GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmik edukacyjny dla najmłodszych;D

04.10.2006
17:11
smile
[1]

Raziel [ Action Boy ]

Filmik edukacyjny dla najmłodszych;D

Po prostu padłem. Nie wiem czy to na serio puszczono w jakiejś telewizji w Japonii, ale po prostu brak mi słów;))) Może u nas takie coś wprowadzą?:P

04.10.2006
17:12
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Ten o kupie?

04.10.2006
17:14
smile
[3]

MAROLL [ Legend ]

OMFG! :D Ten bobel :D

04.10.2006
17:15
[4]

Raziel [ Action Boy ]

gladius --> w uproszczeniu tak:) nie wiedzialem, że już było:)

04.10.2006
17:16
[5]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Mimo ze filmik sympatyczny, to jednak nei smieszny, nie umiem japonskiego :P

04.10.2006
17:16
smile
[6]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

BUAAHAHAHHAHAHHA

zajebiste

04.10.2006
17:20
[7]

Arcy Hp [ Legend ]

Tragedia..

04.10.2006
17:20
smile
[8]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Zrobi ktoś napisy?

04.10.2006
17:24
smile
[9]

raper741 [ Vamos Barca ]

<--------------------------- hahahaha

04.10.2006
17:24
[10]

Jamkonorek [ California rest in peace ]

Niecieszył bym się na miejscu tego kibla

04.10.2006
17:24
[11]

Saevel [ Chor��y ]

Przepraszam to oni się załatwiać nie potrafią że trzeba im robić na ten temat filmy instruktarzowe, czy po prostu zachęcaja do korzystania z toalet.Dziwne ale i przy okazji zabawne

04.10.2006
17:30
[12]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

buahaha -> bardzo pouczające i pokazuje jaki jest system nagród w Japonii :P

04.10.2006
17:32
[13]

Jeckyl [ Rekrut ]

Tym żółtkom to już całkiem odbija IMO

04.10.2006
17:35
smile
[14]

chaber van dall [ Konsul ]

Leżę...

04.10.2006
18:46
[15]

Xaltorun [ Quincy ]

chcialem napisać to samo co Saevel :p

04.10.2006
18:52
smile
[16]

MaN_of_WaR [ People Know Me ]

ROTFL!!!

04.10.2006
18:53
smile
[17]

Sauron_1 [ Kocham Natalcie :* ]

LoL :P :D --->film wymiata

04.10.2006
18:54
[18]

reds23 [ redsov ]

mnie bardziej dziwi niz smieszy.

04.10.2006
19:04
smile
[19]

Janczes [ You'll never walk alone ]

<==

04.10.2006
19:11
smile
[20]

Harrvan [ Senator ]

Za mocne

Dajcie do tego napisy !!

04.10.2006
19:12
[21]

mons [ Generaďż˝ ]

ale zaliczyłem ROTFLA :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.