GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komp mi sie wiesza...

15.10.2006
17:48
smile
[1]

Mortan [ ]

Komp mi sie wiesza...

I to jest cos z czym sobie nie moge poradzic :)

Objawy - Monitor sie wyłacza sam z siebie ( lampa zaislanai miga) dzieje sie to niezaleznie od dysku jakie mam podpiete ( bo ma dwa ) i podlaczalem jeden instalowalem winde, dzien dwa byl spokoj - pozniej zwisy, na drugim dysku to samo. Najpierw zwisy były losowe pozniej coraz gorzej, bo np jak chcialem uruchomic konkretny program to zawsze była zawiecha.

Monitor jest dobry, ram raczej tez bo mam dwie kosci i na jeden i drugiej jest to samo.

Juz nie mam pojecia co sie dzieje :(. W kompie nic nie zmieniałem, nie chodzil dwa miesiace, ale jak worcilem po wakacjach chodzil ok, jak zalozylem nata zaczely sie problemy, ale jaki to moze miec zwiazek ? Zaden, szczegolnie ze mam antywira i firewalla

Ktos moze mial podobny problem ?

15.10.2006
17:55
[2]

Mortan [ ]

Zasilacz to Chieftec 360W, i nigdy nie miaelm z nim problemow, choc jak juz mam zwis to musze wylaczyc i wlaczyc listwe ponownie, bo wcisneinie przyski reset nic nie daje... No ale to czemy kilka dni jest ok, a pozniej sie dzieja takie cuda ? Jakby zasilacz był walniety to by nie wieszal mi kompa za kazdym razem gdy chce uruchomic ten sam program.

15.10.2006
17:59
smile
[3]

Arxel [ Legend ]

niestety zasilacz;]
mialem to samo - komputer niby chodzil reset nie pomagal monitor sie swiecil.. - zasilacz:)
lepiej sie pospiesz z wymiana bo takie zwlekanie moze sie zle skonczyc:)

15.10.2006
18:09
[4]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

przed zmiana zasilacza proponuje sprawdzic napiecia miernikiem bo moze to byc niepotrzebny wydatek

15.10.2006
18:15
[5]

Maliniarz [ The Watcher ]

Z tego co pamietam, to kiedys przy zwisach mialem problem z karta graficzna, takze proponuje to tez wziac pod uwage.

15.10.2006
18:17
[6]

Rezor [ broken_thoughts ]

Znajomy miał bardzo podobna sytuacje, ale w jego przypadku komputer mu sie wylaczal całkiem, szczegolnie jak grał w gry(wiekszy pobor mocy). Tez miał chifteca 360.
Wina lezała po stronie zasilacza.

15.10.2006
18:33
[7]

Thrud [ Generaďż˝ ]

to pewnie wynik glebokiej depresji kompa i dlogtrwalej mysli o samobojstwie

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.