Ode mnie ciezko uslyszec slowo "obiecuje", ale jak powiem to mozna liczyc ze nie zawiode..
Napisz chociaz to po polsku, przeciez nikt nie odwali za Ciebie calej roboty ;)

17.10.2006
18:09
smile
[10]

Igierr [ Warrior ]

ok oto opis po polsku:
"na obrazku widze Anie i Bartka.
ania ma 22 lata
bartek ma 24 lata
oni są w domu
bartek jest ubrany w brązowe spodnie i białą koszule.
ania jest ubrana w niebieskie jeansy
oboje mają brązowe włosy
ania siedzi na zielonym fotelu i czyta gazete"

17.10.2006
18:19
smile
[11]

PaWeLoS [ Admiral ]

There are Ania and Bartek in the picture. (I can see Ania and Bartek in the picture)
Ania is 22 years old.
Bartek is 24 years old.
They are at home.
Bartek is wearing brown trousers and white shirt.
Ania is wearing blue jeans.
They both have brown hair.
Ania is sitting on/in (nie wiem :)) green arm-chair and reading newspaper.

Aha, zastrzegam sobie prawo do błędów ;]

17.10.2006
18:20
[12]

Igierr [ Warrior ]

PaWeLoS---> THX


Kate_Walker-->thx

17.10.2006
18:22
[13]

Kate_Walker [ Pretorianin ]

On this picture I can see Ania and Bartek
Ania's 22
Bartek's 24
they are at home
Bartek is wearing brown trousers and white shirt
Ania is wearing blue jeans
They are having brown hair
Ania is sitting in green armchair and she is reading a newspaper

17.10.2006
18:24
[14]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

In the picture i can see Anna and Bart. She is 22 years old, and Bart is 24 years old.
They are at home. Bart is wearing of brown trousers and white shirt. Anna has blue jeans.
She is sitting on the green armchair and reading newspaper. They have brown hairs.

17.10.2006
18:30
[15]

Chacal [ Senator ]

Jakbym był nauczycielem, wstawiłbym 1 za opisanie obrazka innego niż zadany. Ja na tym nie widze informacji o wieku przedstawionych postaci.

aha i brakuje zwrotów "on the left/right", "in the background/foreground" itp. Nie są wymagane, ale warto ich użyć jeśli liczy się na coś więcej niż 2.

17.10.2006
18:32
[16]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Nie znam się dobrze na angielskim, ale to co napisał Kate_Walker:
They are having brown hair jest niepoprawne.

17.10.2006
18:34
[17]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Jeśli używasz słówka "have" w odniesieniu, że coś "posiadasz" występuje tylko i wyłącznie w tej formie, bez żadnego ing.

Jeżeli natomiast chcesz go użyć w kontekście np. Mam teraz obiad - I m having dinner at the moment, jest dobrze...

Użyłem edytuj, a walnęło nowego posta, sorki...

17.10.2006
18:42
smile
[18]

Arcy Hp [ Legend ]

I czasownik SIT IN jest raczej niepoprawny.. prędzje bym dał SIT ON ... siedzicie na czymś a nie "w" czymś :P

17.10.2006
18:45
[19]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Arcy Hp zgadza się, ja użyłem poprawnej formy :)

Igierr do której klasy chodzi Twój brat ? Taki opis zasługuje na ocene dopuszczającą, a nawet niedostateczną (liceum). Jeśli chodzi do podstawówki to i tak nie jest najlepiej...

17.10.2006
19:01
smile
[20]

=>olenka<= [ Centurion ]

In this picture I can see two people, they are in a room. On the right I can see a woman, she is quite young. She has a medium length, brown hair and big, brown eyes. She is wearing an orange, pattern top, dark blue jeans and blue shoes. She is sitting on a green chair and reading, propably, a newspaper. On the left I can see a man. He has got short brown hair. He is wearing a white shirt, pink trousers with black belt and dark red shoes. He's laying on his knees. I think he is asking or
apologize the woman for something.

Nie wiem co jest in the background bo nic nie widac:)
Moga byc literowki

17.10.2006
19:44
smile
[21]

Igierr [ Warrior ]

brachol jest w 6 klasie podstawówki :/
i jeszcze raz THX za pomoc :)

21.11.2006
12:50
[22]

nikt_1991 [ Legionista ]

Igierr---> W ty w ktorej klasie jestes? ;> jesli jestes starszy to nie powinienes miec teoretycznie z tym problemu...

Ktoś wie co to znaczy "hold Circle"?? Brat sie mnie pyta a ja nie wiem xD

04.12.2006
16:21
[23]

Igierr [ Warrior ]

nikt_1991-->
jestem w 3gimn

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.