GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Włączajcie szybko TVN! Kurski w TM

03.10.2006
23:02
smile
[1]

xanat0s [ Wind of Change ]

Włączajcie szybko TVN! Kurski w TM

Dobrze wam radzę, włączajcie jak najszybciej TVN - Kurski jest w Teraz My.

Takie jaja, że to szok :) Lepsze niż najlepsze Polskie kabarety!

Jak ten człowiek może być tak głupi? Jak on może wierzyć w takie głupoty? :)

03.10.2006
23:03
smile
[2]

Robi27 [ Mes que un club ]

aleeee jazda

03.10.2006
23:05
[3]

Auxarius [ Generaďż˝ ]

Caly czas sie smieje, to co oni robia jest po prostu niewiarygodne..
Kurski stal sie moim idolem, chyba sobie go walne na tapete ;)

03.10.2006
23:06
smile
[4]

temp2 [ ARET ]

We are watching ;P

03.10.2006
23:07
[5]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Haha, Morozowski to mój idol :) jak naskoczył na Kurskiego ... brawo za odwage ;) pewnie teraz Kurski znajdzie niemckie korzenie u autorów Teraz My :)

03.10.2006
23:12
[6]

kastore [ Troll Slayer ]

Ale jazda, bez trzymanki, podziwiam Kurskiego, facet pownien książki pisać szpiegowskie, z prostej sprawy uczynił globalny spisek anty pisowski. Prowadzących program podziwiam za to że opanowali swoje nerwy i nie dali mu w pape :). Oj czuje że Kurski znów będzie mieć proces przez tą swoją wyobraźnię. :)

03.10.2006
23:14
[7]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

jeszcze kilka minut i Morozowski dałby w pape ;)

03.10.2006
23:15
smile
[8]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

ja tu nawet nie patrzę, czy on jest z PiSu czy nie...

Po prostu Kurski jest kretynem :|

03.10.2006
23:16
[9]

erton [ Fink ]

Moze jakies male streszczenie? Bo teraz inny typek nawija

03.10.2006
23:18
[10]

Robi27 [ Mes que un club ]

ja nie podejme sie streszczenia, za duzo emocji, to trzeba bylo zobaczyc - mysle, ze bedzie w sieci

03.10.2006
23:18
[11]

xanat0s [ Wind of Change ]

erton --> Ciężko byłoby te wszystkie bzdury co Kurski nagadał streścić. Nagrywam to dla zorina i po emisji wyśle do netu, więc będziesz mógł sobie obejrzeć.

snopek --> Jak tylko się skończy program to wysyłam do netu :)

03.10.2006
23:18
[12]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Kiedy powtorka jest w nocy?

xanat0s --> wielkie dzieki jak cos bedziesz chcial to Wal, to ja Ci nagram :)

03.10.2006
23:24
smile
[13]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Wow to było niesamowite... do teraz nie mogę podnieść szczęki z ziemi, Kurski faktycznie jest psychiczny.

03.10.2006
23:25
[14]

erton [ Fink ]

xanat0s --> to proponuje google.video, byle nie rapidshare bo wlasnie koncze pobierac prawie 300mb plik ;)

03.10.2006
23:26
[15]

Maliniarz [ The Watcher ]

xantos -> dolaczam sie do kolejki : )

03.10.2006
23:28
smile
[16]

CHESTER80 [ get LOST ]

Dzisiaj to była jazda na maxa, Kurski już chyba nie wystąpi w TM. Świetny odcinek.

03.10.2006
23:29
[17]

xanat0s [ Wind of Change ]

OMG, chyba zły format dałem, bo zajmuje 655 MB :] Nie wiedziałem, że MPEG tyle zajmują, ustawiłbym DivX-a...

Da się jakoś to zmniejszyć?

[edit] Po zzipowaniu ma 533... :(

03.10.2006
23:31
[18]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Kurski już nigdzie nie wystapi ... chyba ze znajdzie "coś" na wszystkich redaktorów w Polsce np. wystepuje u Olejnik ...

- Panie Kurski dlaczego PiS nie mówi prawdy
- Pani dziadek był w SB
- Prosze odpowiedziec na pytanie
- Panie dziadek był w SB

03.10.2006
23:31
smile
[19]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Jakieś linki ?

Też chciałbym zobaczyć :)

03.10.2006
23:33
[20]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Nie wiem czemu ktos z Pisu pozwolil mu wystapic to bylo totalne osmieszenie sie. Facet, albo jest debilem i mysli, ze ktos uwierzy w jego brednie, albo zyje w jakims innym swiecie gdzie kazdy kto nie jest z nimi jest czescia spisku.
Najlepsze bylo jak Sekielski uspokajal Morozowskiego: " Daj spokoj, nie warto" :)

03.10.2006
23:34
[21]

kajojo [ Wersenian disodowy ]

xanat0s--> na szybkiego Windows Movie Maker i wybierasz ile ma zajmować (nie można przesadzić, bo kompresja uniemożliwi oglądanie ;))

Aha po otworzeniu WMM, wybierasz Plik--> Importuj do kolekcji, Potem przenosisz na pasek na dole plik z filmem, a na koniec "Zapisz plik filmowy" i tam będą uystawienia dotyczące kompresji.


EDIT:
Nom, autogk zaproponowany przez snopka rzeczywiście wydaje się dużo prostrzy :)

03.10.2006
23:35
[22]

CHESTER80 [ get LOST ]

No i jeszcze to oskarżenie w kierunku Tomasza Lisa że brał udział w akcji obalania rządu Olszewskiego. Ciekawe co powie Lis w czwartek.

03.10.2006
23:36
[23]

Maliniarz [ The Watcher ]

xantos -> a nie mozesz do rmvb?

03.10.2006
23:36
smile
[24]

n2n [ Don Kermitto ]

xanat0s --> W "Virtual Dub" skompresowanie na Divx/Xvid powinno zająć kilka minut.

03.10.2006
23:36
[25]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

xanat0s --> najprosciej za pomoca autogk to skompresujesz

03.10.2006
23:38
[26]

xanat0s [ Wind of Change ]

Lol, każdy podał inny program "Którym najlepiej skompresujesz" :)

Hmm, gdzieś mi WMM zniknął :p A myślałem, że to każdy ma...

[edit]

VirtualDub w ogóle nie chce włączyć, chyba nie obsługuje MPEG 2 :(

03.10.2006
23:41
[27]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

To jest nagrywane za pomoca czego? bo cos czuje ze wmm nic nie da, tak samo jak zwykly virtualdub...virtualdubmod predzej, ale mowie, czym to nagryuwales? jak z tunera satelitarnego to dawaj tym autogk albo virtualdubmodem

mowie autogk




albo virtualdubmod

ale link juz sobie do tego znajdziesz :)

03.10.2006
23:41
[28]

xircom [ Generaďż˝ ]

VirtualDubMod

1. Otwierasz film, wybierasz z video "full processing mode" i "compression"

03.10.2006
23:42
[29]

wishram [ lets dance ]

Hmm, gdzieś mi WMM zniknął :p A myślałem, że to każdy ma...

nie ma w Start- -Akcesoria? szkoda bo wmv do kilkukrotnie mocniejsza kompresja od divx tylko gorsza jakoś, ale tu chodzi o gadanine Kurskiego ;p

03.10.2006
23:42
[30]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ściągane tunerem.

Ściągam VirtualDubMod, oby zadziałało.

wishram --> O, jest, niezauważyłem :) Spróbuje mimo to VDM, jak nie zadziała to użyje WMM.

03.10.2006
23:43
[31]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

xanat0s ---> nie lepiej skompresować tylko audio na mp3? Przeciez wazny jest dzwiek, a nie geba Kurskiego :P

03.10.2006
23:43
[32]

xircom [ Generaďż˝ ]

2. Wybierasz kodek (xvid), ustawiasz:

target quantizer (kompresja kazdej klatki) np. na 3-4 (im wiecej tym gorsza jakosc i mniejsza wielkosc)

wyzej jak na screenie (profile itp)

03.10.2006
23:44
[33]

kajojo [ Wersenian disodowy ]

MaZZeo --> Ja tam bym chciał zobaczyć reakcje redaktorów. ;)

03.10.2006
23:44
[34]

xircom [ Generaďż˝ ]

Klikasz na target quantizer i masz "bitrate" --->

ustawiasz np. na 600-900 (zeby nie zajmowalo za duzo, a nizej niz 600 to slaba jakosc, zreszta poproboj ustawien, daj kompressje na pare sekund i zobacz rezultat... poza tym w okienku jest napisana przewidywana wielkosc pliku... zaraz wkleje)

03.10.2006
23:45
[35]

Icm [ Konsul ]

"A to była reklama"

Normalnie zjechali kurskiego oglądałem to i sie smialem.

BTW czemu w polityce ludzie nie odpowiadaja
- TAK poniewaz
- NIE poniewaz

Kazda odpowiedz na pytnie jest tak ulozona zeby zawsze yly jakies niedopowiedzenia to troche irytujace.

03.10.2006
23:46
[36]

xircom [ Generaďż˝ ]

Treaz wybierasz Streams -> stream list z menu

a w okienku klikasz prawym na stream od dzwieku i dajesz "full processing mode"

03.10.2006
23:46
[37]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

A ja jestem zniesmaczony. Powiedzieć, że Morozowski z Cekielskim zachowywali się w tym programie nieprofesjonalnie, to bardzo łagodna diagnoza. Moim zdaniem prowadzili ten program SKANDALICZNIE, nerwowo chichotali, przerywali sobie nawzajem, niedopuszczali Kurskiego do głosu.
Natomiast Kurski nie był śmieszny. Człowiek groźny, mający władzę, kłamiący w żywe oczy, wypowiadajacy fałszywe twierdzenia, wiedząc o tym co robi, ale mimo wszystko prący na tej fali fałszu nie jest śmieszny. Ani trochę. To przekład zdeterminowania "grupy trzymającej władzę". I ja się boję, choć mam nadzieję, że to tylko czkawka agonalna.

03.10.2006
23:48
[38]

xircom [ Generaďż˝ ]

Nastepnie w tym samym okienku klikasz z prawego na compression i wybierasz MP3 --->

daj np. na 96, 112 albo 128 (srednia jakosc dzwieku)

03.10.2006
23:48
[39]

xircom [ Generaďż˝ ]

A nastepnie FILE -> save as avi i zapisujesz

03.10.2006
23:50
[40]

xircom [ Generaďż˝ ]

xanat0s: VirtualDub w ogóle nie chce włączyć, chyba nie obsługuje MPEG 2 :(

to zessaj VirtualDub MPEG2 (specjalna wersja dla mpeg2)

03.10.2006
23:51
smile
[41]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

niedopuszczali Kurskiego do głosu.

koleś nawijał jak katarynka + 2 minutowy wywód z życiorysu Suboticia to jest "niedopuszczanie do głosu".

i kto to do cholery jest Cekielski?

Zgodzę się z jednym, Kurski nie był śmieszny, był żałosny!

03.10.2006
23:51
[42]

Icm [ Konsul ]

Mr.Kalgan---> Na początku może nie dopuszczali do słowa ale jak się rozkrecił to już nie przestał. Wielu z nas z takie klamstwa w żywe oczy dało by w pysk więc jakoś nie przeszkadza mi ich postawa w programie.

03.10.2006
23:52
[43]

Auxarius [ Generaďż˝ ]

Kalgan - gdzie Ty to widziales? Kurskiemu uwierzyles? Kurski mial glos udzielany na takich samych zasadach jak inni goscie.. Pozatym przeciez ja tutaj ryczelm ze smiechu, dziwie sie, ze oni tam wytrzymali i tylko chichotali..Nie mowiac o tym, ze Kurski to zwykly cham. W dodatku przyglupi.

03.10.2006
23:52
[44]

xanat0s [ Wind of Change ]

xircom --> Ściągnąłem VirtualDubModa i zrobiłem wszystko tak, jak napisałeś. Teraz się kompresuje, zobaczę, jak to wyjdzie.

I dzięki za pomoc :)

[edit]

OMG, pisze, że za 30 minut skończy...

03.10.2006
23:54
[45]

Skype [ Konsul ]

Oglądałem ten odcinek. Niezły był. Po prostu Kurski mówi o tym, co chce mówić, nie patrząc, czy wiąże się z głównym wątkiem czy nie. Zresztą dziś pokazał to wielokrotnie, gdy mu Sekielski zadał pytanie jaki to ma związek z "taśmami prawdy". No i jeszcze ten wyskok na Lisa i Kolende-Zaleską. Zresztą oni z Lisem posprzeczali się nieźle jakiś czas temu, kiedy Lis, gdy był gościem razem z Kurskim i Kolenda-Zaleska w radiu TOK FM ujawnił przebieg rozmowy podczas przerwy programu, gdzie Kurski powiedział, "że ta sprawa z dziadkiem Tuska to lipa,ale ludzie wierzą, więc on będzie szedł w zaparte". Później Kurski strasznie się tego wypierał, więc nie przypadkiem zapewne wybrał akurat tych dwoje dziennikarzy, bo przecież wówczas wielu dzisiejszych dziennikarzy pracowało w TVP, nobo gdzie mieli pracować, jak nie było innej telewizji? Po prostu ja już nie mogę znieść tego człowieka.

03.10.2006
23:56
[46]

kastore [ Troll Slayer ]

Auxarius --> Kalgan nie napisał że mu wierzył , tylko że nie wydawało mu sie to śmieszne, tylko straszne, że człowiek może się w tym zakłamaniu tak zapamiętać, że nie potrafi przestać wymyślać głupoty.

Myśle że panowie autorzy programu dobrze wiedzieli zapraszając Kurskiego co się stanie, bo ten człowiek właśnie tym się zajmuje, wymyślaniem głupot, w/g niego sensacyjnych głupot, tyle że on nie widzi że mówiąc to wszystko tylko się ośmiesza. I swoich mocodawców też. Jakby zaprosili takiego Cymańskiego, czy nawet Lipińskiego to oni by z siebie ofiary zrobili, albo by gadali od rzeczy plącząc się w zeznaniach, albo by wogóle nic nie mówili, lub powtarzali cały czas to samo. A tak mieliśmy ciekawy program pt "Teraz My zrobiliśmy z Kurskiego idiotę i konfabulanta"

03.10.2006
23:56
[47]

xircom [ Generaďż˝ ]

xanat0s: czasem to troche trwa;) mogles wyciac napisy koncowe/intro/reklamy, wszystko w virtual dubie strzalkami na dole

mogles dac tesz nizsza rozdzialke (320x240 na przykład)
jest w video -> filters -> add -> resize

mozesz tez pobawic sie jakoscia "target quantizer" na wieksza niz 4-5 (nie przekraczaj 8-10) i bitrate na poziomie 400-600...

w kazdej chwili mozesz zrobic "abort" i w nowej kopii virtual duba podejrzec jakosc (jak player w windowsie nie otwiera).

04.10.2006
00:01
[48]

Chinaski [ Centurion ]

Zresztą oni z Lisem posprzeczali się nieźle jakiś czas temu, kiedy Lis, gdy był gościem razem z Kurskim i Kolenda-Zaleska w radiu TOK FM ujawnił przebieg rozmowy podczas przerwy programu, gdzie Kurski powiedział, "że ta sprawa z dziadkiem Tuska to lipa,ale ludzie wierzą, więc on będzie szedł w zaparte". Później Kurski strasznie się tego wypierał, więc nie przypadkiem zapewne wybrał akurat tych dwoje dziennikarzy

Był tam jeszcze Tomasz Wołek, ale o nim słowa dzisiaj kurski nie wspomniał.
Pewnie dlatego, że Wołka trudniej atakować i "ciemna masa" raczej nie uwierzy, że Wołek razem z Kolendą i Lisem postanowili "bezpodstawnie" oskarżyć kurskiego.
Zresztą kurski już dawno zapowiadał, że poda ich do sądu, ale coś mu rura zmiękła. Ciekawe dlaczego? ;)

04.10.2006
00:07
[49]

xanat0s [ Wind of Change ]

OK, pozmieniałem trochę i wyrobi się w ~160 MB i w ciągu 22 minut.

Jak tylko się skończy to włącze wrzucanie na rapishare czy coś podobnego, więc za szybko do obejrzenia nie będzie :(

04.10.2006
00:09
[50]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Brak abonamentu nie pozwolił na sprostowanie przykrej literówki Cekielski/Sekielski (oglądałem jednocześnie hymn PiS z programu Kuby W (inny wątek). Przepraszam.

Jak zauważył Kastore (dziękuję) nie dowartościowuję Kurskiego, jego reputacji trudno zaszkodzić. Ale skandalicznym jest takie traktowanie GOŚCIA programu i w dodatku wypraszanie go.
"Teraz My" jest moim ulubionym programem (zaraz obok szkła ), ale prowadzący mieli dziś fatalną kondycję.

04.10.2006
00:10
[51]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

xanat0s => podziel to zipem na 2 i wrzuć tutaj
na rapidzie są chore restrykcje

04.10.2006
00:17
[52]

xircom [ Generaďż˝ ]

piokos: yousendit ma ograniczenie chyba 10 sciagan... lepiej tu:

(300MB, 4GB dzienny limit ściągania)
(1024mb, bez ograniczen)
(350mb, bez ograniczen)
(300mb, bez ograniczen)
(1000mb, bez ograniczen, ostatnio problemy z uploadem)
(100mb, bez ograniczen, niektorzy z Polski maja problemy z tym serwerem)
(250mb, bez ograniczen, niektorzy z Polski maja problemy z tym serwerem)
(50mb, 10 ściągnięc lub 7 dni)

04.10.2006
00:27
[53]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

10? niemożliwe

to lepiej tu:

[edit

YouSendIt Lite account users can send files that allow for 100 downloads over a period of 7 days.

04.10.2006
00:31
smile
[54]

xircom [ Generaďż˝ ]

O, to zwiekszyli limit ;) Dzieki za info.

04.10.2006
00:36
[55]

xanat0s [ Wind of Change ]

Będzie ktoś siedział do późna, żeby mógł odebrać maila z linkiem i go tu wkleić? [na yousendit.com]

Bo ja chcę ustawić i iść spać :)

04.10.2006
00:38
[56]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

zalezy jak pozna, o 2:30 wylaczam kompa ;) mozesz slac jak taka godzina Ci styknie

04.10.2006
00:39
[57]

xanat0s [ Wind of Change ]

Znając życie to nie zdąży się wysłać, wyśle sobie i po prostu jutro rano dam linka.

[edit] A jednak spróbuje, daj maila, to wyśle tobie i do siebie.

[edit2] OK, masz przecież w info o użytkowniku :p

04.10.2006
00:46
[58]

xircom [ Generaďż˝ ]

na yousendit odrazu wyswietla linka. Wystraczy skopiowac ze strony. Mail to opcja.

04.10.2006
01:09
[59]

gladius [ Subaru addict ]

kundel ------------------------->

04.10.2006
01:21
smile
[60]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

xircom --> Dzięki za instrukcję z tego wątku. Sam z części z tych rzeczy skorzystam. Mógłbyś jeszcze polecić jakiś dobry codec pack (na jednym ze screenów widzę, że trochę tego masz :))? Chodzi mi głównie o podstawowe kodeki, tak żeby się zbytnio nie mieszały. Nie zależy mi na jakichś wymyślnych kodeczkach, np. do otwierania plików mkv.

Zasugerowałbym również żebyś to umieścił w jakimś oddzielnym wątku, tak żeby można było w przyszłości łatwiej odnaleźć tutorial. ;]

Edit: Jeśli jeszcze mógłbym prosić o jakieś wskazówki odnośnie zmniejszania framerate'u... Ile można średnio zaoszczędzić zmniejszając np. z 30 klatek do 10-15?

04.10.2006
01:25
[61]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

do mkv to może CCCP albo ffdshow

04.10.2006
01:26
[62]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

piokos --> Tak, wiem. Po prostu nie potrzebuję zbędnych kodeków, a mkv podałem jako przykład, bo ostatnio widzę, że coraz więcej osób zaczyna z tego korzystać.

04.10.2006
01:54
smile
[63]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Teraz My z udziałem Kurskiego, link od xanat0sa

part 1:
part 2:

04.10.2006
02:11
smile
[64]

PIL [ Generaďż˝ ]

Popieram Mr. Kalgana.
Dopuszczali czy nie, cham czy nie - gość w programie.
Panowie złamali kilka podstawowych zasad dziennikarstwa i tyle.
Śmianie się z rozmówcy ?
Teksty w stylu "Daj spokój, nie warto" ?
Pokrzykiwania ?
A przede wszystkim ewidentna stronniczość !
Z punktu widzenia etyki zawodu - NIEDOPUSZCZALNE !
Ja rozumiem, ze program "niby satyryczny", ale to nie zwalnia prowadzących z zachowania pewnych standardów. Jakich ? Ano takich jakie pojawiły się chwile potem w rozmowie z marszałkiem Komorowskim.
Ja wiem, Kurskiemu daleko (nawet bardzo) do Komorowskiego, ale to nie zmienia faktu.
Podejrzewam tu pewnego rodzaju podstęp. Panowie S i M chcieli Kurskiego po prostu sprowokować co niewątpliwie im się udało, ale marna to była prowokacja (jeśli w ogóle była).
Żeby było jasne, nie przepadam (eufemizm) za Jackiem Kurskim, jego formacją i jej metodami, ale sądzę, że tym "wywiadem" panowie Sekielski i Morozowski strzelili sobie samobója.
Tyle.

04.10.2006
02:50
[65]

kajojo [ Wersenian disodowy ]

Coś się nie chce wypakować...
WinRAR obsługuje ten format?

04.10.2006
02:57
[66]

Alvarez [ REDLIGHT ]

WinZip tez nie bardzo. Czym to spakowane? :)

04.10.2006
06:38
[67]

xanat0s [ Wind of Change ]

To jest jeden plik podzielony na dwie części WinZipem, zrobione za namową piokosa, więc do niego pretensje ;p

Musicie WZ coś pokombinować :)

04.10.2006
07:05
[68]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

no i dobrze ze zaataktowal tych "dziennikarzy" pisze w cudzyslowiu bo to co robi tvn uwazam za niszczenie kraju:] telewizja ta rowna sie pozomowi brukowcow . . .

04.10.2006
07:55
[69]

Diplo [ Generaďż˝ ]

ADEK24 ---> Jesli piszesz powaznie, to:
Jaka telewizje uwazasz za wiarygodna? Trwam? TVP x ?


Teraz My nie ogladalem, wypowiem sie po pracy jak obejze ;) Zapowiada sie ciekawie.

04.10.2006
08:17
[70]

graf_0 [ Nożownik ]

Dajcie innego linka, bo yousendit każe się zarejestrować.

04.10.2006
08:47
[71]

Tofu [ Zrzędołak ]

graf_0 -

04.10.2006
08:52
smile
[72]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

PIL => Panowie złamali kilka podstawowych zasad dziennikarstwa i tyle.

Jak rozumiem też jesteś dziennikarzem, możesz wymienić te zasady?

Śmianie się z rozmówcy ?

Nie z rozmówcy, a z bredni które gadał. Czy mówili podczas tego śmiania się coś w stylu: "Patrz jaki zezowaty", albo "Hihihi, jego kretynizm jest dobijający"?

Pokrzykiwania ?

Co pokrzykiwali? "Legia, Legia" czy "Hip, hip hurra"?

Panowie S i M chcieli Kurskiego po prostu sprowokować co niewątpliwie im się udało, ale marna to była prowokacja (jeśli w ogóle była).

Kurskiego nie trzeba prowokować, jak się nakręca wymyśla coraz to śmieszniejsze bzdury. Kurski jakoś nie potrafił podać ŻADNEGO dowodu na zarzuconą im nieżetelność dziennikarską, powtarza to co zasłyszł w "sztabie wojennym PISu"?

ADEK24 => ty też jesteś częścią wrogiego układu i stoisz tam gdzie ZOMO.

To jest jeden plik podzielony na dwie części WinZipem, zrobione za namową piokosa, więc do niego pretensje ;p
xanat0s => no chyba żartujesz. Powiedziałem żebyś spakował Zipiem i podzielił, ale widzę, że nawet nie potrafisz zrobić tak prostej i podstawowej czynności. To co żeś zuploadował, nie nadaje się do rozpakowania, brakuje jakiegoś pilku, zapewne nazwanego "terazmy_3.10.06.zip"

04.10.2006
09:09
[73]

kastore [ Troll Slayer ]

Piokos--> ja myśle że oni dobrze wiedzieli co robią zapraszając Kurskiego. Dobrze wiedzieli, że nakręcając go , sam z siebie zrobi idiotę. Nie myśleli chyba tylko że zacznie po nich jeździć. :D
Myślę że to był ostatni wywiad na żywo jaki udzielił pan Kurski w TV ogólnie, no może poza TvTrwam.

Poza tym jakoś nikt nie zauważył chyba że Maciarewicz zaprzeczył jakoby informacja z Dziennika Polskiego była prawdziwa.

04.10.2006
09:15
[74]

Lookash [ Senator ]

Kurski atakował obu prowadzących, stek bzdur, oszczerstw, pomówień. Moim zdaniem, mieli prawo odpowiedzieć na kłamstwa takim stylem rozmowy, jaki wczoraj wybrali.

Pies PiSu pokazał, co potrafi. Coraz bardziej się panoszą skurczysyny. Boję się czasem tych fanatyków :/

04.10.2006
09:20
[75]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dajcie linka do pierwszego pliku... :>

04.10.2006
09:24
[76]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

kastore ---> zapewniam cię, że to nie jest ostatni występ Kurskiego. Ludzie lubią igrzyska, a takie szopki podnoszą oglądalność. A o to chodzi szefom stacji telewizyjnych.

04.10.2006
09:26
smile
[77]

eJay [ Gladiator ]

Ludzie zamiesccie gdzie ten plik (prawidłowy), bo az mnie zzrera ciekawosc:)

04.10.2006
09:40
[78]

twostupiddogs [ Senator ]

Wczorajszy program pokazał, że o ile wcześniej konflikt na lini media inne niż publiczne versus rząd można było nazwać zimną wojną, to teraz jest już to otwarta wojna. I chociaż nie popieram zachowań prowadzących w stosunku do Kurskiego to jakoś mi go nie żal - kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
Cieszy mnie też, że jak był gość z PO też nie miał łatwych pytań. Wypomniano Komorowskiemu, że przed wyborami PO też miała przewagę w sondażach i skończyła jak skończyła. Nie było łatwo i przyjemnie.

A jeszcze bardziej mnie cieszy fakt, że żaden rząd w demokratycznym państwie nie wygrał jeszcze wojny z mediami. I nic nie da, że miernoty z Gazety Polskiej i inni pseudointelektualiści będą popierały ten rząd.

04.10.2006
09:49
smile
[79]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

I już wczorajsze rewelacje Kurskiego okazują się bzdurami - Kolenda-Zaleska powiedziała że nie pracowała w TVP w 1992 r. Rozpoczęła pracę w 93, już po obaleniu rządu Olszewskiego.

04.10.2006
09:57
[80]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

twostupiddogs ---> ale do tej pory politycy bali się narazić mediom. PiS udowodnił już, że nie boi się nawet kary Boskiej. Jeżeli media nie będą w tej sprawie solidarne, to obawiam się, że próba zastraszania może się powieść. Zaraz zaczną wyciągać haki na Waltera, bo przecież zaczynał za komuny, można sterować KRRiT, żeby uprzykrzała życie jak się da... jest wiele metod nacisku.

04.10.2006
10:00
[81]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

Dajcie na inny serv

04.10.2006
10:01
[82]

graf_0 [ Nożownik ]

Piotrasq - moim zdaniem z TVN'em nie mają szans, najmniejszych, no chyba że pojadą po bandzie i zaprzęgną do walki legalne instytucja państwa, czyli nie tam żadne przecieki tylko walka partii z telewizją za pomocą państwa - krrit, sądów itd..
Wogóle co to za pomysł PiS'u żeby ustawiać się naprzeciw prywatne telewizji, calkowicie bez sensu.

04.10.2006
10:03
smile
[83]

eJay [ Gladiator ]

Ciekawe czy Kurski ma na myśli takich agentów:

04.10.2006
10:13
[84]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

najbardziej rozwalił mnie tekst:

red. - "ale pomijając już pana Suboticia to ....cośtam costam"
Kurski - "...eeeeee ale panowie zostawmy już pana Suboticia w spokoju...."
publiczność - Buahahahahahahahaha

04.10.2006
10:19
[85]

magister blokers [ Generaďż˝ ]

PIL - dokładnie uważam tak samo jak ty. To co zrobili ci "dziennikarze" to takie samo pranie mózgu jak serwuje nam Radio Maryja tylko w odwrotną strone. A jakie media są obiektywna? Żadne. Trzeba posłuchac racji obu stron i samemu wyciagnąć wnioski.

04.10.2006
10:21
[86]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

sajlentbob => zapomniałeś dopisać:

...
Kurski: Gratuluję obiektywnego doboru publiczności.

04.10.2006
10:23
[87]

graf_0 [ Nożownik ]

piokos - wychodzi na to że zdaniem Kurskiego, to oni tam w TVN specjalnie dobierają publiczność żeby ich reakcje zgadzały się z tezą programu

04.10.2006
10:30
smile
[88]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

wrzuccie to na jakis normalny serwer bez limitow, spakujcie NORMALNYM winrarem, jeju ludzie jak wy lubicie utrudniac zycie

04.10.2006
10:38
[89]

PIL [ Generaďż˝ ]

piokos ---> Tak się składa, że masz rację. 15 lat pracy w zawodzie i nigdy, powtarzam NIGDY nie pozwoliłbym sobie na przeprowadzenie takiego wywiadu jaki wczoraj widziałem w TVN. Mogę kogoś nielubić jak psa (bulteriera np.) mogę potępiać jego poglądy w czambuł, mogą mi się nawet bardzo niepodobać jego buty, ale po wejściu do studia to wszystko przestaje się liczyć.
Zauważ, że prowadzący, czy im się to podoba czy nie są stroną w całym tym konflikcie.
Jestem pewien, że liczyli właśnie na to, że Kurskiemu puszczą nerwy, że będzie się bronił w absurdalny sposób i że będzie zadyma.

Jacek Kurski w studiu !
W takim gorącym czasie !!
I do tego jeszcze z Rokitą !!!
(najpierw usłyszałem, ze nie mógł dojechać z Krakowa, a potem że nie chciał wystąpić z Kurskim - no to w końcu jak ?)

Miało być ostro i było. Kto chciałby to oglądać jakby było "na miętko".
Good new is no news - zasada stara jak świat dziennikarski.

Jeśli chcesz konkretów, oto 3 IMO najważniejsze:

1. Odniosłem wrażenie, że prowadzący zadbali przede wszystkim o interes swój (i swojej stacji), a nie o dobro widzów.

2. Założe się, że wielu widzów miało kłopot z oddzieleniem informacji od komentarza prowadzących. Zgadzam się, że w takich programach jest to trudne, ale nie niemozliwe.

3. Brak szacunku dla rozmówcy też nie dodaje splendoru. Nawet jeśli rozmówcą jest Jacek Kurski.

Tyle.


04.10.2006
10:42
[90]

twostupiddogs [ Senator ]

Piotrasq

To już jest wojna. Nie będzie żadnego obiektywizmu. Żadnych skrupułów. Zasada taka sama według , której działa PIS. Dużo mówić. Kłamstwo wielokrotnie powatarzane staje się prawdą. A kto jak kto, ale TVN ma środki, aby dużo i długo powtarzać.

04.10.2006
10:48
[91]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

twostupiddogs ---> Ale nie mogą przegiąć w drugą stronę, bo przestaną być wiarygodni. Jeżeli publika stwierdzi, że stają się antyrządową tubą propagandową, to odwrócą się od nich. Ja bym tak zrobił. Mimo, że uważam PiS za największych szkodników RP i kibicuję każdemu kopowi jakiego dostają. Minimum obiektywizmu musi być, bo to nie jest partia polityczna, tylko stacja telewizyjna.

04.10.2006
10:51
[92]

twostupiddogs [ Senator ]

Piotrasq

Wiesz. Kiedyś TVN tępił ostro SLD. Stacja też była bardzo stronnicza. I co? Ktoś się tym przejął?

04.10.2006
10:53
[93]

PIL [ Generaďż˝ ]

magister blokers --->
"To co zrobili ci "dziennikarze" to takie samo pranie mózgu jak serwuje nam Radio Maryja tylko w odwrotną strone."
Myślę, że tu trochę przesadziłeś :D


"Trzeba posłuchac racji obu stron i samemu wyciagnąć wnioski."
A tu masz 100 % racji :) ze szczególnym naciskiem na "SAMEMU"

04.10.2006
11:00
[94]

kastore [ Troll Slayer ]

twostoopiddogs --> kiedy TVN tępił SLD? to jakieś zamierzchłe dzieje. Nie pamiętasz Olejnik szczerzącej sie do Millera w Kropce, albo sondaż prezydencki z Kwaśniewską na pierwszym miejscu, kiedy Lis musiał "odejść", albo młodą Kwaśniewską w Tańcu z Gwiazdami, czy u Kuby teraz pocałunek z Senyszyn, albo jej wizyta u Szymona.?

04.10.2006
11:05
smile
[95]

^quqoch^ [ Patryk ]

Dobra, nieważne.

04.10.2006
11:11
[96]

twostupiddogs [ Senator ]

kastore

W poprzedniej kadencji. I to wcale nie po aferze Rywina, ale już przed. Nie wymienię Ci konkretnych zdarzeń, ale wiele materiałów informacyjnych było odpowiednio zrobionych. Przeciez media teraz nie kłamią, one po prostu nie mówią całej prawdy. Nie trzeba spektakularnych wydarzeń, ala taśmy. Wystarczy systematyczna praca na materiale informacyjnym.
Kwacha nie ruszali to fakt, ale on jednak w przeciwieństwie do Lecha potrafił się chociaż "trochę" (sławetny konflikt z Millerem) zdystansować od swojej partii.

04.10.2006
11:16
smile
[97]

legrooch [ MPO Squad Member ]

sondaż prezydencki z Kwaśniewską na pierwszym miejscu
No fakt... Tym bardziej, że ludzie wtedy byli za :/

młodą Kwaśniewską w Tańcu z Gwiazdami
No fakt... Kaczyńskiej nie zaprosili... Wałęsa to jest tam chyba charakteryzatorem... A to, że dobiera się młode osoby, które kojarzą się z pozycją (tatuś) to już nieważne....

Kuby teraz pocałunek z Senyszyn

Przez to dochodziło do zamachów na głowy państwa przecież!
Senyszyn zawsze robiła z siebie nawiedzoną i sądzisz, że to ją wypromowało jeszcze bardziej?

jej wizyta u Szymona
To podnosi wśród ludzi automatycznie poparcie o 20% a nie obniża!

Reszty nie widziałem, ale założyć się mogę, że to były podobne zjawiska jak te wymienione powyżej.

BTW. Masz fajne argumenty xD
Jak znajdę chwilę przy obiadku to sobie przypomnę tępienia SLD. Bo to co ty próbowałeś wcisnąć jako słodzenie po tej partii jest taką samą bzdurą jak monologi Kurskiego.

04.10.2006
11:22
[98]

Lookash [ Senator ]

PIL -- A czyjego interesu mieli bronić, skoro PiS wyraźnie zaatakował ich stację? Ja nie miałem kłopotów z oddzieleniem informacji od komentarzy. Brak szacunku? Oni tak ten program prowadzą, oglądasz go częściej? Kurski poszedł z nimi na wojnę słowną i było gorąco. Proste. Nie zapominaj, że obaj dziennikarze wypowiadali się niejako w swoim imieniu, po atakach na swoje osoby. To ich program, mogą w nim robić, na co mają ochotę. To nie był program o tym, że Kaczyński powiedział to tamto gdzieśtam, to była odpowiedź na atak na ich stację i ich osoby. Zgadzam się, że emocje wzięły górę, że z rzetelnym dziennikarstwem to miało może i niewiele wspólnego, a z obrzucaniem się wzajemnie błotem więcej. Ale co z tego. Ja ich nie potępiam.

04.10.2006
11:23
smile
[99]

Robi27 [ Mes que un club ]

S i M pojechali ze swoim gościem ostro, nawet za ostro, dziennikarzowi tak nie wypada traktowac gościa.....ale nie mam do nich zalu, bo z takimi szumowinami jak Kurski wlasnie tak trzeba rozmawiac

04.10.2006
11:23
[100]

maev [ Konsul ]

Archiwum nie da sie w zaden sposob rozpakowac, naprawde nie moznabylo tego spakowac inaczej?

04.10.2006
11:23
smile
[101]

vcarter [ Koszykarz ]

dzialo sie wczoraj oj dzialo - dziwi mnie tylko ze prowadzacy duet az tak dal sie sprowokowac ...

co do calej sprawy z tasmami to zgadzam sie z ponizsza wypowiedzia:

04.10.2006
11:23
smile
[102]

kastore [ Troll Slayer ]

legrooch --> W moim odczuciu , na podstawie tych wyrwanych troche z kontekstu zdarzeń, TVN jest bardziej przychylna, a raczej była przychylna SLD. Jeżeli cie to śmieszy, cóż... mnie śmieszy na przykład wypominanie innym argumentacji, przy braku swojej opinii :P

04.10.2006
11:31
smile
[103]

Chinaski [ Centurion ]

Układ działa nadal!
Sakiewicz oskarżył Kolportera o niedostarczenie części nakładu GP do kiosków!
Kto za tym stoi, pytam się?

04.10.2006
11:37
smile
[104]

twostupiddogs [ Senator ]

Chinaski

Że jak proszę?

04.10.2006
11:38
smile
[105]

alpha_omega [ Senator ]

Niech ktoś kto ma ten filmik wrzuci go na jakiś normalny, nielimitowany, niewymagający rejestracji serwer, w normalnym formacie i z możliwością rozpakowania. Błagam :)

04.10.2006
11:44
smile
[106]

Chinaski [ Centurion ]

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" twierdzi, że część nakładu tygodnika nie trafiła dziś do kiosków. Według niego, zawinił "Kolporter", który mimo, że współpracuje z redakcją od 13 lat, nie mógł znaleźć w drukarni paczek z najnowszym numerem "Gazety Polskiej". Tomasz Sakiewicz dodał, że pozostali dystrybutorzy normalnie rozprowadzili nakład do kiosków. Na razie nie udało nam się uzyskać wypowiedzi przedstawiciela "Kolportera".

04.10.2006
11:51
[107]

twostupiddogs [ Senator ]

Coraz lepiej.

Żądam więcej. Dzień bez ujawiononych działań układu, dniem straconym:)

Może nie tęsknię za bardzo za tamtymi czasami, ale pamiętam jak niektórzy narzekali, że za Belki wszystko spokojne było, nic się nie działo. Rząd pracował, ustawy przechodziły lub nie, ale generalnie wszystko było obrzydliwie przewidywalne.

04.10.2006
12:00
smile
[108]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

PIL---> ale to mister Kurski i PIS pierwsi wskoczyli na dziennikarzy z TVN. Jeśli w programie gość bezpardonowo atakuje prowadzących nazywając ich agentami i głosi wzięte z sufitu zarzuty to prowadzący reagują tak jak wszyscy inni ludzie (i tak IMHO byli na tyle delikatnie na ile gość im pozwolił).
Pan Kurski sam sobie jest winien bo rzucanie bezczelnych oszczerstw to igranie na emocjach a nie wstęp do dyskusji, a pod wpływem emocji każdy traci obiektywizm i prezentuje własne preferencje polityczne bez względu czy dotyczy to robotnika drogowego czy dziennikarza.
Zresztą subiektywyzmu nie da się wyeliminować dlatego zawsze powtarzam że "Media kłamią"

04.10.2006
12:06
[109]

donald_duck [ Pretorianin ]

Do małolatów, którzy wypowiadają się o czymś, o czym nie mają bladego pojęcia:

TOMASZ LIS, OBECNIE REDAKTOR POLSATU BRAŁ CZYNNY UDZIAŁ W OBEALENIU RZĄDU JANA OLSZEWSKIEGO("panie prezydencie - ratuj!!")

jeśłi to nie jest prawda to prosze administratorów o zabanowanie mnie.

Zresztą - praca administratorów jest skandaliczna - to, że nadal pozwalają gladiusowi na chamstwo w najczystszej formie, to, że pozwalają obrażać osoby z życia publicznego, to, że tolerują wuldaryzmy jest nie tylko łamanem regulaminu, a konkretnie punktów:

- nie wolno formułować postów napastliwych i obraźliwych
- nie wolno publikować ilustracji i tekstów obscenicznych, mijających się z dobrym smakiem
- nie wolno publikować postów naruszających dobra osobiste lub wolność obywatelską
- nie wolno atakować, ośmieszać, poniżać innych czytelników tego forum

Dziłąlność administratorów tego forum dowodzi bądź ich lenistwa, bądź zupełnego braku obiektywizmu. Nie łudze się, że któryś administrator w przerwach między napadami śmiechu choć ciut przyłozy się do swoich obowiązków, ale...


Chciałbym przypokmniec szanownym dyskutantom, aby nie używali nazwiska Kurski bez imienia. zapewne unteligentna młódź nie wie, ale rodzony brate tego Kurskiego jest redaktorem Wyborczej:)))

następna sprawa - dwaj wielcy polskiej dziennikarki ZAPROSILI do swojego programu pana Kurskiego - wiedzieli kim on jest, wiedzieli co potrafi. dlaczego nie zaprosili Sakowicza?? Proste, sakowicz nie wdałby się z nimi w pyskówke. Totalnie nie rozumiem jaki był cel tego programu?? Pokazanie, że Kurski to pyskacz - o tym wszyscy wiedza, ukazania Moroziweskiego i Sekielskiego jako łagodne baranki?/ Toż ich zachowanie jako PROWADZĄCYCH DYSKUSJE GOSPODARZY, był co najmniej skandaliczne.

Co do popisu odwagi przez w/w dziennikarzy - no zaiste, wielką odwagą wykazali się - dwóch na jednego, w swoim "domu" otoczeni swoimi ludźmi, mając kupę klakierów. zaiste powiadam niesanmowita odwaga!!!!!!


Należy poiwedzic jeszcze o całej otoczce sprawy w TVN - non stop ukazują się komentarze popierające w/w panów dziennikarzy. Zupełny brak głosów krytycznych:

1. Brak przedstawienia stano0wiska rady etyki mediów
2. Brak stanowiska związku dziennikarzy polskich
3. brak reakcji międzynarodowych organizacji dziennikarzy - jdna z nich określiła dziłalnośc w/w dzinnikarzy jako totalne zatracenie granic moralności
4. brak komenatrzy wogóle ludzi nie zgadzających sie z taką dzinnikarką

Oczywiscie zostane zakrzyczany i po raz kolejny obrażony, ku uciesze pana S. administratora forum, ale może któyś z nieltnch wypisujących bzdurne posty choc ciut pomysli.

04.10.2006
12:08
smile
[110]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

donald_duck

dlaczego nie zaprosili Sakowicza?? Proste, sakowicz nie wdałby się z nimi w pyskówke. Totalnie nie rozumiem jaki był cel tego programu?? Pokazanie, że Kurski to pyskacz - o tym wszyscy wiedza, ukazania Moroziweskiego i Sekielskiego jako łagodne baranki?/ Toż ich zachowanie jako PROWADZĄCYCH DYSKUSJE GOSPODARZY, był co najmniej skandaliczne.

Łżesz jak pies (inaczej się tego nie da określić). Sakowicz był zaproszony do wczorajszego "Teraz My" ale stchórzył i nie przyszedł :)

[edit]

Błędnie przypisałem za tobą - ale na szczęście sprawdziłem - red. GP nazywa się Tomasz Sakiewicz - zapamiętaj zanim następnym razem będziesz się produkował :)

04.10.2006
12:14
[111]

kastore [ Troll Slayer ]

donald_duck --> no to ja zaczne (chyba?) zakrzykiwanie.

Chciałbym przypokmniec szanownym dyskutantom, aby nie używali nazwiska Kurski bez imienia...etc
po czym następuje
Pokazanie, że Kurski to pyskacz - o tym wszyscy wiedza, ukazania Moroziweskiego i Sekielskiego jako łagodne baranki?/
uch, czepiam się słowek

Co do popisu odwagi przez w/w dziennikarzy - no zaiste, wielką odwagą wykazali się - dwóch na jednego, w swoim "domu" otoczeni swoimi ludźmi, mając kupę klakierów. zaiste powiadam niesanmowita odwaga!!!!!!

Pan Jacek Kurski mógł nie przychodzić do jaskini lwa (lwów), dobrze wiedział czym to grozi i był do tego doskonale przygotowany. Także nie wiem o co ci chodzi, to program autorski w prywatnej TV, gdyby nie chciał to by nie przyszedł. No i jak sam doskonale zauważyłeś , p.Sakowicz byłby kiepskim oponentem, a tak zaprosili gościa który zrobił im niezłą oglądalność. Teraz dopiero będą ludzie czekać na następny wtorek.

04.10.2006
12:14
smile
[112]

Chinaski [ Centurion ]

dlaczego nie zaprosili Sakowicza?? Proste, sakowicz nie wdałby się z nimi w pyskówke.

Rozumiem, że tak to teraz będzie przedstawiane?
Może nawet kurski będzie lamentował i oskarżał panów redaktorów, że bali się zaprosić sakiewicza, tak jak w kółko powtarza o "podejrzanej" obecności posłów PO w Sejmie i konferencji, którą przeprowadzili półtorej godziny po (a wg kurskiego kilka minut po) wyemitowaniu taśm.

04.10.2006
12:15
[113]

donald_duck [ Pretorianin ]

bramkarz - Sakowicz o wile wcześnie był goście Rymanowskiego w TVN i wyjaśnił dlaczego. Panowie dziennikarze podali go do sądu, więc każda jego wypoiwedź byłaby nie na miejscu, a nawet z punktu widzenia prawa szkodliwa. Rymanowski długo starał sie w sposób kulturalny coś od niego wyciągnąć, sakowicz w sposób kulturalny odmawiał. Powtórzyłem słowo kultura, aby ci się do głowy wbiło.
Nie oglądałes, nie wiesz, a jednak wulgarnie ripostujesz.

P.S. - twoje wypowiedzi świadczą nie o mnie, ale o twojej kulturze osobistej. swiadczą też o tym co napisałem wyżej, o totalnie tendencyjnym modreowaniu tego forum.

04.10.2006
12:16
smile
[114]

^quqoch^ [ Patryk ]

Dobra, mam dwa pliki zo1 i zo2, JAK TO ROZPAKOWAĆ?

04.10.2006
12:17
smile
[115]

Chinaski [ Centurion ]

Sakowicz o wile wcześnie był goście Rymanowskiego w TVN i wyjaśnił dlaczego.

Buahahaha, kpisz sobie?
Dwa posty wyżej oskarżyłeś Sekielskiego i Morozowskiego, że nie zaprosili sakiewicza.
Z głową wszystko w porządku?

04.10.2006
12:18
[116]

twostupiddogs [ Senator ]

donald_duck

Więcej się nie będę wysilał.
Po I Sakowicz sam się nie zaprosił, bo nie przyszedł. Powiem więcej - stchórzył.
Po II z Kurskim sprawa jest identyczna jak z taśmami. Nikt nie kazał mu pyskować. Tak samo jak Lipińskiemu nikt nie kazał nic oferować, notować, obiecywać. Nikt go do tego nie zmuszał.

A teraz wyszło jaki biedny z niego zakrzyczany chłopczyk. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Co do reszty, że zacytuję - "Nie warto".

04.10.2006
12:19
smile
[117]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Chinaski

Bo on pisze o Sakowiczu a nie Sakiewiczu.
Pewnie S. i M. mieli go z kart "Potopu" wyjąć :)

Swoją drogą freudowskie przejęzyczenie.

04.10.2006
12:20
[118]

PIL [ Generaďż˝ ]

Lookash --->
"Nie zapominaj, że obaj dziennikarze wypowiadali się niejako w swoim imieniu, po atakach na swoje osoby." - I to właśnie podważa ich wiarygodność w tym sporze.

"To ich program, mogą w nim robić, na co mają ochotę." - Strywializuję, ale gdyby chcieli np. pokazać widzom gołe tyłki, to jak byś to przyjął ?


sajlentbob --->
"...to prowadzący reagują tak jak wszyscy inni ludzie" - i tu raczej nie masz racji. Jeżeli rozmówca mnie atakuje i mówi niepradwę, to oczywiście mam prawo się bronić, ale nie śmiejąc się z tez przez niego głoszonych, tylko poprzez wbicie ich (rzeczonych tez) w ziemię swoimi argumentami.

"pod wpływem emocji każdy traci obiektywizm i prezentuje własne preferencje polityczne bez względu czy dotyczy to robotnika drogowego czy dziennikarza" - pozwolę sobie również się nie zgodzić. Profesjonalista (robotnik drogowy i dziennikarz) nie traci zimnej krwi w takich chwilach.
Nie bez powodu mówi się, że prawdziwi dziennkarze zostawiają swoje poglądy polityczne za drzwiami studia. Wiem, ze to trudne, ale możliwe. Niestety ostatnio coraz mniej takich przykładów :(

"Zresztą subiektywyzmu nie da się wyeliminować ..." - W tym własnie cała sztuka rzetelnego dziennikarstwa.

Tyle.

04.10.2006
12:21
smile
[119]

Negocjator [ * ]

Nie mogę rozpakować tych plików.
Udało się komuś?!

Po kiego grzyba wrzucać na serwer pliki, których się nie da obejrzeć!?



04.10.2006
12:21
[120]

donald_duck [ Pretorianin ]

kastore:

"Pan Jacek Kurski mógł nie przychodzić do jaskini lwa (lwów), dobrze wiedział czym to grozi i był do tego doskonale przygotowany. Także nie wiem o co ci chodzi, to program autorski w prywatnej TV, gdyby nie chciał to by nie przyszedł."

oczywiście, a czy ja mówię coś innego. Nie rozumiem tylk skąd te posty o odwadze Sekielskiego i Moroziewskiego a chamstwie Kurskiego. Poziom dyskusji w tym programie sięgnął dna. Kurski walił na odlew, dziennikarze przerywali, ironizowali, krzyczeli wyśmiewali. jełśi Kurski bronił stanowiska PiS-u, to jak określić dziłaenie panów dzinnikarzy?? czy ich nie dotyczy obiektywizm??? Rozumiem, ze to program autorski TVN, więc jesłi z tego względu nie musi byc obiektywnie prowadzony to może TVN zrezygnuje ze sloganu - cała prawda 24 godziny na dobe???

Nie wiem czy oglądałeś dyskusję Sakiewicza z Rymanowskim parę godzin wcześniej. Ludzie po dwóch stronach barykady potrafili z sobą rozmawiac normalnie.

04.10.2006
12:21
smile
[121]

Chinaski [ Centurion ]

Bramkarz ---> a, to ja się zgadzam.

FAKT, ŻE SAKOWICZ NIE ZOSTAŁ ZAPROSZONY DO PROGRAMU TERAZ MY TO SKANDAL!

04.10.2006
12:23
[122]

eJay [ Gladiator ]

Negocjator---->Nie da sie, zle je spakowano.

04.10.2006
12:24
[123]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

vcarter---> ja też zgadzam się z tym co napisał Ziemkiewicz. Zwłaszcza, że inspiratorem całej tej sprawy IMHO może być nasz kochany Endrju, m.in. dlatego że to on najwięcej na niej może ugrać.
Nie zmienia to faktu, że pan Kurski w TM zrobił z siebie kompletnego osła.

04.10.2006
12:25
smile
[124]

^quqoch^ [ Patryk ]

Ten drugi plik jest wadliwy. No to niechże ktoś spakuje to po ludzku Winrarem, podzieli na dwa pliki i umiesci na fileforge. Trzeba być desperatem, by używać WinZIP-a i jeszcze większym, by wrzucać to na yousendit.

04.10.2006
12:28
[125]

kastore [ Troll Slayer ]

donald_duck --> Odwagą może sie nie wykazali, ale opanowaniem imho tak, ja już bym mu w połowie rozmowy walnął z sierpa. Co do ironizowania, śmiania się , ripost i tak dalej, to nie zapominaj, że J.Kurski już pokazał że jak się nakręci to nie może skończyć, a im dłużej gada tym więcej bzdur mu wychodzi, więc "starali" się go opanować. Równie dobrze mogli puścić reklamy jak on już krzyczał prawie.
Co do obrony stanowiska PiS, to ja mam wrażenie że Kurski ma wolną rękę w metodach obrony, zaraz po programie gdzie wypalił o bilbordach wyglądało że same władze PiS są zdziwione tą sprawą. Także chciałbym być pewien tak jak ty że on broni stanowiska , a nie szkodzi pozycji PiS.

Nie oglądałem dyskusji Rymanowski vs Sakowicz, nawet nie wiem czy nie przełączyłbym kanału jakbym ich widział, po tym co powiedział Maciarewicz nt wycieków swojego raportu to p.Sakowicz jawi mi sie jako dziennikarz brukowca, co jak usłyszy plotkę to robi z tego teorię spiskową. Błotem obrzucić łatwo, gorzej to zmyć.

04.10.2006
12:29
[126]

donald_duck [ Pretorianin ]

a więc tak jak zwykle - nie ma argumentów na obalenie tez przeciwnika w dyskusji więc zacznijmy robić sobie jaja. Jeśłi nie dał się sprowokowac chmsywem i wulgaryzmami bramkarza to zróbmy z igły-widły. Uchwyćmy się literówki i wyśmiejmy. Dobra robota panowie:))))
Może coś jeszcze wesołego napiszecie??
Ale co tam się dziwic - jaka kultura osobista, taka kultura dyskuji.

04.10.2006
12:30
[127]

gladius [ Subaru addict ]

Z Kur(ew)skim nie da się normalnie rozmawiać. Jest to wyjątkowa szuja, nawet jak na pisowca.

04.10.2006
12:34
[128]

donald_duck [ Pretorianin ]

kastore - akurat je nie uważam, ze wyfgadywał same bzdury, ty uważasz inaczej. czy to ozanaca, że masz od razu zaatakowć mnie tak jak to robił bramkarz??? czy panowie Moroziewski i sekielski mówia prawdę, całą prawdę i tylko prawdę?? Ja w swojej wypowiedzi ustosynkowałem się jedynie do postów chamski, wulgarnych(jak gladiusa) robiących z Kurskiego szatana, a z w/w dzinnikarzy anołki.

Ty mówisz, ze nie wytrzymałbys i wlanął Kurskiego - to tak ma wyglądac wg, ciebie dyskusja???

Poza tym - dlaczego sądzisz, że Kurski tylko kłamał??? skąd znasz prawdę absolutna??

04.10.2006
12:34
[129]

Chinaski [ Centurion ]

donald_duck ---> nie kompromituj się, w jednym poście oburzałeś się, jak to tak, że Sekielski i Morozowski nie zaprosili Sakiewicza do programu, a kiedy ktoś ci zwrócił uwagę, że Sekielski został zaproszony, ale nie przyszedł, napisałeś, że nie przyszedł, bo TVN podał go do sądu. To jak w końcu? "Bali się go zaprosić" czy zaprosili?

Rzuciłeś kłamstwo w stylu kurskiego zarzucając Sekielskiemu i Morozowskiemu, że bali się Sakiewicza, a później odwracasz kota ogonem.
Myślałeś, że rzucisz kłamstewko, żeby udowodnić, jacy z nich beznadziejni dziennikarze i zostałeś przyłapany na łgarstwie, podobnie zresztą, jak kurski we wczorajszym programie.

Dyskusja z Tobą nie ma sensu, podobnie jak z kurskim - pozostaje śmiech.

04.10.2006
12:35
[130]

donald_duck [ Pretorianin ]

no prosze - znowu glodius dał głos. I nic, każda jego wypowiedź to wulgaryzmy i totalne chamstwo, a panowie adminitratorzy nic.

pytanie do zwolenników PO na tym forum - czy PO ma twarz bramkarza i glodiusa???

04.10.2006
12:37
[131]

gladius [ Subaru addict ]

donald_duck - o twarzach wiadomo tyle, że pisogłupota ma twoją. A może raczej kaczy dziubek.

04.10.2006
12:41
[132]

donald_duck [ Pretorianin ]

Chinaski - może powtózę jeszcze raz, abyś dokładnie zrozumiał.

1. Moroziewski i Sekielski podają do sądu Sakiewicza
2. Wiedzą o tym, że on w takiej sytuacji nie może dyskutowac z nimi publicznie na temat ich oskarżenia
3. Sakiewicz wyjaśnia to parę godzin przed programem w rozmowie z Rymanowskim
4. pytanie, dlaczego w/w dziennikarza próbowali zaprosić sakiewicza, wiedzą cdobrze, ze on nie może przyjść

Przeciez jakorzetelni dzinnikarze mogli go najpierw zaprosic, pogadac, a potem podac do sądu. Naprawdę nie rozumiesz, czy nie chcesz??? A może powtarzaz bezrozuminie to, co ci pasuje do twojego poglądu na sprawę???

04.10.2006
12:42
[133]

kastore [ Troll Slayer ]

donald_duck --> oj, prosze czytaj ze zrozumieniem, to że cie inni denerwują nie oznacza że masz sie na mnie wyżywać, gdzie ja napisałem coś "atakującego" Ciebie??
Jak sam wcześniej zauważyłeś zostaniesz zakrzyczany, więc proszę nie dziw się że się to właśnie dzieje.
Z Kurskiego nie trzeba robić szatana, sam to robi.
Redaktorzy zachowali sie jak sie zachowali, program był na żywo, wszystko mogło się zdarzyć.
Nie znam prawdy absolutnej i wszytsko opieram na własnej opinii i cały czas tak pisze, wyrażam opinię, dlatego proszę o czytanie ze zrozumieniem.

EDIT --> poza tym nie zachowuj sie jak wyżej wspomniany J.Kurski, forum jest w takiej formie w jakiej jest, i nie musisz sie tu wypowiadać jeżeli nie odpowiada ci styl jego prowadzenia lub moderowania.

04.10.2006
12:43
[134]

twostupiddogs [ Senator ]

donald

I ja! i ja! Proszę...

04.10.2006
12:45
[135]

Chinaski [ Centurion ]

donald_duck ----> przypomnę ci posta, w którym napisałeś kłamstwo i to już koniec mojej dyskusji z Tobą, bo łżesz, a teraz w sposób żałosny się tego wypierasz i odwracasz kota ogonem:

następna sprawa - dwaj wielcy polskiej dziennikarki ZAPROSILI do swojego programu pana Kurskiego - wiedzieli kim on jest, wiedzieli co potrafi. dlaczego nie zaprosili Sakowicza?? Proste, sakowicz nie wdałby się z nimi w pyskówke.

04.10.2006
12:46
[136]

donald_duck [ Pretorianin ]

Kastore - przepraszam, jeśłi poczułeś się urażony.
Widzisz, my podchodzimy to tego samego zjawiska z róznych stron - ty uważasz, że kurski łgał, a sekielski z morozowskim to rzetelni dziennikarze.

Ja uważam, że sekielski i Moroziewski nakręcili Iwana Groźnego(mam nadzieję, że zrozumiez aluzje). Ja akurat wiem, że to zo mówił Kurski w większości to prawda. dzisiaj wszyskie media mówia, że kłamał, bo Kolenada Zalewska odeszła z TVP w innym czasie. No więc zgoda, ale czy Kurski mówł tylko to, a gdzie zaprzeczenia innych jego twierdzeń??? czy jeśłi pomylił się z Kolenda Zalewską to znaczy że reztę tez zełga?/ To z Lisem tez???

04.10.2006
12:49
smile
[137]

Negocjator [ * ]

Zależy mi na obejrzeniu tej rozmowy.

Kto będzie na tyle pomocny i udostępni dobrze spakowane pliki?

04.10.2006
12:52
[138]

Galahad_mayor [ Konsul ]

Donald_duck------> "Ja akurat wiem, że to zo mówił Kurski" pracowales w komisji weryfikacyjnej ze wiesz

04.10.2006
12:53
[139]

donald_duck [ Pretorianin ]

Chinaski - jak nazwac zaproszenie kogos będąc pewnym, że on nie przyjdzi??? To taki wytryszek, żebys się na to nabrał. Moim zdanie Sekielski z Morozowakim nie zaprosili Sakiewicza. Zaprozenie to(jełśi było) nie miało sensu, o czym dobrze wiedzieli.

Dzięki ich numerowi teraz ty mozesz zarzucac mi kłamstwo. Oczywiscie w/w dzinnikarze postapili najuczciwiej w swiecie - podali sakiewicza do sądu, a potem "zaprosili" do syskusji na temat tego o co podali go do sądu. czy napradę jestes tak zasliepiony??

Kastore:
EDIT --> poza tym nie zachowuj sie jak wyżej wspomniany J.Kurski, forum jest w takiej formie w jakiej jest, i nie musisz sie tu wypowiadać jeżeli nie odpowiada ci styl jego prowadzenia lub moderowania."

To jest forum publiczne, każdy ma prawo się wypowiadać, a reszta powinna przestrzegać regulaminu lub ewentualnie zachowac minimum kultury osobistej. Na pewno przestanę sie wypowaidac, gdy forum GOL zmieni nazwę na forum PO/SLD. Na razie jestem takim samym uzytkownikiem jak ty iżądam od osób za to odpowiedzialnych respektowania reguł, które sami stworzyli

"

04.10.2006
12:55
[140]

Dessloch [ Senator ]

PIL_--> widac juz z jakiej szkoly dziennikarstwa jestes.
To nie jest wywiad jako taki do prasy ani do programu wiadomosci itd itp.

to jest SHOW. show zeby bylo ciekawe MUSI miec dziennikarzy ktorzy potrafia ten show sprzedac i nie moga sie zachowywac jak dretwe kalosze, zadajacy pytania, czekajacy na odpowiedz. Z kurskim to sie nie da. na zywo znim programy wlasnie tak wygladaja. setki klamstw, ale wystarczy ze w czesc ludize uwierza i juz kurski odnosi sukces.
a co do bezstronnosci morozowskiego i sekielskiego. Ej sorry oni sa tutaj strona w sporze, oni sa OSKARZENI o prace z wywiadem polskim, zagranicznym, o wspolprace z sld i PO, od tygodnia ponad PiS prowadzi na nich nagonke, bluzgajac, wyzywajac, najezdzajac.
Sorry, JESLI TVN pokazuje taka szumowine jaka jest kurski, osobe bedaca po stronie tamtej stronie barykady, WIEDZAC mniej wiecej jak bedize wygladal program (kurski jest bardzo przewidywalny, jak wiekszosc zreszta politykow) to chyba swiadczy o bezstronniczosci tej stacji.

Jakos nigdy nie widzialem zeby w TRWAM pokazywali, nasz dziennik czy trybuna pisala, tA DRuga strone, ze opozycja mialaby jakikolwiek glos...
to tvn, polsat, w pewnej mierze tvp sa tymi stacjami ktore pokazuja wszystkie strony konfliktu.
BO tvp musi zapraszac wszystkich, a polsat i tvn sa komercyjnymi stacjami i jesli chca zarabiac musza byc bezstronni.
W tym wypadku nie da sie byc bezstronnym, bo wystepuja tu obie strony.
dziennikarze kontra politycy.
Program teraz my ma taka formule, ze to prowadzacy PRZYCISKAJA gosci. TAK MA TEN PROGRAM WYGLADAC!!! prowadzacy maja za zadanie zadawac trudne pytania, prowokowac do dyskusji. Chociaz wolalem ich poprzedni program, glownie dlatego ze wiecej poswiecali jednemu gosciowi i byl codziennie (jak sie zwal?- chyba prosto w oczy czy jakos tak.).
tam formula jeszcze bardziej byla ostra, bo to bylo swoiste przesluchanie, gdzie zadawali szybkie konkretne pytania i do sciany przystawiali gosci, "przesluchujac ich".
taki juz jest ten program, chcesz informacyjny program obejrzec? wiadomosci, fakty, audycje na tvn24 ‹np ostatnia z rymanowskim i redaktorem naczelnym naszego dziennika›. eeej znowu pokazuja tych drugich, przeciwnikow.. gdize tu objaw bezstronniczosci? tamten wywiad np. opieral sie na tym, ze redaktor naczelny oplul tvn, wyglosil oswiadczenie prasowe, przeczytal, nie odpowiedzial na zadno pytanie zaslaniajac sie sledztwem bedacym w toku.

NIGDZIE indziej w prasie nie widzialem takiej bezstronniczosci jak w tvn.
a czytam sporo.
trybuna nie
wprost- moj ulubiony. niestety ale tez maja wyrazny odchyl w jedna strone.
nasz dziennik, smiech na sali.
polsat-> malo programow informacyjnych, ogolnie ich wiadomosci sa imo obiektywne.
trwam haha
wyborcza haha
rzeczpospolita- z prasy codziennej jak dla mnie najobiektywniejsza.

itd itp

po prostu smieszy mnie to, ze uwazacie ze nie dochowali s/m kunsztu dziennikarskiego, pokazujac swoje totalne ignoranctwo w stosunku do faktow.

podsumowujac.
program teraz my ma taka formule jaka ma. kurski nie byl wyjatkiem, tak w stosunku do kazdego goscia sie zachowuja ci dziennikarze i dzieki temu ten program jest bardzo fajny.
a nawet w powazniejszych programach, mysle ze dziennikarze by sie smiali z kurskiego, bo niby jak nie mozna sie smiac, wyszydzac takich tez jakie przedstawia kurski? trzeba byc naprawde bardzo niemoralnym, nieetycznym dziennikarzem, zeby na totalne klamstwo tulic sie i przytakiwac, uwazac ze dziennikarz nie moze sie bronic, nie moze bronic prawdy, nie moze miec pogladu, ma byc bezbarwnym nedznym dziennikarzyna czytajacym z teletextu, tak to do ciebie PIL, chociaz cie nei znam, to tak wlasnie przedstawia sie wg mnie dziennikarstwo w wiekszosci, w polsce. A ty wlasnie je jak dla mnie, po twoich wypowiedziach reprezentujesz.

04.10.2006
12:56
[141]

donald_duck [ Pretorianin ]

Galahad_mauor - rozbrajający jestes. Byłes Uranie??? Nie, to znaczy że nie wiesz czy istnieje??
Wiesz, ja byłem świadkiem tego co Mówił Kurski, podobnie jak cała dorosła Polska, ty jako dzieciak nie mozesz tego pamiętac. Niw ypisuj więc głupot.

04.10.2006
12:56
[142]

kastore [ Troll Slayer ]

donald_duck --> dobra popatrzmy na to z innej jeszcze strony. Czego oczekiwał Kurski po przyjściu do tego programu? albo inaczej co my byśmy oczekiwali że zrobi? Przecież od momentu jego wejścia do studia było wiadomo że będzie dym. Sekielski i Mrozowski doskonale wiedzieli czym to sie może skończyć, a Kurski doskonale wiedział po co go tam zaprosili.
Na temat rzetelności dziennikarskiej chyba nikt w sumie nie ma prawa sie wypominać bo to sprawa względna zależna od punktu siedzenia.
Zakładając (z mojego punktu widzenia), że Kurski mówił prawdę, popatrz na styl w jakim to mówił. Wywalał nazwiska jak z rękawa, naprawdę w którymś momencie czekałem że się dowiem że któryś z redaktorów to wnuk no conajmniej Goebelsa. To mnie w nim denerwuje i dlatego mówiłem że to że to sie naparzanką na ręce nie skończyło, to jest albo cud, albo zimna krew prowadzących.

Edit --> to jest owszem forum publiczne, ale od pierwszego posta dajesz do zrozumienia że nie podoba ci sie styl jego moderowania, więc nie oczekuj od modratorów że będą na Twoje życzenie wycinać wypowiedzi twoich przeciwników.

04.10.2006
13:01
[143]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

czemu tych plikow sie nie da rozpakowac pomocy !!

jak ty to spakowales ?

04.10.2006
13:03
smile
[144]

Galahad_mayor [ Konsul ]

Donald_duck-----> "ty jako dzieciak" HAHAHAHAHA :D mnie ubawiles, czyli mowisz ze tez WIESZ ze jestem dzieciak kto Ci powiedzial

04.10.2006
13:10
[145]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

donald_duck ---> szanowny panie inteligentny dyskutancie: wyjeżdżanie z epitetem "dzieciak" jest dosyć żałosne. Śmieszny jesteś. Może idź już na jakieś dorosłe forum ? Co się będziesz męczył z przedszkolakami.

04.10.2006
13:16
[146]

Negocjator [ * ]

To widzę, że sobie obejrzałem.

Chyba stracę wiarę w ludzi na tym forum.
12 godzin minęło i nikt nie chce pomóc.

04.10.2006
13:21
[147]

alpha_omega [ Senator ]

Też z chęcią bym obejrzał... :/

04.10.2006
13:23
[148]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Ja tez czekam, zeby obejzec :|

04.10.2006
13:23
[149]

twostupiddogs [ Senator ]

Negocjator,alpha_omega

Może autorzy programu wrzucą na swoją stronkę. Ostatecznie można by im wysłać maila z prośbą.

04.10.2006
13:39
[150]

donald_duck [ Pretorianin ]

galahad_mayor - styl dzieciarni i jej słownictwo, nieumiejętność dyskutowania bez obrażania, brak argumentacji a jedynie przeświadczenie o wałsnej genialności, brak samodzielnego myślenie a jedynie powtarzanie za większoscią utrtych komunałów - wystarczy??? Nie myśl kochany, że dla mnie dwudziestoparolatek to dorosly. Skłaniam się tu ku Rzymianom:)


Ale panowie, nie denerwujcie sie - nastąpiło to co musiało. Oto Kolporter dając odpór oszczerczym rewelacjom GP postanowił NIEROZPROWADZAĆ JEJ DZISIAJSZEGO WYDANIA! A co, wolność rzadzi i nie będzie nam tu rydzykowe ścierwo psuło ogólnego samozadowolenia. Brawo!!!


P.S. jakoś nikt się na ten temat nie wypowiada, ale po co - zrobili słusznie i nie ma co szefom Kolportera dorabiac psiego zadka, prawda glodius?

04.10.2006
13:40
[151]

twostupiddogs [ Senator ]

donald_duck


Wypowiada się. Parę postów wyżej. Z tym, że to już taki poziom abstrakcji jest, że przerósł większość zdrowych ludzi.

04.10.2006
13:55
[152]

Galahad_mayor [ Konsul ]

donald_duck------> przeswiadczenie o wlasnej genialnosci to masz chyba TY wkoncu bez dowodow WIESZ
po pierwsze: Ja powtarzam za wiekszoscia???? Gdzie???
po drugie: Jesli wiek wedlug Ciebie wiek jest wyznacznikiem intelligencji madrosci itd to Brawo zapraszam pod jakas budke z piwem pogadaj sobie tam .... napewno bedziesz mial swoich Rzymskich doroslych

04.10.2006
14:19
smile
[153]

master53 [ Hans Kloss ]

Oglądałem wczoraj "Teraz shit.... przepraszam Teraz My". To było po prostu chamstwo. Jeszcze nigdy nie widziałem takiego programu politycznego gdzie gość nic nie mógł powiedzieć, tylko prowadzący nawijali. Kurski dla niektórych prostak, dla mnie genialny facet, ale co z tego ? Takie programy nie powinny być stronnicze, a jeżeli to w TVN to do pewnych granic, ale wczoraj to już przesadzili. Te teksty Sekielskiego do Morozowskiego "Daj spokój nie warto", jakaś prywatna awantura którą rozpętał Morozowski z Kurskim (na końcu padł tekst wyżej wymieniony), ten śmiech w twarz Kurskiemu, ta sterowana publiczność to jest po prostu czyste chamstwo. Ja na miejscu Kurskiego dawno bym opuścił ten program. Takie coś mógł wytrzymać tylko Kurski. Ten program miał na celu ośmieszenie Kurskiego, a w efekcie sami się ośmieszyli. Potem z ciekawości dalej obejrzałem program (część z Komorowskim) i po prostu żygać mi się chciało. Po prostu "całowanie po dupach". Musiałem to wyłączyć bo już nie mogłem znieść tego programu. Edit: I zapomniałem dodać o tchórzostwie PO, a dokładniej Rokity że nie chciał rozmawiać z Kurskim. Po prostu wiedzą że nie mają z nim szans. Dla mnie to są tchórze.


Edit:
Dessloch ----> "[...]od tygodnia ponad PiS prowadzi na nich nagonke, bluzgajac, wyzywajac, najezdzajac. "

Nie no teraz to już przesadziłeś. Kto tu na kogo robi nagonkę ? Kto rządzi całym TVNem ? PO. Pis się tylko broni jak może.

04.10.2006
14:23
[154]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

donald i master pouczają nas co jest chamstwem. No, no.

04.10.2006
14:32
[155]

albz74 [ Legend ]

master53 - masz już czynne prawo wyborcze ?

04.10.2006
14:34
[156]

donald_duck [ Pretorianin ]

master53 - pisząc to wiesz, czym ryzykujesz???:)

galahad_mayor - wyznacznikiem dorosłości nie jest jedynie wiek, a poczucie odpowiedzialności za włąsne czyny i słowa. To umiejętność obiektywnego spojżenia na otaczająca rzeczywistośc, to umiar, to odwaga w wyrażaniu własnych poglądów i rozmyśleń. Tego wszyswtkigo tobie brakuje. jedynymi argumentami, ktre uzywasz to obrażania, wyśmiewanie, chwytanie sie nic nie znaczących szczgółów i wyolbrzymianie tego do rozmiarów greckiej tragedii. Dla mnie jesteś dzieciakiem, oczywiście to moje zdanie, do którego mam prawo. Co ty i tobie podobni sądzą o mnie można przeczytać parę posów wyżej. Oczywiscie, moje zdanie o tobie nie musi ciebie interesowac a jednak jakoś dzinie obruszyłes się na nazwanie dzieiciakiem - akurat tak jak ktoś o poziomie intelektualnym nastolatka.

Ty podobno dorosły przyklaskujesz i rechoczesz widząc popisy gladiusa czy bramkarza?? Znajdź mi tutaj, bądź nw innych wątkach jakiś post pełen nienawiści napisany przez ludzi o zbliżonych poglądach do moich, a teraz popatrz co wyw ywpisujecie. Toż to typowe zachowanie smarkaterii, która uważa, że to osiedle to ich parafia i wali w mordę kazdego obcego. Czytam sobie teksty, że temu Kurskiemu to ja bym mordę obił - no i to jest zachpowanie człowieka dorosłego?? czy może obszczymura uważającego tą ulice, to podórko za swój teren łowiecki???

zamiast się obrażac zastanów się.

04.10.2006
14:36
smile
[157]

twostupiddogs [ Senator ]

donald_duck

Tak. Za 20 lat będziesz szanowanym, represjonowanym opozycjonistą. A za kolejne 20 może w podzięce za wolność naszą i waszą zostaniesz kombatantem IV RP i otrzymasz państową(a jakże!) rentę :)

04.10.2006
14:45
[158]

PIL [ Generaďż˝ ]

Dessloch --->
Po pierwsze jeśli chcesz mnie obrazić pisząc z ewidentnie pejoratywnym odcieniem - widac juz z jakiej szkoly dziennikarstwa jestes - to prózny Twój trud. Nie uda Ci się.

Po drugie - nie obraź się ale widzę, ze masz kłopoty z "czytaniem ze zrozumieniem". Nie chcę z tego wyciągać wniosków.

Po trzecie - z Twojej wypowiedzi wynika m.in to, ze jak do prasy albo do wiadomiości to trzeba zachować zasady, a jak Teraz my, to już nie trzeba. Zaiste ciekawy relatywizm.

Po czwarte - co do bezstronnosci morozowskiego i sekielskiego. Ej sorry oni sa tutaj strona w sporze, oni sa OSKARZENI o prace z wywiadem polskim, zagranicznym, o wspolprace z sld i PO, od tygodnia ponad PiS prowadzi na nich nagonke, bluzgajac, wyzywajac, najezdzajac. - odsyłam do pierwszego akapitu postu nr 118. Jeśli nie jesteśw stanie tego zrozumieć, to trudno :(

Po piąte - Sorry, JESLI TVN pokazuje taka szumowine jaka jest kurski, osobe bedaca po stronie tamtej stronie barykady, WIEDZAC mniej wiecej jak bedize wygladal program (kurski jest bardzo przewidywalny, jak wiekszosc zreszta politykow) to chyba swiadczy o bezstronniczosci tej stacji. - sorry, ale zupełnie nie rozumiem. Jakiś taki dziwny bełkot Ci wyszedł :)

Po szóste - W tym wypadku nie da sie byc bezstronnym, bo wystepuja tu obie strony.
dziennikarze kontra politycy.
- NO COMENT !

Po siódme - Program teraz my ma taka formule, ... prowadzacy maja za zadanie zadawac trudne pytania, prowokowac do dyskusji. - wszystko się zgadzam, ale ważne są też METODY jakimi się to robi. Widziałeś kiedy, żeby np. M.Olejnik rechotała z tego co mówi jaj rozmówca ?

Po ósme - ‹np ostatnia z rymanowskim i redaktorem naczelnym naszego dziennika›. eeej znowu pokazuja tych drugich, przeciwnikow.. gdize tu objaw bezstronniczosci? - chyba chodziło Ci o naczelnego Gazety Polskiej i o stronniczość, ale niech tam. Nigdy w tej dyskusji nie powiedziałem, ze TVN jest stronnicza. Choć o jej sympatiach politycznych można by chwilę podyskutować. Powiedziałem, że dziennikarze Sekielski i Morozowski byli stronniczy we wczorajszym programie. Czytaj uważnie. Bez emocji najlepiej.

Po dziewiąte - po prostu smieszy mnie to, ze uwazacie ze nie dochowali s/m kunsztu dziennikarskiego, pokazujac swoje totalne ignoranctwo w stosunku do faktow. - Twoje prawo !
chciałbym tylko żebyś wskazał owo "ignoranctwo w stosunku do faktow".

Podsumowując:
- bo niby jak nie mozna sie smiac, wyszydzac takich tez jakie przedstawia kurski? - czytaj post 118.
- trzeba byc naprawde bardzo niemoralnym, nieetycznym dziennikarzem, zeby na totalne klamstwo tulic sie i przytakiwac - zgadza się, ale IMO broniąc się można to robić w inny sposób.
- tak to do ciebie PIL, chociaz cie nei znam, to tak wlasnie przedstawia sie wg mnie dziennikarstwo w wiekszosci, w polsce. A ty wlasnie je jak dla mnie, po twoich wypowiedziach reprezentujesz. - ponieważ jak sam piszesz chociaz cie nei znam - NIC nie upoważnia Cię do formułowania takich wniosków.

Pamiętaj również o tym, że pewnego rodzaju zaślepienie uniemożliwia ocenę sytuacji.

Tyle.

04.10.2006
14:52
smile
[159]

xanat0s [ Wind of Change ]

OK, sorki za problemy z plikiem, ale robiłem to o północy na chybcika, bo spać mi się chciało. Faktycznie, Piokos ma rację, zapomniałem wrzucić jeszcze głównego pliku o nazwie terazmy_3.10.06.zip. Po prostu nigdy wcześniej nie robiłem czegoś podobnego i nie wiedziałem co i jak :(

Ten plik właśnie się uploaduje, więc już za niedługo wszyscy chętni będą mogli obejrzeć. Jak tylko się wyśle, dam linka.

Do działania będą potrzebne wszystkie 3 pliki -

part 1:
part 2:
+
Ten który zaraz podam :)

04.10.2006
15:00
[160]

Zyker [ Konsul ]

Od niektórych czuć tutaj mocherem na kilometr :D

ja z dwojga złego już bym wolał komunistów niż populistów imho powtórka z AWS :P dbają tylko o swoje tyłki jedyne co potrtafią to dużo gadać.

i teksty w stylu:

-Naprawiamy polske!
-dlaczego sie nie udalo?
-to przez PO
-Dlaczego stosunki miedzy narodowe z innymi krajami sa złe?
-to wina PO!
-Dlaczego trawa jest zielona?
-To wina PO!
-dlaczego pogoda jest taka straszna?
-TO WSZYSTKO WINA PO :P

łatwo jest zwalać na kogoś innego winę :P pieprzeni populiści :P

04.10.2006
15:01
[161]

alpha_omega [ Senator ]

xanat0s ---------------> I tak tego nie ściągnę, bo na maila potwierdzającego rejestrację czekam już chyba godzinę. Nie będę się przecież bawił w zakładanie nowych kont, żeby skorzystać z yousendit. Można było użyć innej strony, heh

04.10.2006
15:04
smile
[162]

xanat0s [ Wind of Change ]

[edit time się skończył :(]

Do wszystkich którzy chcą obejrzeć

OK, teraz już wszystko powinno być git. Musicie ściągnąć te 3 pliki:


part 1:
part 2:
part 3:

Łącznie ok. 220 MB.

alpha --> Ehh, wszystkim coś nie pasuje :)

04.10.2006
15:11
[163]

donald_duck [ Pretorianin ]

Zyker - dziekuję za post, potwierdzjący moja opinię:) Każdy kto nie zgadza się z toba to moher - nie?? To PiS zieje nienawiścię, a ty nie, prawda?? Chamskie określenie ludzi starszych ukute przez Tuska jest w twoich ustach obiektywną ocaną postepowania niektórych osób, zaś wypowiedzi Kurskiego to szczyt chamstwa??

A ten tekst o winie PO ułozył sam JMR z rok temu, ty jedynie siląc się na dowcip pozmieniałes ciut.

04.10.2006
15:20
[164]

albz74 [ Legend ]

czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie że:

-Sekielski i Morozowski to typy spod ciemnej gwiazdy, szumowiny plamiące szlachetny zawód dziennikarza
- TVN jest przechowalnią UBeków i innych kryminalistów i realizuje konkretne zamówienia polityczne
- media próbują obalić rząd i wepchnąć nas w łapy postkomuny i byłych agentów
- J.Kurski jest szlachetnym politykiem, który zawsze mówi prawdę, która jak to prawda, niektórych bardzo boli.

itp. itd.

Każdy ma prawo do swoich poglądów ale dziwię się młodym, wykształconym ludziom, jakim niewątpliwie są GOLowicze, że 'kupują' taki styl uprawiania polityki, hasła programowe, światopogląd. Po prostu w głowie mi się nie mieści....

04.10.2006
15:27
[165]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Nie kupują, spoko.

04.10.2006
15:30
[166]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Moze ktos to wrzucic na jakis rapidshare potem czy cos w tym stylu, gdzie nie potrzeba logowania...no i zeby plik byl jeden a nie 3 ( tak wiem, ze z tych 3 bedzie 1...)? bardzo bym prosil.

04.10.2006
15:33
smile
[167]

PIL [ Generaďż˝ ]

I znowu popieram Mr. Kalgana

04.10.2006
15:35
[168]

gladius [ Subaru addict ]

Rokita bał się rozmawiać z Kur(ew)skim? Może po prostu nie chciał przebywać w towarzystwie wściekłego, ujadającego kundla. Nic dziwnego.

04.10.2006
15:35
[169]

xanat0s [ Wind of Change ]

snopek9 --> Na rapidshare bym wysłał, ale całości nie mogę, bo ma 230MB, a limit dla darmowego to 100 :(

Wrzucę na może tam będzie gites :)

04.10.2006
15:35
[170]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

xant0s -> dzieki za linki,

Szczerze mowiac program zenujacy. I Kurski, ktory gada w kolko jedno i to samo i wszedzie widzi spisek (to taka choroba psychiczna, wymagana by wspatic do PiS) oraz panowe redaktorzy, ktorzy przekrzykuja siebie i Kurskiego...

04.10.2006
15:41
smile
[171]

Anoneem [ Generaďż˝ ]

Ja to się generalnie nie znam, i w ogóle za młody jestem (buehehe), ale wydaje mi się że jak za pouczanie rzetelnych dziennikarzy bierze się koleś który porzucił ten zawód na rzecz bycia płatnym najemnikiem partii politycznych, czytaj zawodowego odwracania kota ogonem to zawsze wypadnie to groteskowo. I jeszcze ten "obiektywny dobór publiczności", beczka śmiechu - ankieta personalna przed wejściem i wytyczne z WSI, czy ten facet się słyszał ?

04.10.2006
15:49
smile
[172]

donald_duck [ Pretorianin ]

albz74:

"dziwię się młodym, wykształconym ludziom, jakim niewątpliwie są GOLowicze, że 'kupują' taki styl uprawiania polityki, hasła programowe, światopogląd. Po prostu w głowie mi się nie mieści.... "

nie no genialne!!!!! Wspaniałe!!!!! Całkowite odwrócenie stwierdzenia, ze każdy pijak to złodziej. Jak to brzmi - "...jakimi NIEWĄTPLIWIE są..." Jak bym słyszłą TVN po ogłoszeniu wyników yborów - wszyscy młodzi, inteligentni i wykształceni głosowali na PO:))

jak rozumiem osoby z tobą się nie zgadzające to stare pryki bez matury i z inteligencą na poziomie dżdżownicy. Cóz za subtelna manipulacja. jeszcze raz - BRAWO!!!!:)

04.10.2006
15:52
[173]

albz74 [ Legend ]

donald duck - nie rozumiesz po polsku chyba. Albo nie masz matury.

04.10.2006
15:52
[174]

gladius [ Subaru addict ]

donald_duck udowodnił, że słowo "niewątpliwie" było nadużyciem. Inteligencji dżdżownicy to ty kaczorku jeszcze byś pozazdrościł.

04.10.2006
15:54
[175]

master53 [ Hans Kloss ]

Przed chwilą Kurski odpisał mi na maila. Podziękował za słowa otuchy i wsparcie oraz zaprosił na manifestację. A oczywiście te patałachy z TVNu nic nie odpisały.

04.10.2006
16:00
[176]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Przed chwilą Kurski odpisał mi na maila. Podziękował za słowa otuchy i wsparcie oraz zaprosił na manifestację. A oczywiście te patałachy z TVNu nic nie odpisały.

kurski czy jego pracownik? ;p
głupie patałachy -- bo zamiast siedzieć przed komputerem i odpisywać na maile to oni zbierają materiał na następny program ew. robią co innego. idioci

Ironia mode off. - i daj mi jego maila. :P





04.10.2006
17:05
smile
[177]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

master53 --> ojej, nie odpisali, chamy i prostaki jedne...

04.10.2006
17:16
[178]

master53 [ Hans Kloss ]

Lord Deemon ------> W dolnym prawym rogu jest kopertka.

04.10.2006
17:21
[179]

Lutz [ Generaďż˝ ]

Ja tylko w kwestii formalnej, jak zwykle.
Po raz kolejny TVN przeliczy sie ze szczuciem, szczegolnie w przypadku tych dwoch rownajacych do sredniej. Oczywiscie moge tylko prognozowac, ale nie ucza sie na swoich bledach i gdyby chociaz stwarzali pozory bezstronnosci ugraliby pewnie duzo wiecej.

No i oczywiscie polecam felieton:



P.S.
A wdawac sie w dyskusje nie bede bo jestem nieuswiadomionym gnojkiem, i nawet nie wyksztalciuchem.

04.10.2006
17:57
[180]

alpha_omega [ Senator ]

Wreszcie obejrzałem ten program. Powiem tyle - jedna, wielka kompromitacja dziennikarzy TVN-u. Jeśli ktoś twierdzi, że było to działanie usprawiedliwione, że nie można panom Sekielskiemu i Morozowskiemu nic zarzucić, bądź jeśli choćby utrzymuje, że były to uchybienia drobne i mało znaczące, to ja nie wiem co o takiej osobie myśleć. Toż to był przykład najwyższego chamstwa jakie może się zdarzyć w dyskusji, i to ze strony dzinnikarzy, tak panowie - dziennikarzy, którzy choćby z racji wykonywanego zawodu, jeśli nie osobistej kultury bycia, powinni zachować choćby odrobinę kultury i szacunku do interlokutora. Zagłuszanie, przekrzykiwanie, inwektywy, a dajcie spokój... kompromitacja niesamowita, wstyd, chamstwo i żałość.



xanat0s ----------------> Dzięki za udostępnienie :)

04.10.2006
18:13
smile
[181]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

alpha_omega [ Generał ] - jesteś żałosny i coś bełkoczesz bez sensu.

Superkulturą jest natomiast przyjść do kogoś zaproszony jako gość i w bezczelny sposób pokrzykiwać na gospodarzy wymyslając im od najgorszych.

Nie dość , że wpadł w słowotok to jeszcze w chamski sposób zarzucał im, że nie dano mu dojść do głosu.

PIS samo sie kompromituje wystawiając takiego buca jako reprezentanta.

Jak dla mnie to powinno byc ostatnie wystapienie tego bulteriera w TVN.

Osobnik zwany Kurskim ( przepraszam mieszkańców Kurska ) jest aż tak arogancki i bezdenny , że sądzi, iz ludzie są aż tak głupi i uwierzą , że to przecież posłanka Beger nakłaniała Lipskiego do przejścia do Samoobrony.

Wiem co widziałem i nikt nie musi mi tłumaczyć co się tam działo i kto grał jakie skrzypce.

A co do traktowania tego pionka przez Morozowskiego i Sekielskiego to jaki gość takie traktowanie. Pozostali goście chyba nie mieli pretensji co do traktowania. Bo nie wpadli do studia jak wariaci swieżo wyrwani z kaftanów bezpieczeństwa z pianą nienawiści i jadem w oczach.

04.10.2006
18:15
smile
[182]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Osoby twierdzące, że zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł TVN, można spokojnie zaklasyfikować do, jak to powiedział szanowny pan premier - "otumanionych".
Kurski "jechał" po tych 2 miśkach jak po "burej suce", gość ich definitywnie zmiażdżył.
Panowie i Panie, Pan Kurski to po prostu za wysokie progi dla tych 2 "obszczymurków”.
Dawno nie widziałem takiego nokaut-u. Dziękuję Panie Jacku za poprawienie zszarganego ostatnio samopoczucia i apeluję o więcej.


Pozdrawiam

04.10.2006
18:15
smile
[183]

alpha_omega [ Senator ]

Lupus --------------> Wilczku - nie skomentuję Twojego poziomu intelektualnego. Zawsze miałem problemy ze zrozumieniem nicości.

04.10.2006
18:20
smile
[184]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

jojo691 => Kłamiesz i jeszcze na dodatek kradniesz staruszkom emerytury. A teraz się tłumacz.

04.10.2006
18:20
[185]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Nic dziwnego Pustka w głowie nie jest w stanie pojąć niczego. Nawet nicości.

04.10.2006
18:23
smile
[186]

alpha_omega [ Senator ]

Lupus --------------> Kończ waść, wstydu sobie oszczędź :) Niniejszym kończę moje zaangażowanie w odpowiadanie na twoje wulgaryzmy i chamskie przygrywki i zostawiam osąd twojego zachowania opinii forumowiczów. Pa.

04.10.2006
18:26
[187]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Tych 2 Panow z TVN nie trawie:) PiSu nie lubie ale przyznaje ze Kura troche ich podziobala ;) Tzn ten caly Kur(w)ski :) Lupus tak oczywiscie PiS sie kompromituje a takie SLD czy PO ta cud miod i orzeszki :) Proooosze Cie nie bredz :P

04.10.2006
18:28
smile
[188]

War [ War never changes ]

Zgadzam się z artykułem z linka podanego przez alpha_omega. Nie tak powinni zachowywać się gospodarze programów publicystycznych. Wstyd.

Zaznaczam jednak, że tak jak w tym artykule -> Kurskiego nie popieram, podobnie jak PISu.

04.10.2006
18:30
[189]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Czemu ? Tak fajnie się kłócimy .

To przecież takie typowe , narodowe.


Gdzieś się dwóch posprzecza to zaraz inni się utożsamiają z jedną albo z drugą stroną i łapią za kije.

Nie mogę tylko zgodzić się z twoją opinią, że Sekiel-Morozowscy dali pokaz najwyższego chamstwa. Jedynie co mozna im zarzucić, to to, że puściły im nerwy . Nie wiem czy ty miałbyś nerwy ze stali , gdybys zaprosił kogoś na kolację , a ten zarzucał ci, że żarcie jest niesmaczne a pozatym chciałes go otruć, jesteś pedofilem i pewnie złodziejem . I to właśnie rozmowa z Kurskim musiało chyba dać ci powód do ich krytykowania . Czy w poprzednich programach tez dali pokaz chamstwa. Nawet z Lepperem nie było tak źle chociaż chciał dac Morozowskiemu w papę. Jak chcesz grzecznych rozmów to przełącz na kanał telewizji Trwam .

04.10.2006
18:31
smile
[190]

xanat0s [ Wind of Change ]

OK, jest i na SendSpace -

Cały plik, nie w częściach, zrarowany, bez konieczności logowania.

Zadowoleni? :)

04.10.2006
18:33
[191]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Lupus-Jesli dziennikarzowi puszczaja nerwy lub staje sie stronniczy-nie jest dziennikarzem a d.. wolowa.To takie przykazanie dziennikarskie ktore kazdy dziennikarz zna,oni tez znaja a mimo to pokazali jacy z nich mierni spece :)

04.10.2006
18:33
[192]

mineral [ Paragon ]

Wiedzieli co robią - zaprosili kompletnego idiotę, aby ten się skompromitował i pokazał jakich PiS ma przedstawicieli. I udało się.

04.10.2006
18:34
[193]

zdenek4 [ Legionista ]

Cała część programu z panem Kurskim to dla mnie jakaś pomyłka. Poziom dyskusji był żenujący, obaj dziennikarze dali się sprowokować nie mającym żadnej wartości oskarżeniom Kurskiego, w wyniku czego jedyne co obejrzałem to pokrzykiwania, wzajemne przeszkadzanie sobie w wypowiedziach, wyssane z palca, niepoparte dowodami tezy, okraszone okazyjnym śmiechem zebranej publiczności. Dowiedziałem się czegoś nowego o panach Sekielskim i Mrozowskim, niczego nowego o pośle Kurskim. Aż żal mi tych kilku chwil z życia poświęconych na oglądanie tego...

04.10.2006
18:40
smile
[194]

jojo691 [ Teraz Polska ]

piokos -->
Miałem Ci odpowiedzieć no podobnym poziomie, ale kultura osobista podpowiedziała Mi "zostaw, nie warto". ;-)
Napiję się „browaru”, za zdrowie Pana Jacka Kurskiego. Niech nam żyje sto lat.


Pozdrawiam

04.10.2006
18:41
[195]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Dla jasności :

Nie jestem fanem Sekielskiego i Morozowskiego i wszystko mi jedno czy bedą dzienikarzami czy straganiarzami.

Do Kurskiego czuję autentyczne obrzydzenie. Coś mi rośnie w żołądku jak go widzę. Nie jest dla mnie ważne z jakiej partii się wywodzi. Czuję obrzydzenie jako do człowieka o takim jaki ma charakterze. ( nic na to nie poradzę - odruch bezwarunkowy )

Gdy widzę kogoś potrzebującego pomocy czy skrzywdzonego nie pytam jaką partię polityczną preferuje.

Jednakowo oceniłem wyczyny posła Golika z Samoobrony, Jagiełły z SLD czy Mojzesowicza z PiS.
Jak ktoś jest łobuzem to nie interesuje mnie skąd jest . Jest łobuzem i koniec.

A że berergate boli niektórych . No to już trudno. Ma boleć.

Może za tydzień TVN ustrzeli kogoś z drugiej strony.

04.10.2006
18:53
[196]

matisf [ X ]

Przeciez Kurski to cwok, jacie nie przepraszam....

Nie lubie Sekielskiego i Morozowskiego, ale zgadzam sie z tym co zrobili !

04.10.2006
18:54
smile
[197]

Flyby [ Outsider ]

..dla jojo cytat do piwa:
"Dlaczego ty trzymasz tego s...syna Kurskiego?" – "Może i jest s...synem, ale wolę go mieć po swojej stronie."

* Opis: rozmowa między kandydatami na urząd prezydenta RP Donaldem Tuskiem a Lechem Kaczyńskim po debacie w telewizji Polsat (przed II turą wyborów);

..i link do reszty:

04.10.2006
19:03
[198]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Flyby -->
Zagadka, kto to powiedział?

"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO"

i to..

"Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania. Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę. Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi."

Pozdrawiam

04.10.2006
19:07
[199]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Stefan Niesiołowski, no i co z tego?

Mam ci przytaczać co Kaczory mówiły i na którego koalicjanta?

PiS w opozycji a PiS w koalicji to są 2 różne PiSy

04.10.2006
19:10
[200]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

jojo691 ---> Chyba Niesiołowski? W sierpniu 2001 roku. Czyli ponad pięć lat temu. Co w związku z tym? :)

04.10.2006
19:16
[201]

Flyby [ Outsider ]

..wiesz co, jojo? ..jak dla mnie to ten facet nie jest wart nawet strony w wikiquote .. szkoda tego piwa ;)

..oj, zapomniałem ..Pozdrawiam ;)

04.10.2006
19:20
[202]

paściak [ K w kółku ]

Popieram gospodarzy programy, Jacek Kurski jest osobą chorą, i potrafie zrozumieć czemu Morozowskiemu i Sekielskiemu pościły nerwy. Chciałbym widzieć was, jak macie żelazne nerwy słuchając takich słowotoków i oskarżeń nie podpartych żadnymi dowodami wobec waszych przyjaciół czy znajomych. Płynących jeszcze z ust tego ...polityka...

04.10.2006
19:21
smile
[203]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Jak to co ?
Macie schizofrenika w partii, a martwicie się o innych ?
Martwcie się o siebie ;-)

p.s. Jak 5 lat temu to powiedział, to już się nie liczy ? Panowie coraz bardziej Mnie rozbawiacie. Chyba walne jeszcze jednego "browarka", a co ? ;-)

Pozdrawiam

04.10.2006
19:23
smile
[204]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Flyby => alez warty, aby przeczytac tam taka perelke: Brak dowodu, to poważna przesłanka, że taki dowód istnieje...

04.10.2006
19:26
smile
[205]

Flyby [ Outsider ]

..fee ..nie pij jojo bo powypisujesz jeszcze więcej głupstw

..Pozdro

..ano piokos ;) ..same perełki w pysku bulteriera ;)

04.10.2006
19:30
smile
[206]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

jojo691 ---> Komu Ty odpisujesz? To ja, Cainoor. Jeszcze ani razu w tym wątku się nie wypowiadałem. Jakie "macie"??

04.10.2006
19:31
[207]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

jojo => w pisie jest kilku schozofreników chorych na alzheimera którzy będąc w opozycji sumowali Leppera i Samąbronę, a jak przyszło do formowania rządu peany wygłaszali na ich cześć, ba nawet na v-ce premiera go wzięli!

Flyby => jak te perły przed wieprze rzucane :)

04.10.2006
19:31
[208]

mineral [ Paragon ]

Jak 5 lat temu to powiedział, to już się nie liczy ?

Wiesz co, ja rok temu myślałem, że PiS nie jest złą partią.

04.10.2006
19:38
smile
[209]

jojo691 [ Teraz Polska ]

piokos -->

alez warty, aby przeczytac tam taka perelke: Brak dowodu, to poważna przesłanka, że taki dowód istnieje...

Mały manipulatorze ;-) Pan Jacek powiedział "...Jeżeli nie ma dowodu, to jest bardzo poważna przesłanka, że taki dowód może istnieć...".

Al Capone też nie został skazany za swoje zbrodnie, chociaż były ku temu poważne przesłanki...


Cainoor-->

"Komu Ty odpisujesz? To ja, Cainoor. Jeszcze ani razu w tym wątku się nie wypowiadałem. Jakie "macie"??"

Przeczytaj post wyżej nr.199. Jest was 2 ?


Pozdrawiam

04.10.2006
19:39
[210]

Mattatyah [ Centurion ]

Ja przytoczę opinię "Rz", z którą w pełni się zgadzam.

Dziennikarze mieli prawo bronić swoich racji. Mieli prawo odrzucać oskarżenia PiS o to, że uczestniczyli w spisku. Mogli zadawać Jackowi Kurskiemu niewygodne pytania. Ale potraktowali go w sposób chamski, jakby chcieli pokazać milionom Polaków, że uważają go za śmiecia.

Żeby wszystko było jasne: uważam Jacka Kurskiego za polityka skompromitowanego, kłamliwego cynika, który symbolizuje wszystko to, co najgorsze w naszym życiu publicznym. Nie ma jednak usprawiedliwienia dla Morozowskiego i Sekielskiego: gdy dziennikarz zaczyna krzyczeć na polityka, oznacza to, że powinien jak najszybciej zmienić zawód.

04.10.2006
19:47
[211]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

jojo691 ---> Napiłeś już już tego piwa? To może znajdziesz czas by mi odpisać. W jakim celu wtrąciłeś cytaty Niesiołowskiego? Co w związku z nimi?

04.10.2006
19:55
[212]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Cainoor -->

Napiłeś już już tego piwa?


Ja piję, a ty się jąkasz ? ;-)
Wydaje Mi się że Ci odpowiedziałem, w poście 203.

p.s. nie mogę za dużo pisać, bo mam status „legionista” – wiesz z Warszawy jestem i Mi ten status bardzo się podoba ;-)

Pozdrawiam

04.10.2006
20:10
smile
[213]

spamer [ Pretorianin ]

Rokita bał się rozmawiać z Kurskim? Może po prostu nie chciał przebywać w towarzystwie wściekłego, ujadającego kundla.

Raczej bał się, bo już w czwartek u Liska przegrał z Gosiewskim 0:1. Nawet Lis (którego nie uznacie chyba za poplecznika PiSu) w pewnym momencie skontrował jego absurdalny zarzut.

PS: Zlikwidowałem w cytacie twój subtelny żarcik.

04.10.2006
20:18
[214]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

jojo691 ---> Jesteś bardzo zabawny. Jednak czy umiesz dyskutować? Już Ci odpisałem, że Twój post nie był skierowany do mnie. Nie jestem "Wy", "Oni", ani nawet "One". Słowo "macie" w stosunku do mnie ma się nijak. Więc przestań błaznować i odpisz normalnie, ale po prostu wstaw sobie zamiast tego [ Legionista ] wyraz [ Śmieszek ] i wszystko będzie jasne.

04.10.2006
20:21
smile
[215]

MrXX [ Konsul ]

Właśnie ściągam sobie ten wczorajszy odcinek. Mam nadzieje że Panowie Sekielski i Morozowski zjechali dupe tej pisowskiej świni !

04.10.2006
20:36
smile
[216]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Cainoor -->

Drogi rodaku.

Odpowiedziałem hurtem na 2 posty. Twój nr. 200 i piokos-a nr. 199.
Może je przytoczę:

piokos:
„Stefan Niesiołowski, no i co z tego?”


Cainoor:
„Chyba Niesiołowski? W sierpniu 2001 roku. Czyli ponad pięć lat temu. Co w związku z tym? :)”


Jak widzisz są na tyle zbliżone, że pozwoliłem sobie na odpisanie do WAS obydwu.

I Moja odpowiedź w poście 203.

„Jak to co ?
Macie schizofrenika w partii, a martwicie się o innych ?
Martwcie się o siebie ;-)”

Jeżeli potraktowałem Cię zbyt ogólnie, to uprzejmie przepraszam.

Wyluzuj troszkę, nie było Moim celem obrażanie nikogo, a wypowiadanie własnych, na tym forum mniejszościowych opinii, jest dla naszego wspólnego dobra, chyba że lubisz monologi…

Pozdrawiam

04.10.2006
20:49
[217]

Runnersan [ Konsul ]

Nisołowski to też najzdrowszy nie jest. Przyznam, że zdziwiony jestem jego obecnością w PO. Do tej pory wspominam, że Nisłowski vs ktoś u Olejnik = niezła rzeźnia:)

04.10.2006
20:51
[218]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

jojo691 ---> Zmyliło mnie to "Macie schizofrenika w partii, a martwicie się o innych ?". Mniemam, że chodziło Ci o PO, gdy tymczasem nie zauważyłem, bym gdziekolwiek wspomniał o swoich preferencjach politycznych. Dlatego uznałem, że post Twój nie był skierowany do mnie. Jeśli był - nie powinien. Miło mi to słyszeć, że nie chciałeś nikogo obrazić. Jednak czasami sama chęć to nie wszystko. Wyobraź sobie, że Jacek Kurski też nie chciał nikogo obrazić wspominając dziadka w Wehrmachcie, czy też afere billbordową. Jakoś tak samo...

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. Po tylu piwach musisz mieć wesoło :)

04.10.2006
21:02
[219]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Cainoor -->

Wybacz że posądziłem Cię o sympatię do PO. Ja pewnie też bym się czuł urażony ;-)
Myślę że „czarna owca” znajdzie się w każdej partii, no chyba że twoja jest jednoosobowa.

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. Po tylu piwach musisz mieć wesoło :)

A skąd wypiłem tylko 2, jedno za zdrowie p. Jacka Kurskiego i drugie za tych 2 miśków z TVN (chociaż było ich dwóch ..może skoczę jeszcze do sklepu ?)

p.s. Żeby było jasne, nie uważam by p. Kurski był „czarną owcą”, raczej nieoszlifowanym brylantem.

Pozdrawiam

04.10.2006
21:19
smile
[220]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Diament, lub beton. Ot, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

04.10.2006
21:22
[221]

Flyby [ Outsider ]

..yhmm.. "nieoszlifowanym brylantem" ;) ..ten "brylant" własnie w TVN dostał pierwsze szlify ;) ..po następnych będzie jak znalazł brukowiec..

04.10.2006
21:31
smile
[222]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Cainoor -->

Wiesz, wydajesz się człowiekiem rozsądnym, masz wysoką pozycję na forum, więc pozwolę sobie zadać Ci pytanie.
Czy w tym show TVN-owskim z Kurskim i miśkami, naprawdę nie zauważyłeś kto był górą ?
Rozumiem że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (i staram się, jak mogę to szanować), ale to już jakieś zaślepienie ?

p.s. Dzięki za podpowiedź o piwko – a są tu wątki pod które można wypić jeszcze parę…
Rozpiję się przez was ;-) (uprzedzam „was” – forumowiczów)

Pozdrawiam

04.10.2006
21:40
[223]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

jojo691 ---> Szczerze? Nie oglądałem tego programu i dlatego nie komentuje. Taki wokół niego szum, że chyba jednak ściągne i obejrze. Jednak to już nie dziś. Niby 200MB to nie dużo, ale "Teraz My" ma u mnie niższy priorytet niż inne sprawy ;)

04.10.2006
21:40
[224]

gladius [ Subaru addict ]

Rokita bał się rozmawiać z Kurskim? Może po prostu nie chciał przebywać w towarzystwie wściekłego, ujadającego kundla.

Raczej bał się, bo już w czwartek u Liska przegrał z Gosiewskim 0:1. Nawet Lis (którego nie uznacie chyba za poplecznika PiSu) w pewnym momencie skontrował jego absurdalny zarzut.


U Lisa to on tego debila Edgara Krótką Łapkę zmiażdżył. Najlepsze było, jak Edgar palnął, że i on i Rokita są prawnikami. :))) Przyczepiło się g... do statku i mówi "płyniemy". Z drugiej strony - pokonanie w dyskusji kretyna Gosiewskiego żadnego honoru nie przynosi. Jakby skopać spaniela.

04.10.2006
21:51
[225]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Cainoor -->

No nie, to po co Ja się produkuję ;-)
Czekam na opinię, po ściągnięci i obejrzeniu.


Flyby -->

He..He.. od tych miśków z TVN, to mogli by się uczyć szlifierze z Amsterdamu.
Kurski to "Cullinan"…a Ci szlifierze coraz szybciej przerabiają go w czysty brylancik. ;-)

Pozdrawiam

04.10.2006
21:57
[226]

gladius [ Subaru addict ]

kur(ew)ski to przegrany, cyniczny chamek, ale widać to pasuje tłumokom popierającym pisiorów - taki język bardzo im odpowiada, bo są w stanie zrozumieć.

04.10.2006
22:05
smile
[227]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Tak sobie czytam te wszystkie komentarze i przecieram oczy ze zdumienia. Czy wy ludzie naprawdę nie widzicie, że Mrozowski i Siekielski zrobili z siebie większe pośmiewisko niż Kurski? Ludzie, jeżeli dziennikarz naskakuje i krzyczy na posła (choćby nie wiadomo, jakie głupoty wypowiadał) i się z niego śmieje to dla was normalne? Opamiętajcie się. Nie popieram ani PO ani PIS, ale to, co zaprezentowali ci amatorzy (inaczej ich nie można nazwać po wczorajszym programie) urąga do skandalu.
Jedynie, co tak naprawdę mnie cieszy w tej całej sytuacji to zachowanie środowiska dziennikarskiego. Poczynając od Wyborczej po Rzeczpospolitą a kończąc choćby na Dzienniku Zachodnim wszyscy skrytykowali to skandaliczne zachowanie redaktorów Teraz My.

04.10.2006
22:09
smile
[228]

jojo691 [ Teraz Polska ]

gladius -->

Wiesz co Gladius, ty jesteś prosty jak "Gladius" :-)

Pozdrawiam

04.10.2006
22:10
smile
[229]

gladius [ Subaru addict ]

jojo691 - ty za to jesteś durny i prymitywny jak obywatel IV Rp.

04.10.2006
22:15
smile
[230]

Rijen [ ignoruj mnie ]

gladius >> Ty prawy obywatelu, krytykujący innych za głoszenie fałszywych tez, nie przesadzasz trochę?

04.10.2006
22:28
smile
[231]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

gladius => Daj spokoj, nie warto

04.10.2006
22:33
smile
[232]

jojo691 [ Teraz Polska ]

gladius -->

Tak Cię złość skręca, że powinieneś zmienić ksywkę na "Scimitar" ;-)

piokos -->
"chce Pan coś usłyszeć, czy dalej będzie Pan mówił, mówił, mówił..."

p.s. Fajnego mam Awatarka ?


Pozdrawiam
Obywatel wciąż jeszcze III RP.

04.10.2006
22:34
[233]

gladius [ Subaru addict ]

jojo691 - zapewniam cię, że trzeba czegoś więcej niż jakiegoś internetowego przygłupa, żeby mnie zdenerwować. Nie pochlebiaj sobie.

04.10.2006
22:40
smile
[234]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

jojo => ch...ego. Pasuje nawet.

04.10.2006
22:44
smile
[235]

Flyby [ Outsider ]

..zwolennicy PiS-u w swojej większości jezeli przyjmują argumenty to tylko po to aby "zapodać" swoje - są ustawieni jak propagandowe maszynki albo tybetańskie młynki do modlitwy co jak się nimi kręcić to terkocą.. Ich nosi idea .. poczucie misji i wyższości jedynej prawdy a rozumu używaja po to by się w niej utwierdzić ..gorliwość "nawracania" na tę ideę równa się tylko nienawiści jaką żywią do do "innowierców" ;)

04.10.2006
22:46
[236]

^quqoch^ [ Patryk ]

Dobra, zobaczyłem
Krótka piłka z mojej strony: oni chamscy, on buc jak zawsze.

04.10.2006
23:01
smile
[237]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Gladius -->

Brzydzę się donosicielstwem, więc nie pójdę z tym do admina, ale wyluzuj, brak argumentów nie upoważnia Cię do rzucania obelg.

piokos -->

Bądź dłużej pan „Mr Nice Guy - do czasu”
Jeszcze zdążymy się pokłócić. PIS ma 3 lat przed sobą. ;-)


Flyby -->


".zwolennicy PiS-u w swojej większości, jeżeli przyjmują argumenty to tylko po to, aby "zapodać" swoje"

Żeś się zaplątał, przyjmują argumenty, niemożliwe !!!
Zapodają swoje, hańba !!!

Z tymi „tybetańskimi młynkami do modlitwy” to pojechałeś po całości. Muszę to zapamiętać ;-)
Tak, nosi nas idea – wolnej, niepodległej Polski, to źle ? Gorliwość ? Zobacz tylko ten wątek (obiektywnie). Kto tu jest gorliwy i momentami chamski?

04.10.2006
23:16
[238]

Flyby [ Outsider ]

..chciałem żebyś to napisał jojo ;) ..według Was nie jesteśmy wolni i niepodlegli ..nie żyjemy w wolnym i niepodległym kraju ..Wy chcecie zniszczyć i zabrać nam to co obecnie mamy i obdarzyć nas jakimiś chorymi namiastkami - będą nimi rządzić i rozdawać oszołomy i frustraci lub takie coś jak Kurski (piszę wciąż w temacie wątku) .. Dziwisz się że są ludzie którzy to przeczuwają i ich ponosi? ;)

04.10.2006
23:19
[239]

cache [ Pretorianin ]

Gladius >> śmieszny człowieczku, przestań obrażać innych i lepiej już w ogóle zamilknij. Ośmieszasz się tylko. Sam pewnie jesteś małym, brzydkim, pryszczatem smarkaczem, który umie tylko obrażać innych, nie tylko dlatego, że są od ciebie mądrzejsi, ale na dodatek mają inne zdanie. Widzę, że ty tego nie pojmujesz, bo jesteś na to zbyt ograniczony.

04.10.2006
23:25
[240]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Ogladalem ten program.
Prawde mowiac byl slaby, ot taka sobie pyskowka. Z ta roznica ze prowadzacym wyraznie skoczylo cisnienie, w sumie nie ma co sie dziwic, probuje sie zrobic z nich idiotow na uslugach agentow. Nowego materialu w tej sytuacji nie mogli zrobic, do starego nawet nie ma jak sie odniesc bo wszystko "top secret", co im pozostalo ? ;)

Kurski mial dobra okazje pokazac inna twarz i spokojem, wywazona dyskusja pomieszac szyki prowadzacych, w kontrascie z nakreconymi prowadzacymi naprawde moglby zdobyc kilka punktow, ale widac on nie potrafi inaczej, hehe.

04.10.2006
23:35
smile
[241]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

cache

Dobrze że jesteś - znalazłeś już tą większość postkomuchów w Trybunale Konstytucyjnym?

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5491729&N=1

04.10.2006
23:42
[242]

cache [ Pretorianin ]

Bramkarz >>>

masz przykład "czystego" sędziego Trybunału Konstytucyjnego



moge podawac dalej jesli chcesz...

04.10.2006
23:44
smile
[243]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Dawaj, dawaj - w końcu wg ciebie prawie wszyscy sędziowie TK mają być postkomuchami.

04.10.2006
23:45
smile
[244]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Flyby -->

..chciałem żebyś to napisał jojo ;)

Och, jesteś niezwykłym umysłem ;-)

według Was nie jesteśmy wolni i niepodlegli ..nie żyjemy w wolnym i niepodległym kraju ..Wy chcecie zniszczyć i zabrać nam to co obecnie mamy i obdarzyć nas jakimiś chorymi namiastkami

Jesteś pewien Flyby, że jesteśmy całkowicie niepodlegli i wolni ?

Słyszałeś kiedyś o Banku Światowym, NATO, dywersyfikacji energii, Hadze i cholera wie czym jeszcze…? Praktycznie poza USA, żadne państwo nie jest niezależne.
Jak Ja bym chciał, by pozycja Polski była równa pozycji USA….
Wolność ? To tak naprawdę anarchia. Ja liczę na wolność od „szlifierzy” z TVN-u, WSI, UB, LSD, GW, Polsatu itp.
A tak poza tym,to co My mamy? Tylko Kurskiego ;-)


Dziwisz się że są ludzie którzy to przeczuwają i ich ponosi?

Nie dziwię się, ja tych ludzi już dawno określiłem, Tylko po co mienić się „elitą kulturalną” i nazywać innych „moherami” ?


cache -->

Witaj, przyjacielu.

mos_def -->

Wyczuwam w Tobie „niepokojące nuty”.
Czyżby TVN było omylne ? ;-)


Pozdrawiam

04.10.2006
23:59
[245]

Flyby [ Outsider ]

..rozumiem jojo że i od tych wszystkich zależności i podległości chcecie nas uwolnić ? ..w imię pozycji równej USA ? ..po drodze likwidując wolne media siejące w narodzie słabość i rozpustę ?
..strasznie dużo macie do roboty, jojo

05.10.2006
00:02
[246]

Dessloch [ Senator ]

powtorze co napisalem wczesniej.
nie patrzcie na dziennikarzy jak na ludzi, ktorzy musza miec zawsze kamienna twarz, zadawac pytania, nie miec zadnych pogladow, tulic sie do politykow, podlizywac, plaszczyc.

to nie prl. dziennikarz ktory nie ma pogladow jest zlym dziennikarzem.
spojrzcie na larrego kinga np.

dobrzy dziennikarze to tacy ktorzy maja wlasne poglady, potrafia sie bronic jak zaatakowani.
np. lis, wywalony z tvn za to ze mial "poglady", morozowski, sekielski, miecugow/sianecki, rymanowski, itd itp.

wiec nie odwracajcie kota ogonem.
kurski zawsze i wszystkich atakowal, bo zawsze uchodzilo mu to plazem.
teraz nacial sie na DOBRYCH dziennikarzy, ktorzy zachowali sie jak kazdy normalny czlowiek.
wysmiali go, szydzili z niego [zreszta cala publicznosc sie z kurskiego smiala, nie mowiac o polowie polski], bronili sie.

i zastanawiajace jest, jakim cudem czesc ludzi mowi ze to kurski gadal nonstop i nie dal dojsc s/m do glosu.... a drua czesc ludzi tutaj mowi ze to s/m gadali nonstop i nie dali biednemu gosciowi dojsc do glosu.

imo ta czesc ktora mowi, ze to s/m zle sie zachowali, a kurski jest genialnym politykiem, chyba sa totalnie zaslepieni i nie rozumieja ze puste oskarzanie i wymyslanie roznych dziwnych rzeczy jest niepowazne.
zreszta nawet jak kurski byl w radzie nadzorczej jakiejstam spolki, to zrobil afere w tej spolce, ze prezes, z ktorym byl sklocony wyprowadzil miliony zlotych. sprawe umorzono, ale swoje 5 minut standardowo kurski mial [jakos 3 lata temu o tym bylo chyba].
cale pis chce wszystko odwrocic i z tego co dzisiaj widze, to politycy pis ida w zaparte i nadal twierdza ze "tasmy prawdy" to spisek PO SLD i sluzb specjalnych, ktore sie boja ujawnienia prawdy i teczek z archiwum WSI, ktore skompromituja politykow opozycji.
juz raz ta karta pc zagralo.
wyszlo na to ze zdymisjonowanie rzadu olszewskiego bylo proba ochrony przed lustracja, strach sluzb specjalnych itd itp [a jak wiemy z faktow, wiele ludzi oskarzonych przez macierewicza byla uniewinniona, ale cel osiagnieto].
a olszewski jak kazdy gabinet mniejszosciowy, mial po prostu mniejszosc w parlamencie, wybranym DEMOKRATYCZNIE.
jesli politycy nie potrafia zebrac wiekszosci, nie potrafia rzadzic, to znaczy ze sie nie nadaja. olszewski nie mial wiekszosci, zostal zdymisjonowany. i zrobiono afere z tego powodu.
nie wspominajac o wzorowym dziennikarstwie jacka kurskiego, pokazujacym bezstronnosc, rzetelnosc itd itp w filmie jk nocna zmiana. to dopiero byl jeden wielki kicz dziennikarski

05.10.2006
00:06
smile
[247]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

cache -->

Witaj, przyjacielu.


Wiódł ślepy kulawego

05.10.2006
00:11
[248]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Flyby -->

..rozumiem jojo że i od tych wszystkich zależności i podległości chcecie nas uwolnić ? ..w imię pozycji równej USA ?

Jak to powiedział, pewien miłośnik PO, „jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki...”

..po drodze likwidując wolne media siejące w narodzie słabość i rozpustę ?


Jakie „wolne media” . Flyby, może już trochę późna pora, ale obudź się ;-)
A życiorysyi sposób działania właścicieli takich mediów jak Polsat i TVN, są jak to powiedział Komorowski (w innej sytuacji) „lepkie”.

..strasznie dużo macie do roboty, jojo


Oj tak Flyby, oj tak, ale my się pracy nie boimy. ;-)


Pozdrawiam

05.10.2006
00:14
[249]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Wyczuwam w Tobie „niepokojące nuty”.
Czyżby TVN było omylne ? ;-)



jojo691 >> ale ty masz radoche z tych swoich gierek.
Czemu kazdego chcesz odrazu ustawic w jakims szeregu ?
Mam wrazenie ze dla ciebie idealny swiat to podzial na barwy klubowe i zabawe "kto kogo", nie wazne po co, wazne zeby byc wiernym.

05.10.2006
00:21
smile
[250]

jojo691 [ Teraz Polska ]

piokos -->

Masz coś do niepełnosprawnych ? Toż to politycznie niepoprawne ;-)
Niepełnosprawni mają rozwinięte inne zmysły ponad przeciętność.
Np. wyczuwają smród z daleka...


Pozdrawiam

05.10.2006
00:23
[251]

Flyby [ Outsider ]

..Dessloch ..PiS zrobił to co mu jedynie pozostało ..podniósł bzdurny wrzask z równie bzdurnymi oskarżeniami aby odwrócić uwagę t.zw. opinii publicznej od swoich skompromitowanych ministrów..
..Czy zauważyłeś że "osławiony" Kurski jest używany przez PiS własnie w takich "podbramkowych" sytuacjach? ..I ten numer PiS-owi udał się znowu czego dowodem zachowanie się ogłupionych ludzi i ten wątek też ..Znowu Kaczyński może dziękować Kurskiemu bo ten po raz kolejny odstawił szopkę dla całej Polski zwracając ludzi przeciwko sobie i zasłaniając to co najważniejsze ..brudy i słabość rządu.. ehh

..nie wysilaj sie jojo ..te Twoje zagrywki są tyle warte co Twoje puste hasełka ;)

..Pozdro.. eee ..nie, powinienem powiedzieć cześć pracy ;)

05.10.2006
00:33
[252]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Flyby -->


..PiS zrobił to co mu jedynie pozostało ..podniósł bzdurny wrzask z równie bzdurnymi oskarżeniami aby odwrócić uwagę t.zw. opinii publicznej od swoich skompromitowanych ministrów..


A nie zauważyłeś, że sprawa WSI, to nie są ostatnie dni i być może ktoś inny chce odwrócić uwagę tzw. opinii publicznej?
A Kurski ? Jest mocny na chamskie zagrywki opozycji, jak to mówił mój wujek „z kaszą chodź, ale nie daj sobie w nią dmuchać” i tyle…

Pozdrawiam

05.10.2006
00:45
[253]

Dessloch [ Senator ]

jojo a nie zauwazyles ze zblizaja sie wybory? i moze dlatego pis nagle zaczal grac teczkami, samoobrona wyszla z koalicji, nagrala pis, platforma biadoli nad losem polski, a olejniczak zniesmaczony prawicowymi klotniami wyzala sie na ramieniu borowskiego?

obudz sie.
tak samo jak w nocnej zmianie, tak i teraz ludzie zwiazani z pisem probuja wszystko odkrecic.
wiadomo bylo ze olszewski upadnie, wymyslono teczki, zrobiono burze w mediach, propagande zasiali, wmowili ludziom ze to wszystko spisek i chec odwleczenia lustracji.
a teraz.... wielki zbieg okolicznosci.
wybory niedlugo, a pewnie raport wydadza tuz przed wyborami. np tydzien.
a co. bedzie mniej czasu na obrone.
dziadek tuska w wehrmahcie. a co tam. nie wybroni sie w tak krotkim czasie. pamietajmy ze ta zagrywka kurskiego prawdopodobnie spowodowala wygrana pisowcow.... akurat te pare pkt procentowych....

05.10.2006
00:49
[254]

Flyby [ Outsider ]

..Dessloch ..jojo nie musi się budzić ..jemu w to graj ;) ..właśnie jest w "ofensywie"

05.10.2006
01:14
[255]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Dessloch -->


jojo a nie zauwazyles ze zblizaja sie wybory? i moze dlatego pis nagle zaczal grac teczkami, samoobrona wyszla z koalicji, nagrala pis, platforma biadoli nad losem polski, a olejniczak zniesmaczony prawicowymi klotniami wyzala sie na ramieniu borowskiego?


A dlaczego samoobrona wyszła z koalicji ? Może broniła WSI ? Nie możliwe ?!

tak samo jak w nocnej zmianie, tak i teraz ludzie zwiazani z pisem probuja wszystko odkrecic.
wiadomo bylo ze olszewski upadnie, wymyslono teczki, zrobiono burze w mediach, propagande zasiali, wmowili ludziom ze to wszystko spisek i chec odwleczenia lustracji.
a teraz.... wielki zbieg okolicznosci.


W „nocnej zmianie” zawiązała się koalicja SLD( Kwaśniewski) z KLD (Tusk), UW (Rokita, Mazowiecki) i PSL (Pawlak). Nie mów mi że są to naturalne koalicje, lub że takie być powinny. Rząd Olszewskiego nie musiał i nie powinien zostać rozwiązany, gdyby nie postawa fałszywych patriotów.

wybory niedlugo, a pewnie raport wydadza tuz przed wyborami. np tydzien.
a co. bedzie mniej czasu na obrone.
dziadek tuska w wehrmahcie. a co tam. nie wybroni sie w tak krotkim czasie. pamietajmy ze ta zagrywka kurskiego prawdopodobnie spowodowala wygrana pisowcow.... akurat te pare pkt procentowych....


Z dziadka w wermachcie, gość się nadal nie wytłumaczył. Pamiętasz Jego kręcenie czy nie chcesz pamiętać ?

Flyby -->


..Dessloch ..jojo nie musi się budzić ..jemu w to graj ;) ..właśnie jest w "ofensywie"


Che..Che to nie ofensywa, to działanie na tyłach. Sami się odstrzeliwujecie…
Zmasowaną ofensywę mają na tym forum raczej przeciwnicy PIS-u


p.s. No i stało się – zostałem „chorążym”, a tak nie lubię „trepów”. Będę teraz musiał dobić z Wami do generała i prosić się o tego ‘Legionistę” che..che..

Pozdrawiam i dobranoc.

05.10.2006
01:27
smile
[256]

Chinaski [ Centurion ]

A dlaczego samoobrona wyszła z koalicji ? Może broniła WSI ? Nie możliwe ?!

Chyba "nie możliwe", bo po co wcześniej głosowała za rozwiązaniem WSI? Podobnie jak platforma?

Ale można i tak: PO i Samoobrona głosowały za rozwiązaniem WSI, a po trzech miesiącach, tydzień przed zakończeniem "misji" Macierewicza, postanowiły uniemożliwić jej wykonanie. Oczywiście trzeba by założyć, że Macierewicz zaczął swoją pracę w ostatnim tygodniu września, ale nie wątpię, że takich co w to uwierzą znajdzie się niemało.

A poza tym, to zdaje się, że Samoobrona z koalicji nie wyszła, tylko została z niej wykopana. Ale i to pewnie można wytłumaczyć inaczej. I na pewno znajdą się tacy, co zaraz wyprowadzą mnie z błędu.

05.10.2006
01:32
smile
[257]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Jedyną dobrą stroną afery aferalnej, jest szansa na ubicie Gazety Polskiej. Jeśli zostanie pozwana zarówno przez TVN, przez TVN-owskiego Milana i tego niewinnego, serbskiego nieszczęśnika, to może wreszcie zdechnie. Wówczas red. Sakiewicz ogłosi, że był to zamach skorumpowanego sądownictwa na ostatni niezależny głos prawdy i rzetelności, po czym założy kolejne pismo "Niezależnie Niezawisła Przepolska Gazeta"...

Swoją drogą, ciekawe, czy Kurski miał w ogóle jakiegoś dziadka...

05.10.2006
01:52
[258]

Dessloch [ Senator ]

W „nocnej zmianie” zawiązała się koalicja SLD( Kwaśniewski) z KLD (Tusk), UW (Rokita, Mazowiecki) i PSL (Pawlak). Nie mów mi że są to naturalne koalicje, lub że takie być powinny. Rząd Olszewskiego nie musiał i nie powinien zostać rozwiązany, gdyby nie postawa fałszywych patriotów.

o ta falszywych patriotow.. a moze dzialajacych dla dobra krajow patriotow.
zrozum to czlowieku, ze rzad olszewskiego by upadl niezaleznie od wszystkiego.
glownym powodem przyspieszenia odwolania rzadow, byla emocjonalna reakcja walesy oskarzonego o bycie agentem, na ktora zareagowal jak zareagowal.
rzad olszewskiego I TAK BY UPADL< bo nie mial poparcia ani w spoleczenstwie, ani w parlamencie. zaakceptuj to. nie byl to rzaden spisek, nie byla to rzadna akcja wywiadu radzieckiego.
Po prostu nie mieli poparcia w parlamencie, dlatego musieli odejsc. TAK DZIALAJA MECHANIZMY DEMOKRACJI. bo jak inaczej wyjasnisz mi np obecna sytuacje, gdy praktycznie wszystkie partie poza LPR sa przeciwko pis i wszystkie prawdopodobnie beda glosowac za odwolaniem pisu? no moze poza pslem jesli wystarczajaco duzo im obiecaja.
takie juz sa mechanizmy demokracji i wmawianie ludziom, jakies dziwne teorie spiskowe, mija sie z celem

Z dziadka w wermachcie, gość się nadal nie wytłumaczył. Pamiętasz Jego kręcenie czy nie chcesz pamiętać ?

ze co? zrobili ci pranie mozgu czy co?
sam kurski przyznal [gdzies w prasie bylo] i zdaje sie ze ktos nawet w tym topiku napisal, ze afera z tuskiem to pic na wode fotomontaz. nie chce mi sie szukac linka dokladnego.
a fakty mowia same za siebie.
toz po "wstapieniu" dziadka do wehrmachtu, ten zbiegl.
a znajac chociaz troche historie polski, to normalna rzecza bylo, ze niemcy werbowali PRZYMUSOWO ludzi do armii, tworzac bataliony z zolnierzy z ziem zajetych. Wystarczy w 3 klasie LO [zdaje sie ze wtedy jest II wojna swiatowa] chodz troche poswiecic na nauke, a widac ty albo mlody jestes bardzo, albo po prostu niedoedukowany.
Tusk bronil sie i wybronil, widac czytasz wybiorczo prase. To ze w trwam nie wystapil, nie znaczy, ze nie walczyl o honor. nie mysl sobie ze jakas marna prymitywna prowokacja spowoduje, ze powazny polityk (badz co badz, tusk raczej spokojnym i zrownowazonym politykiem jest], zacznie panicznie wystepowac w 150 audycjach, ze bedzie skakal wokol dziennikarzy broniac sie.
inteligentny czlowiek nie potrzebuje, nawet zeby tusk zabieral glos. bo zdrowy rozsadek, nakazuje zeby od razu to co kurski powie, wlozyc miedzy bajki i sie nie przejmowac.

05.10.2006
02:32
[259]

Madril [ I Want To Believe ]

A ja tak się zastanawiam, już rok, co niby ma czyjś dziadek do tego, jakim człowiekiem jest wnuk?
Bardzo wielu ludzi znacznie różni się od rodziców, a co dopiero od dziadków. Dla mnie tego typu afery to jest zwykłe mydlenie oczu i chociaż (jak na razie ;) ) jestem zwolennikiem PO, to gdyby takie zarzuty wyszły od PO na PiS na przykład, miałbym identyczne zdanie na ten temat.

05.10.2006
02:42
[260]

kogri [ Chor��y ]

jojo691:Z dziadka w wermachcie, gość się nadal nie wytłumaczył. Pamiętasz Jego kręcenie czy nie chcesz pamiętać ?


Jojo jesli Ty w to wierzysz to wspolczuje Ci bo jak sam Kurski powiedzial o tej sprawie "to ściema, ale ciemny lud to kupi". Jak widac na Twoim przykladzie mial racje, sa tacy co to kupili.. I tu sie nie ma z czego tlumaczyc, ja tez mialem dziadka w wehrmachcie, jak tylko mial okazje to zdezerterowal i zeby bylo smieszniej pozniej bral udzial w powstaniu warszawskim przeciw niemcom, i to nie jest powod do wstydu, wielu polakow, slazakow, kaszubow itp.. bylo wcielonych sila co zreszta juz ktos napisal wczesniej.. I ostatnia rzecz i przemysl to.. jesli w czasie wojny byli ludzie ktorzy zaufali mojemu dziadkowi, ktorzy wiedzieli ze byl w wehrmachcie, i dali mu bron i pozwolili walczyc w powstaniu..i wtedy to rozumiano ze ktos mogl byc wcielony sila, a teraz sie tego nie rozumie tylko robi z tego wielka afere to ten kraj schodzi na psy... I dopoki taki PIS bedzie u wladzy i bedzie wyciagal takie rzeczy to w tym kraju do niczego nie dojdziemy... jeszcze troche i poprosze o azyl polityczny na bialorusi



05.10.2006
09:07
smile
[261]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Z dziadka w wermachcie, gość się nadal nie wytłumaczył. Pamiętasz Jego kręcenie czy nie chcesz pamiętać ?

Dessloch i reszta ==> Odpuśćcie sobie ;) Przecież Oni zaraz tu wytoczą słowa agenta i skorumpowanych mediów, które to przekazały dalej :)

05.10.2006
09:10
smile
[262]

albz74 [ Legend ]

A jednak ktoś 'kupuje' taki styl uprawiania polityki.... Szkoda gadać.

OT:
legrooch, przeczytałem w innym wątku że jesteś z Raszyna - kiedy zaczną budować obwodnicę ? :)

05.10.2006
09:12
[263]

Belert [ Generaďż˝ ]

Dziadek w wermachcie ,pradziadek w ochranie , wujek od strony ciotki ( ten co nawet na kartki swiateczne nie odpisywał) w KW PZPR, szwagier dziadka w partyzantce GL.Kazdy podejzany az dziw ze facet jeszcze ma siłe na utrzymanie sie przy zdrowych zmysłach.

05.10.2006
09:14
[264]

twostupiddogs [ Senator ]

Lutz

Powiedz mi tylko jedno. Czy u Ciebie w każdym pokoju na ścianie wisi Ziemkiewicz?

05.10.2006
09:19
smile
[265]

gladius [ Subaru addict ]

cache [ Pretorianin ]

Gladius >> śmieszny człowieczku, przestań obrażać innych i lepiej już w ogóle zamilknij. Ośmieszasz się tylko. Sam pewnie jesteś małym, brzydkim, pryszczatem smarkaczem, który umie tylko obrażać innych, nie tylko dlatego, że są od ciebie mądrzejsi, ale na dodatek mają inne zdanie. Widzę, że ty tego nie pojmujesz, bo jesteś na to zbyt ograniczony.


HAHAHAHA. Poujadaj sobie, bardzo to zabawne :)

05.10.2006
09:27
[266]

legrooch [ MPO Squad Member ]

albz74 ==> Wykup terenów pod Raszynem dobiega/dobiegł już końca. Mówię przynajmniej o drogach dojazdowych do węzła w Salomei. Podobno w ciągu dwóch lat ma być ;)

Kolegę już próbują wysiedlać z domu na Załuskach. Koleżanka w Jankach odkupuje od nas działkę pod dom (sytuacja jak u kolegi). Tak więc już wszystko ruszyło.

Pieniądze za wykup już na koncie.

05.10.2006
09:36
smile
[267]

albz74 [ Legend ]

Byłoby dobrze, na wiosnę przenoszę się w tamte rejony i już zdążyłem polubić świeże, raszyńskie powietrze w korku :)

05.10.2006
09:40
smile
[268]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Przez następne dwa lata nie ma co marzyć (moje prywatne zdanie), ale z drugiej strony od momentu wyburzenia pierwszego domu do momentu postawienia słupów minie dosłownie chwila.
Aby to tylko wystartowało.

05.10.2006
09:44
[269]

twostupiddogs [ Senator ]

legrooch

Mniej jeszcze baczenie, na fakt iż jak powszechnie wiadomo zgodnie z nową świecką tradycją remonty w Warszawie zaczyna się w październiku :)

05.10.2006
09:46
[270]

albz74 [ Legend ]

Ja tam zamierzam pomieszkać dłużej, więc oby w ogóle zrobili :) Najważniejsze że w wyniku tej inwestycji wzrośnie cena ziemi i wartość nieruchomości na południe od Raszyna :D

Dobra, koniec OT

05.10.2006
09:52
smile
[271]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Najważniejsze że w wyniku tej inwestycji wzrośnie cena ziemi i wartość nieruchomości na południe od Raszyna :D

Wiem wiem :)
Mam 2,5 tys m^2 w Sękocinie i 800m w Raszynie :)
W przyszłym roku rozpoczynam budowę w Sękocinie domku.


2sd ==>Wiem, ale mi to wisi :) I tak unikam W-wy jak ognia. Wszystko mam pod ręką poza częścią znajomych :)


05.10.2006
09:58
smile
[272]

albz74 [ Legend ]

2500 tys ? No to się nakosisz tej trawy :)

05.10.2006
10:03
[273]

twostupiddogs [ Senator ]

legrooch

Niezłym obszarnikiem jesteś. Rozparcelować! I to już!

05.10.2006
10:05
smile
[274]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Jeżeli dopiero szukasz miejsca, to mogę Ci powiedzieć (znam tylko stronę południową W-wy), że ceny gruntu w odległości 15 km od Raszyna są 10x tańsze. Połowa drogi to i połowa ceny.

Wiadomo, że takie miejsca jak Nadarzyn, Magdalenka (tu pił układ i agenci, prawda?) czy obecnie i Wolica to osobna para kaloszy. Jednak cała reszta jest fajna obecnie cenowo na zakup ziemi, a za kilka lat będzie fajna na sprzedaż :)

2SD ==> Pozbywam się właśnie 800, żeby dało radę dom postawić :)

05.10.2006
10:17
[275]

albz74 [ Legend ]

Ja kupiłem 12 km za Jankami, gm. Lesznowola. Zresztą, coś już wypełzło na powierzchnię :D

05.10.2006
11:17
smile
[276]

legrooch [ MPO Squad Member ]

albz74 ==> Dobre miejsce :)
Mam 4 km bliżej do W-wy.
Lesznowola od strony Magdalenki czy Starej Iwicznej?

05.10.2006
11:33
[277]

albz74 [ Legend ]

trochę dalej, gm, Lesznowola ale wzdłuż Krakowskiej.

05.10.2006
11:46
[278]

legrooch [ MPO Squad Member ]

No fakt... gm. a nie Lesznowola ;)

05.10.2006
12:19
[279]

donald_duck [ Pretorianin ]

"Jedyną dobrą stroną afery aferalnej, jest szansa na ubicie Gazety Polskiej"

mamy więc wolnośc słowa made in PO/SLD jak sądzę.

zielony rogu - może najpierw przeczytaj choć jeden egzemplarz GP, a później zacznij bredzic. W najnowszej polecam szczególnie artykuły Ziemkiewicza i Łysiaka. Jeśłi przeczytasz może wreszcie zrozumiesz, że można kogoś ostro krytykowac bez chamstwa i obłudy.

albz74 - ja rozumiem po polsku, a ty zadaje się wszystkich na tym forum uważasz za idiotów. Za idiotów uważasz smarkaterią typu glodius(przeciez to kadzenie dotyczy i jego) - że niby kulturalny, wykształcony i inteligentny nie da sie ponieść pisowskiej propagandzie. Obrażasz też osoby starsze, które takie sownictwo jak twoje pamiętaja z lat 70 i 80, obrażasz w ten sposób staruszków, którzy pamiętaję takie słownictwo w ustach kacyków komunistycznych w latach 40 i 50

Użyłes ohydnej w formie i tresci manipulacji w swojej wypowiedzi, ot i wszystko.

05.10.2006
12:25
smile
[280]

eJay [ Gladiator ]

Ludzie, skompresujcie ten filmik do wmv i wrzucie na google'a, bo na te hosty dopchac sie nie mozna:/

05.10.2006
12:32
smile
[281]

albz74 [ Legend ]

ohydnej ? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Immanentną cechą ludzi popierających polityków, którzy po otrzymaniu poparcia 12% dorosłych obywateli kraju, dla realizacji swojej wizji (bez epitetu, żeby się nie narazić na oskarżenie o ordynarną manipulację) są w stanie przyjąć do rządu przestępców z prawomocnymi wyrokami, a potem 'negocjować' z posłanką skazaną sądownie o fałszowanie list po to, żeby jak najdłużej utrzymać się przy władzy w celu naprawy państwa i ratowania Rzeczypospolitej (pisownia oryginalna) - jest występowanie piany w ich obronie i atak (bez epitetu, nie chcę być oskarżonym o manipulację) na ludzi którzy śmią mieć inne poglądy.

05.10.2006
12:44
[282]

gladius [ Subaru addict ]

kaczorek donald - pokłap jeszcze trochę dziobem, internetowy frustraciku :)

albz74 - nie dyskutuj z tym młotkiem, który swoje mądrości czerpie z radyja i gazety polskiej.

05.10.2006
13:06
[283]

donald_duck [ Pretorianin ]

albz74 - nie wiem co ma poświadczac ten bełkot w twoim wykonaniu. czyzby próbę zamydlenia faktu, ze kadząć smarkaczom uprawiasz ohydną agitkę?? Że manipulujesz wciskając takiemu gladiusowi, że jest kulturalny, inteligentny i wykształcony??/

Możesz walnąc 10 stron takiego tekstu stosując kpopiuj/wklej. I co z tego wynika??? Tylko to, że umiesz taką opcję użyć. No więc użyje i ja:

"...Każdy ma prawo do swoich poglądów ale dziwię się młodym, wykształconym ludziom, jakim niewątpliwie są GOLowicze, że 'kupują' taki styl uprawiania polityki, hasła programowe, światopogląd..."

Agitka , której nie powstydziłby się żaden politruk:)))))


dlaczego nie odpowiadam i nie będe odpowiadał na chamstewka glodiusa:

"jak zaczynasz dyskutować z idiotą, to po penym czasie ludzie przestają widzieć między wami różnicę"

05.10.2006
13:08
[284]

gladius [ Subaru addict ]

Widzisz, pajacyku - ja jestem i kulturalny, i inteligentny i wykształcony. Tylko, że takich jak ty trzeba traktować tak, jak na to zasługują. Chama należy zdzielić pałą przez łeb, a nie kulturalnie dyskutować.

05.10.2006
13:11
smile
[285]

albz74 [ Legend ]

Chyba nie mamy o czym rozmawiać

05.10.2006
13:18
smile
[286]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Chama należy zdzielić pałą przez łeb, a nie kulturalnie dyskutować.
Ten tekst jest mój! :D

donald ==> Jesteś gorszy od świadków Jehowy. Agitujesz, nic do głowy twojej nie trafia. Z bzdur ludzie się śmieją, a ty dalej jazda. LOL

05.10.2006
13:20
[287]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

pale w lape i sie umawiac na bijatyke :) PO i PiS to takie sam bagno tylko w innym garniturze :)
Wyzywacie sie a i tak nikt nikogo nie przeciagnie na swoja strone:)

05.10.2006
13:41
smile
[288]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Witaj „prosty” gladius-ie i ty legendarny legrooch-u.


Chama należy zdzielić pałą przez łeb, a nie kulturalnie dyskutować.


Powiedzcie skąd znacie te niezwykle skuteczne sposoby konwersacji ?
To była szkółka oficerska, czy tylko dla „zupaków” ?

Pozdrawiam

05.10.2006
13:43
[289]

gladius [ Subaru addict ]

jajo691 - skąd? Samo się nasuwa, jak poczytać takich jak ty, kaczorek i jeszcze paru podobnych inteligencików.

05.10.2006
13:49
smile
[290]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dziadek i ojciec byli w ORMO. A co?

05.10.2006
13:56
[291]

Wonski [ Konsul ]

Ha, no i prosze politycy PIS nie beda przyjmować zaproszeń do TM

"Klub PiS złożył skargę do Rady Etyki Mediów na dziennikarzy programu TVN "Teraz My". Według PiS, Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski podczas wtorkowej rozmowy z posłem PiS Jackiem Kurskim naruszyli zasady Karty Etyki Mediów.

Polityków PiS oburzył ostatni wtorkowy program, w którym gościem Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego był Jacek Kurski. Morozowski przerywał i nie pozwalał Kurskiemu dojść do głosu. Publicznie się z niego wyśmiewał.

Jak powiedziała podczas briefingu prasowego w Sejmie Małgorzata Sadurska (PiS), jej klub domaga się, aby Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski przeprosili Kurskiego podczas emisji kolejnej audycji, a także na łamach ogólnopolskich dzienników. Do tego czasu posłowie PiS nie będą przyjmować zaproszeń do "Teraz My" - podkreśliła."

05.10.2006
14:00
smile
[292]

jojo691 [ Teraz Polska ]

gladius -->

jajo691 - skąd? Samo się nasuwa, jak poczytać takich jak ty, kaczorek i jeszcze paru podobnych inteligencików.


To świadczy o braku, argumentów merytorycznych…

legrooch -->


Dziadek i ojciec byli w ORMO. A co?

A no nic. PIS nie zamyka, potomków ORMO-wców. ;-)
Kaczyńscy to ludzie bardzo ugodowi i mało mściwi.
A taki Kurski… Musiał by tych „miśków” z TVN-u, zmasakrować za chamstwo.
On musi być wyjątkowo spokojny i ugodowy człowiek ;-)


Pozdrawiam

05.10.2006
14:00
[293]

gladius [ Subaru addict ]

To wszystko w połączeniu z bojkotem BBC przez Giertycha to niewyobrażalny cios w media.

05.10.2006
14:02
[294]

gladius [ Subaru addict ]

gladius -->

jajo691 - skąd? Samo się nasuwa, jak poczytać takich jak ty, kaczorek i jeszcze paru podobnych inteligencików.

To świadczy o braku, argumentów merytorycznych…


Nie, to świadczy o braku potrzeby stosowania argumentów merytorycznych, ponieważ do zakutych pisiorskich łbów, skutecznie impregnowanych gazetą polską i radyjem, argumenty merytoryczne nie trafią.

05.10.2006
14:14
[295]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Gladius -->


Nie, to świadczy o braku potrzeby stosowania argumentów merytorycznych, ponieważ do zakutych pisiorskich łbów, skutecznie impregnowanych gazetą polską i radyjem, argumenty merytoryczne nie trafią.


Do Ciebie trafia wszystko i to jest Twój największy problem.
Trzeba jeszcze myśleć, a nie przyjmować każdą, spreparowaną papkę.

Pozdrawiam

05.10.2006
14:15
[296]

gladius [ Subaru addict ]


Do Ciebie trafia wszystko i to jest Twój największy problem.
Trzeba jeszcze myśleć, a nie przyjmować każdą, spreparowaną papkę.


To czemu nie myślisz i przyjmujesz spreparowaną przez kaczki i ich przydupasów papkę?

05.10.2006
14:25
smile
[297]

jojo691 [ Teraz Polska ]

gladius -->


To czemu nie myślisz i przyjmujesz spreparowaną przez kaczki i ich przydupasów papkę?

Che..che.. mama nadzieję, że lepiej posługujesz się pałką, niż słowem pisanym, bo będziesz miał problemy w życiu. :-)
Policja czeka, tylko wiesz, tam musisz mieć nieposzlakowaną opinię ;-)
Jak byś miał z tym problemy to zgłoś się do legrooch-a. On ma koneksje rodzinne ;-)


Pozdrawiam


05.10.2006
14:28
[298]

gladius [ Subaru addict ]

jojo691 - ponawiam pytanie - "czemu nie myślisz i przyjmujesz spreparowaną przez kaczki i ich przydupasów papkę?".

05.10.2006
14:43
smile
[299]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Gladius -->


jojo691 - ponawiam pytanie - "czemu nie myślisz i przyjmujesz spreparowaną przez kaczki i ich przydupasów papkę?".


To jest pytanie w stylu formacji, reprezentowanej przez dziadka i tatę legrooch-a.
Takie pytania olewa się ciepłym moczem.


p.s. Sorry legrooch, ale sam się "wysypałeś", z tą rewelacyją ;-)

Pozdrawiam

05.10.2006
15:08
[300]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Nie rozumiem PiSu i Kurskiego. Najpierw sami atakuja a potem jak dostana po łapach to odrazu w płacz i na skarge (to babsko o dzwiecznym nazwisku Kruk pewnie juz sie ślini na sama mysl o takiej skardze)

W kazdym razie panowie redaktorzy przeprosili (jak narazie na antenie TVN) za swoje nieprofesjonalne zachowanie.

Zeby tak politycy potrafili choc czasem wziasc odpowiedzialnosc za swoje słowa..

05.10.2006
15:26
[301]

jojo691 [ Teraz Polska ]

mos_def -->


W kazdym razie panowie redaktorzy przeprosili (jak narazie na antenie TVN) za swoje nieprofesjonalne zachowanie.

Zeby tak politycy potrafili choc czasem wziasc odpowiedzialnosc za swoje słowa..



Pan Kaczyński, też przeprosił za „dziadka z wermachtu”, ale to się nie liczy, bo to PIS, on być zły i już.
A i przeprosił za ujawnienie, śmierdzącego faktu, a nie za chamskie zachowanie, no chyba że ujawnianie faktów niewygodnych dla PO jest chamskie ;-)

Pozdrawiam

05.10.2006
15:27
[302]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Kaczyński zagrał wtedy bardzo dobrze i chyba w jedyny możliwy sposób.
Cynicznie oczywiście bo potem Qrewski wrócił do PiSu.

05.10.2006
15:28
[303]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Dodam jeszcze jedno dla tych ktorzy sa slepi:
Przeprosic i tak by musieli,nie widzicie tego,trudno :)

05.10.2006
15:28
[304]

zarith [ ]

jojo - ale zauważ, że nie piszemy tu o kaczce (btw, czy kaczka wieksza przeprosiła za 'spieprzaj dziadu?). zachowanie kurskiego było kompromitujące i tyle.

05.10.2006
15:30
[305]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pan Kaczyński, też przeprosił za „dziadka z wermachtu”, ale to się nie liczy, bo to PIS, on być zły i już.

Oczywiście! A pan Kurski zapomniał języka w gębie?

05.10.2006
15:31
[306]

spamer [ Pretorianin ]

U Lisa to on Edgara Krótką Łapkę zmiażdżył.
Chyba oglądałeś jakąś przefiltrowaną wersję programu. To Edgar dowalił Marii: "Pańska lista żądań była o wiele dłuższa." I to Maria (choć idąc śladem twych żarcików powinnienem raczej pisać: Maria Łysa Pała, ale nie będę tego robić) w końcu zaczął się wycofywać, mówiąc że może nie ma racji itd., zrobił z ust dzióbek i zaczął nerwowo strzelać oczami na lewo i prawo. Mówił też o gangsterkim postępowaniu samoobrony, a kilka tyg. wcześniej jego szef Tusken powiedział w tym samym programie, że nie wyklucza koalicji z samoobroną (i ten jego wzruszający uścisk dłoni, który wymienił z Lepperem). Czyli PO planuje współpracować w przyszłym parlamenicie z gangsterami.

Najlepsze było, jak Edgar palnął, że i on i Rokita są prawnikami.
Jasne, a Maria to jest doświadczonym prawnikiem jak cholera.
A co się tyczy chamstwa (twojego gladius nie chce mi się nawet komentować): czym różni się Rokicia: "garstka pijanych chuliganów" od Kaczorowego: "Spieprzaj, dziadu!"?


Dziadek i ojciec byli w ORMO.

No teraz już jasne jest, kto wysłał cię po autograf Rycha Kalisza. :))))

05.10.2006
15:31
[307]

RomekAtomek [ Pretorianin ]

Gdzie znajde filmik? Bo nie musze chyba dodawac, ze ktos bez pomyslunku upchal pliki na beznadziejne serwery, z ktorych nic nie mozna sciagnac. Zazwyczaj nigdy.

05.10.2006
16:10
[308]

kogri [ Chor��y ]

Jojo: Pan Kaczyński, też przeprosił za „dziadka z wermachtu”, ale to się nie liczy, bo to PIS, on być zły i już. A i przeprosił za ujawnienie, śmierdzącego faktu, a nie za chamskie zachowanie, no chyba że ujawnianie faktów niewygodnych dla PO jest chamskie ;-)

Kaczynski musial przeprosic bo nagle mu zaczelo spadac poparcie.. tylko ciekawe jest ze jakos Kurski po swoim chamskim zachowaniu i wykluczeniu z pisu, szybko do niego wrocil.. co swiadczy tylko o tym ze bylo to zrobione na pokaz i zero w tym "przepraszam" bylo szczerosci. I jak napisalem wczesniej to wcale nie byl smierdzacy fakt.. ale jak widac do Ciebie to kompletnie nie dociera, kompletnie Cie nie rozumiem, taki patriota z Ciebie a historii za cholere nie znasz. Nie wiem, czy Ty jak reszta pisowcow widzisz wszystko wybiorczo ? No tak ale przeciez Wam nikt nie wmowi ze "czarne jest czarne, a biale jest biale"

05.10.2006
16:16
smile
[309]

gladius [ Subaru addict ]

Ooo, ale się pisohołota wzburzyła. Świętości im szargają... Trzeba być niezłym debilem, żeby widzieć rozmowę Rokity z Pingwinem i wyciągnąć z niej wnioski, że Pingwin dowalił Rokicie.

05.10.2006
16:19
[310]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Zakrecilem sie...zle przeczytalem post,przepraszam:)

05.10.2006
16:21
smile
[311]

zarith [ ]

nie sądzę aby gladius nazywał pishołotą wszystkich tych, którzy na pis głosowali, raczej tych którzy bezkrytycznie w obie kaczki wierzą.

05.10.2006
16:21
[312]

gladius [ Subaru addict ]

Nie znam twojego ojca, ale jeśli głosował na pis, to coś z nim musi być nie tak.

zarith - otóż to. Znam jedną, przemiłą osobę, która głosowała na pisiorów... ale jej przesżło. Pisohołota w tym wątku to donal_ducki, spamery i jajo-ileś-tam. Jakby kto nie zauważył.

05.10.2006
16:23
[313]

kogri [ Chor��y ]

spamer: A co się tyczy chamstwa (twojego gladius nie chce mi się nawet komentować): czym różni się Rokicia: "garstka pijanych chuliganów" od Kaczorowego: "Spieprzaj, dziadu!"?

Rozni sie tym, ze o ile pamietam to ta "garstka pijanych chuliganow" byla o tzw mlodziezy wszechpolskiej - ktorzy rzeczywiscie sa garstka pijanych chuliganow, a "spieprzaj dziadu" bylo skierowane do normalnego obywatela tego kraju.. roznica jest spora

05.10.2006
16:23
[314]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Glosowal za PiS i nic z nim nie jest nie tak,zapewniam.Czy wszyscy co glosowali za PiS musza byc "stuknieci"?Moze z Toba jest nie tak bo lubisz Subaru?Opanuj sie czlowieku.Moj tata nie wierzy bezganicznie w PiS,krytykuje ich ale woli PiS niz PO i nie znaczy to ze jest cos z nim nie tak.Zastanow sie nad soba.

05.10.2006
16:25
[315]

gladius [ Subaru addict ]

Jeśli ktoś - obserwując zachowanie kaczek, zi0br0, Edgara-Pingwina, Zawiszy, Macierewicza, Giertycha nadal woli pis - to... no cóż.

BTW - jakby porównywać pisiorów do samochodów, to raczej jakiś Trabant albo Wartburg.

05.10.2006
16:28
[316]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Ma do tego prawo,jego wybor-ja toleruje ludzi jesli glosuja na PiS czy na PO ,ich sprawa.
Nie lubie ani PiS ani PO,nienawidze SLD a o Samoobronie i LPR nie wspominam :)
Tusk i Rokita maja tyle samo zlego i tak samo sie kompromituja jak PiS :)Nie wspomne o Niesiołowskim ktory dla mnie jest przykladem problemow ze samym soba :)
kaczki sa zle,Romek ma problemy emocjonalne,Lepper przestapca,Olejniczak zaczyna isc droga dziadka Millera...Co za polityka:)

05.10.2006
16:29
smile
[317]

Rijen [ ignoruj mnie ]

gladius >>Przykro mi to stwierdzić, ale jesteś bezwartościowy intelektualnie jak but.

05.10.2006
16:30
[318]

eJay [ Gladiator ]

Dokładnie, ktoś kto dalej wierzy w ta bande pajaców z Edgarem, Zerem, Wassermanem i Dornem musi być conajmniej dziwny:) Tolerować takie zachowania?

05.10.2006
16:30
[319]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Rijen nie przesadzaj.Kazdy ma prawo wyboru i moze glosowac i popierac kogo chce.To ze ktos nie lubie PiS czy PO nie znaczy ze jest intelektualnym zerem.

05.10.2006
16:30
[320]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Kogri -->



Kaczynski musial przeprosic bo nagle mu zaczelo spadac poparcie.. tylko ciekawe jest ze jakos Kurski po swoim chamskim zachowaniu i wykluczeniu z pisu, szybko do niego wrocil.. co swiadczy tylko o tym ze bylo to zrobione na pokaz i zero w tym "przepraszam" bylo szczerosci. I jak napisalem wczesniej to wcale nie byl smierdzacy fakt.. ale jak widac do Ciebie to kompletnie nie dociera, kompletnie Cie nie rozumiem, taki patriota z Ciebie a historii za cholere nie znasz. Nie wiem, czy Ty jak reszta pisowcow widzisz wszystko wybiorczo ? No tak ale przeciez Wam nikt nie wmowi ze "czarne jest czarne, a biale jest biale"


To jak? Za fakty należy jednak przepraszać, nawet niewygodne.
O tym poparciu dla Kaczyńskiego to wiesz z sondaży?
Genialna zagrywka PIS-u, prawdopodobnie pomogła w wygraniu wyborów i tyle.
Brutalne zagrywki polityczne były ze wszystkich stron.
Może przypomnę wielbicielowi historii o takich faktach medialnych jak „wykasowanie Cimoszki” w przedbiegach, czy agitka H.G.Waltz w hospicjum.
Masz Wybiórczą pamięć.

Rozni sie tym, ze o ile pamietam to ta "garstka pijanych chuliganow" byla o tzw mlodziezy wszechpolskiej - ktorzy rzeczywiscie sa garstka pijanych chuliganow, a "spieprzaj dziadu" bylo skierowane do normalnego obywatela tego kraju.. roznica jest spora

I znów „skucha” , "garstka pijanych chuliganow” była do górników, którzy wcale nie wyglądali na pijanych (no chyba że Rokita ma wszczepiony alkomat) w przeciwieństwie do tego „dziada”.


Pozdrawiam

05.10.2006
16:30
[321]

gladius [ Subaru addict ]

Ale Tusk i Rokita przynajmniej nie utrzymują, jacy to są uczciwi, kaczki natomiast kwaczą o tym na każdym kroku. A rzeczywistość skrzeczy. Poza tym, kaczy rząd zmarnował już ponad rok, nie robiąc niczego pożytecznego. Manager w firmie już dawno by wyleciał.

Rijen - bardzo cenię twoją opinię, przejmuję się nią strasznie, i w ogóle, łozeju, spać nie będę mógł :))))

05.10.2006
16:32
[322]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Wiecie o czym ja marze?Niech zaczna sie wyboru,niech wygra je PO i wtedy kurde mac wszyscy bedziemy zadowoleni :) Widzicie co sie dzieje?Solidarnosc,SLD,PiS-to wszystko pada po tym jak wygrywa.Cala ta polityka to bagno.Tusk,Rokita,Kaczynscy,Lepper,Olejniczak,Kalisz- wszyscy po jednych pieniadzach.Olejniczak troche mniej ale on stoi za kolegami ktorzy sie nie zmienili od lat.
Pozdrawiam.

05.10.2006
16:33
smile
[323]

spamer [ Pretorianin ]

Kochany gladiusku,
Niestety, debilem jesteś ty (nie wnikam, czy to sprawa genów, czy rzecz nabyta).
A podobno to zwolennicy PiSu są zakompleksionymi frustratami...

Zajrzę jeszcze wierczorem do tego wątku, więc jeśli chcesz, zebym cię jeszcze poobrażał i poponiżał - napisz.

PS: Tylko nie pisz, że ciebie nie da się obrazić. Da się, da się...

kogri ------> piszesz nieprawdę.

05.10.2006
16:35
smile
[324]

gladius [ Subaru addict ]

spamer -> o tak, wyładuj w internecie swoje frustracje, zakompleksiony gnojku, na tyle cię stać. No, może jeszcze na ukradkową masturbację.

05.10.2006
16:36
smile
[325]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Gladius -->

Ale Tusk i Rokita przynajmniej nie utrzymują, jacy to są uczciwi, kaczki natomiast kwaczą o tym na każdym kroku…

No to wiele tłumaczy, mało tego to nawet pozwala być nieuczciwym. ;-)
Genialne !!!

Pozdrawiam

05.10.2006
16:39
smile
[326]

gladius [ Subaru addict ]

jajko, czytać nie umiesz?

Kaczki - kwaczą, że są uczciwe - w praniu wychodzi, że łżą. A więc są a) nieuczciwe b) kłamią. Tamci przynajmniej nie kłamią.

05.10.2006
16:39
smile
[327]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Pshemeck >> "Kazdy ma prawo wyboru i moze glosowac i popierac kogo chce.To ze ktos nie lubie PiS czy PO nie znaczy ze jest intelektualnym zerem."

Pewnie, że ma, ale proponuje przeanalizować wcześniejsze wypowiedzi tego "intelektualisty" gladiusa, bo to z nich utworzyłem sobie obraz tego nie wyżytego kolesia.

Pozwól, że zacytuje kilka z nich:
"Pisohołota w tym wątku to donal_ducki, spamery i jajo-ileś-tam."
"Trzeba być niezłym debilem"
"zakutych pisiorskich łbów"
"jojo691 - ty za to jesteś durny i prymitywny jak obywatel IV Rp."
"o tak, wyładuj w internecie swoje frustracje, zakompleksiony gnojku, na tyle cię stać. No, może jeszcze na ukradkową masturbację"

Jednym słowem prymitywny człowiek do kwadratu, inaczej nie można powiedzieć.

05.10.2006
16:44
[328]

gladius [ Subaru addict ]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Co też niniejszym czynię :)

05.10.2006
16:47
[329]

Rijen [ ignoruj mnie ]

glod sorry miało być gladius >> Strasznie mi się z tego faktu smutno zrobiło :/.

05.10.2006
16:49
[330]

gladius [ Subaru addict ]

To idź się wypłakać do jajka albo wpadnij do spamera na wspólne, wiesz co.

05.10.2006
16:53
[331]

kogri [ Chor��y ]

Jojo: To jak? Za fakty należy jednak przepraszać, nawet niewygodne.
O tym poparciu dla Kaczyńskiego to wiesz z sondaży?
Genialna zagrywka PIS-u, prawdopodobnie pomogła w wygraniu wyborów i tyle.
Brutalne zagrywki polityczne były ze wszystkich stron.
Może przypomnę wielbicielowi historii o takich faktach medialnych jak „wykasowanie Cimoszki” w przedbiegach, czy agitka H.G.Waltz w hospicjum.
Masz Wybiórczą pamięć.


Mozna przepraszac, ale za cos co rzeczywiscie mialo miejsce i za cos na co sie mialo wplyw. Tusk nie mial wplywu na swojego dziadka, powiem wiecej jego dziadek nie mial wplywu na to czy go wezma czy nie, no coz a Kaczynski mial wplyw na swojego szacownego kolege Kurskiego.
Coz jesli "genialna" zagrywka nazywasz oczernienie Tuska, wykonczenie Cimoszewicza.. no to niezle, znaczy popierasz taki rodzaj prowadzenia polityki, tak ? Dla przypomnienia w podobny sposob wykanczano konkurencje w Kraju Rad, gdzie mowiono ze czyjs dziadek czy nawet pradziadek popieral "bialych". Nie nie mam wybiorcza, staram sie oceniac wszystkie fakty i dlatego jestem w stanie powiedziec ze nie wszystko mi sie podoba co robi PO. a podejrzewam ze wiekszosc pisowcow nie jest w stanie sie przyznac do tego ze ich partia (ew. ta ktora wybrali) dziala zle, ze wiekszosc rzeczy ktorych sie aktualnie dotkna to chrzania..

I znów „skucha” , "garstka pijanych chuliganow” była do górników,

Niekoniecznie bo podobne slowa padly tez o MW.. coz jesli te byly do gornikow skierowane, no coz nie ladne zachowanie, ale jesli Ci gornicy zachowywali sie tak samo jak ostatnio w Krakowie gdzie byl Rokita, no mu sie nie dziwie, bo to co ostatnio oni pokazali to bylo jedno wielkie chamstwo i sam tez o nich to powiem ze to byla garstka pijanych chamow.

05.10.2006
17:17
[332]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Kogri -->


Coz jesli "genialna" zagrywka nazywasz oczernienie Tuska, wykonczenie Cimoszewicza.. no to niezle, znaczy popierasz taki rodzaj prowadzenia polityki, tak ? ...

Tak dla przypomnienia

Sprawa Anny Jaruckiej

11 sierpnia, w czwartek, do komisji śledczej ds. PKN Orlen dotarło oświadczenie byłej asystentki Cimoszewicza. Anna Jarucka twierdziła w nim, iż dostała pisemne pozwolenie Cimoszewicza (przedstawiła ksero) na zmianę treści jego oświadczenia majątkowego. Jarucka trafiła do posła PO, członka komisji ds. PKN Orlen Konstantego Miodowicza, za pośrednictwem Wojciecha Brochwicza, byłego wiceministra spraw wewnętrznych i oficera służb specjalnych, radcy prawnego i eksperta PO, członka jej władz krajowych - Rady Programowej. Lewica otwarcie oskarżała o prowokację służby specjalne, współpracujące z PO. Tomasz Nałęcz, szef sztabu wyborczego Włodzimierza Cimoszewicza, w swoich wypowiedziach przypominał o posiadanym przez Miodowicza stopniu pułkownika. Donald Tusk, unikający do tej pory wypowiedzi na temat sprawy Jaruckiej, nazwał Nałęcza "najemnikiem Cimoszewicza", ponieważ ten wypowiadał się o zamieszaniu PO w sprawę Jaruckiej oraz domniemanego "przemówienia Cimoszewicza". Nałęcz stwierdził, iż Cimoszewicz pozwie Tuska do sądu za wypowiedź o "najemniku".

Całość tu:



Nie musisz przepraszać, wiem że Ci wstyd ;-)

Dla przypomnienia w podobny sposob wykanczano konkurencje w Kraju Rad.

Jaką konkurencję w kraju rad ? Oni mieli jakąś konkurencję ?


ale jesli Ci gornicy zachowywali sie tak samo jak ostatnio w Krakowie gdzie byl Rokita, no mu sie nie dziwie, bo to co ostatnio oni pokazali to bylo jedno wielkie chamstwo i sam tez o nich to powiem ze to byla garstka pijanych chamow.



A ten „dziad” , to co podszedł do Pana Kaczyńskiego z kwiatami i bombonierką ? ;-)

Postaraj się bardziej o obiektywizm.

I nie pisz tyle, bo stracisz szlachetny tytuł - „Legionista”. Mój „Chorąży” jest do dupy. :-(

Pozdrawiam

05.10.2006
17:49
[333]

kogri [ Chor��y ]

jojo: Nie musisz przepraszać, wiem że Ci wstyd ;-)

Nie wiem po co mi to przypominasz, ja to wiem, napisalem to razem tylko dlatego ze ja sam nie popieram takiego prowadzenia polityki czy to robi pis czy po czy sld czy nawet jesliby to robila slawetna pppp mi to sie nie podoba..

Wiesz tylko najbardziej nie podoba mi sie politykierstwo w ktorym cierpia tak naprawde nie winni ludzie.. Chocby dla przypomnienia kiedys byla naprawde glosna sprawa o czlowieku ktory prowadzil piekarnie, i chleb ktory sie nie sprzedal rozdawal biednym za co dostal pismo o zaplaceniu podatku za tenze rozdany chleb, i co nie pamietasz jaka to byla medialna sparawa kazdy szanowany czlonek pisu do niego jezdzil zeby sie z nim sfotografowac, co to Marcinkiewicz z kaczorem, ziobrem i innymi nie obiecywali.. ze nie bedzie musial placic, ze jeszcze nagrode dostanie... po prostu medialny cyrk.. zeby ludzie widzieli jacy to my z tego rzadu jestesmy dobrzy, a wiesz jak sie skonczylo ? Skonczylo sie tak ze facet jest bankrutem, zamknal piekarnie, zarejestrowal sie BPP i ma potezny dlug u fiskusa i etraz Ci sami ludzie ktorzy mieli go nagradzac maja go gdzies, bo juz nie jest medialny.. rozumiem ze jest Ci wstyd za pis ze tak czlowieka zniszczyli. ktory chcial dobrze.. ale nie martw sie.. i nie wstydz sie za nich.. pewnie dadza jeszcze wieksze powody do wstydu.

Jaką konkurencję w kraju rad ? Oni mieli jakąś konkurencję ?

No wiesz byli ludzie ktorzy chcieli lepiej, ale nawet we wlasnych szeregach jak juz ktos sie stal nie wygodny czy po prostu zbedny konczy w rowie czy gdzies w zimnych rejonach kraju rad.

A ten „dziad” , to co podszedł do Pana Kaczyńskiego z kwiatami i bombonierką ? ;-)

Raczej z kawalkiem rzeczywistosci :) Oswiecenie Kaczynskiego i powiedzenie mu o tym co sie dzieje dookola mimo jego obietnic zostalo tak skwitowane. No coz zobaczymy co Kaczynscy zrobia z tzw. Hubertem Bezdomnym.. co dla mnie jest kolejnym osmieszaniem sie.. pol policji w wawie nic nie robi tylko szuka Huberta Bezdomnego.. ktory powinien powiedziec ze to byl "niefortunny tok myslowy" i to powinno zalatwic sprawe, skoro w kregach "wielkich" politykow to zalatwia

I nie pisz tyle, bo stracisz szlachetny tytuł - „Legionista”. Mój „Chorąży” jest do dupy.

Rozumiem ze Ty tyle piszesz zeby szybko skoczyc na centuriona ? :)

05.10.2006
18:02
smile
[334]

xircom [ Generaďż˝ ]

Czy ktoś może wrzucić ten filmik na jakiś LUDZKI serwer? (np. fileforge).

05.10.2006
18:19
[335]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Korgi -->

"Nie wiem po co mi to przypominasz, ja to wiem, napisalem to razem tylko dlatego ze ja sam nie popieram takiego prowadzenia polityki czy to robi pis czy po czy sld czy nawet jesliby to robila slawetna pppp mi to sie nie podoba.."


Mi też się to nie podoba, bez względu, na partię.
Jak myślisz, gdyby PIS nie wykorzystał chwytów poniżej pasa, tak jak to robią inne partie, to miał by jakiekolwiek szanse w wyborach ?
To się nazywa brutalna rzeczywistość.

"Wiesz tylko najbardziej nie podoba mi sie politykierstwo w ktorym cierpia tak naprawde nie winni ludzie.. Chocby dla przypomnienia kiedys byla naprawde glosna sprawa o czlowieku ktory prowadzil piekarnie, i chleb ktory sie nie sprzedal rozdawal biednym za co dostal pismo o zaplaceniu podatku za tenze rozdany chleb, i co nie pamietasz jaka to byla medialna sparawa kazdy szanowany czlonek pisu do niego jezdzil zeby sie z nim sfotografowac, co to Marcinkiewicz z kaczorem, ziobrem i innymi nie obiecywali.. ze nie bedzie musial placic, ze jeszcze nagrode dostanie... po prostu medialny cyrk.. zeby ludzie widzieli jacy to my z tego rzadu jestesmy dobrzy, a wiesz jak sie skonczylo ? Skonczylo sie tak ze facet jest bankrutem, zamknal piekarnie, zarejestrowal sie BPP i ma potezny dlug u fiskusa i etraz Ci sami ludzie ktorzy mieli go nagradzac maja go gdzies, bo juz nie jest medialny.. rozumiem ze jest Ci wstyd za pis ze tak czlowieka zniszczyli. ktory chcial dobrze.. ale nie martw sie.. i nie wstydz sie za nich.. pewnie dadza jeszcze wieksze powody do wstydu."

Widzisz, problem w tym, że tu nie chodzi o politykierstwo, tylko o ludzką głupotę, no chyba że udowodnisz Mi, że urzędnik odpowiedzialny za tą idiotyczną decyzją, należał do PIS-u.
Sprawa stała się medialna, ponieważ inni politycy próbowali wykorzystać ludzką krzywdę dla swoich korzyści. Nie wiem czy wszyscy szanowni politycy których wymieniłeś fotografowali się z nim, ale na pewno nie Oni podejmowali decyzję o pobraniu od Niego podatków.
Nie jestem prawnikiem, ale nie sądzę by mogli, od tak, jedną decyzją, zlikwidować Jego zaległości.

"Raczej z kawalkiem rzeczywistosci :) Oswiecenie Kaczynskiego i powiedzenie mu o tym co sie dzieje dookola mimo jego obietnic zostalo tak skwitowane. No coz zobaczymy co Kaczynscy zrobia z tzw. Hubertem Bezdomnym.. co dla mnie jest kolejnym osmieszaniem sie.. pol policji w wawie nic nie robi tylko szuka Huberta Bezdomnego"


Jeden „Bezdomny Hubert” krytykujący Kaczyńskiego jest obiektywny, a kilkunastu górników krytykujących Rokitę jest chamskich.
To jest kwintesencja obiektywności.
Zapewniam Cię że policja robi również inne rzeczy, niż szukanie „Huberta”.
Teraz np. przygotowuje się do obchodów UB i MO, zorganizowanych przez PO ;-)

"Rozumiem ze Ty tyle piszesz zeby szybko skoczyc na centuriona ? :)"

Nie, Ja już jestem zmuszony pisać aż do ‘Generała” i prosić o zmianę stopnia ;-)

xircom -->

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5533212&N=1

Pozdrawiam

05.10.2006
18:23
[336]

xircom [ Generaďż˝ ]

Send Space ludzkim serwerem? Trzeba miec szczescie, by sie tam wbic;)

"There are no free download slots available."

05.10.2006
19:57
[337]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Kaczki - kwaczą, że są uczciwe - w praniu wychodzi, że łżą. A więc są a) nieuczciwe b) kłamią. Tamci przynajmniej nie kłamią.

Gladius trafił w sedno.

Ale niektórzy ślepcy wciąż nie potrafią zauważyć że Kaczki dekomunizują z Kryże i Jasińskim, lustrują z TW Łyżwą, walczą z przestępcami z wicepremierem przestępcą, naprawiają służby z pozbawionymi dostępu do tajemnicy państwowej za przecieki, odzyskują TVP na spółkę z ludźmi Jakubowskiej i Kwiatkowskiego, walczą z korupcją korumpując...

05.10.2006
20:44
smile
[338]

spamer [ Pretorianin ]

Łee, gladiuś, załamałeś mnie. Taki banał jak: "zakompleksiony frustrat" (obaj przecież wiemy, że nim jesteś) tak cię rozjuszył?! Myślałem, że podejdziesz do tego po męsku... Be a man!
Ja tu miałem nadzieję na to, ze będzie mi dane użyć jakichś bardziej wyrafinowanych obelg, a tu padasz pod czymś, czego ciosem (a własciwie muśnięciem) nie można nazwać.
I jeszcze nie stać cię na własne inwektywy i powtarzasz po mnie słowa: kompleks i frustracja. Jestem przybity. Podsumowując: -1.

05.10.2006
21:27
smile
[339]

jojo691 [ Teraz Polska ]

Kogri -->

No tak ale przeciez Wam nikt nie wmowi ze "czarne jest czarne, a biale jest biale"

Widzisz, jak życie szybko weryfikuje fakty ;-)



Są tacy, co wmawiają Nam, że białe jest czarne…

Pozdrawiam

05.10.2006
22:11
smile
[340]

mos_def [ Generaďż˝ ]

jojo691 >

To oczywista sprawka WSI.

Chyba nikt kto jest patriota i ma na uwadze dobro ojczyzny, nie zaprzeczy.

Co prawda nie ma na to dowodow, lecz przeciez wszyscy dobrze wiemy ze to o niczym nie swiadczy.

Wiecej, to tylko potwierdza fakt ze mamy racje, chyba nie musze mowic ile trwa zniszczenie dokumentu w niszczarce.

Z calym szacunkiem.

Bo ja dobrze pamietam kto jest kto, kto kim a kto byl czym. A my jestesmy tu, gdzie oni tam, gdzie ja wtedy.

I zadne uklady, zadne obce wywiady i łżeintelekty nie wmowia nam ze ZOMO juz nie istnieje.

Potrzebna jest nowa jakosc, rodacy chca odnowy moralnej.

Dlatego bedziemy kontratakowac i zrobimy co trzeba. I komu trzeba tez.

05.10.2006
22:52
smile
[341]

gladius [ Subaru addict ]

spamer - krótko i na temat: spłyń śmieciarzu :) A co do podsumowania, to nikt myślący nie ma wątpliwości, że przegrywasz walkowerem :)

06.10.2006
00:19
[342]

kogri [ Chor��y ]

jojo: Widzisz, problem w tym, że tu nie chodzi o politykierstwo, tylko o ludzką głupotę, no chyba że udowodnisz Mi, że urzędnik odpowiedzialny za tą idiotyczną decyzją, należał do PIS-u.
Sprawa stała się medialna, ponieważ inni politycy próbowali wykorzystać ludzką krzywdę dla swoich korzyści. Nie wiem czy wszyscy szanowni politycy których wymieniłeś fotografowali się z nim, ale na pewno nie Oni podejmowali decyzję o pobraniu od Niego podatków.
Nie jestem prawnikiem, ale nie sądzę by mogli, od tak, jedną decyzją, zlikwidować Jego zaległości.


Sorry ze nie odpowiadalem tak dlugo ale mnie po prostu w domu nie bylo :), a teraz wracajac do tematu, nie, nie udowodnie Ci ze byl to ktos zwiazany z pisem, ale wiem jedno - spokojnie byla mozliwosc umozenia jego zaleglego podatku i nie trzeba do tego wielkich ceregieli, co zreszta takze sami panowie z rzadu mowili. Jakos tego nie zrobili - zreszta zeby bylo smiesznie sprawa podatkow od takich darowizn dla biednych i potrzebujacych miala wejsc szybko do rozpatrzenia do sejmu - niestety, tylko prosze nie mow mi ze to przez po :) bo poki co to i tak narazie wszystko wychodzi ze wszystko co zle w polsce to wina po - ale podejzewam ze trwaja juz prace nad doszukaniem sie czegos jak to bylo z adamem i ewa i jablkiem czy za tym rokita nie stal :)

Jeden „Bezdomny Hubert” krytykujący Kaczyńskiego jest obiektywny, a kilkunastu górników krytykujących Rokitę jest chamskich

Nie, ja nic takiego nie powiedzialem, nie wiem co mowili tamci gornicy jesli byli spoko tak jak powiedzialem Rokita zachowanal sie nie tak, ale jesli zachowali sie tak jak ostatnio w Krakowie to Rokita mial racje, gdzies w tv pokazywali to.. wiesz Rokita chcial ukleknac oddac szacunek, a ktos sie z niego nasmiewa etc.. padaly teksty naprawde malo przyjemne, gdzies tutaj zabraklo szacunku ze strony tychze gornikow... nawet jesli nie szacunek dla Rokity to szacunek dla tych ktorym oddawal hold.

Teraz np. przygotowuje się do obchodów UB i MO, zorganizowanych przez PO

Nie mow tak, bo nie wiesz, podejrzewam ze moga tam tez byc porzadni ludzie.. i generalizowanie wszystkiego jak to zrobil kaczynski w stoczni czyli "my jestesmy dobrzy, a Ci wszyscy ktorzy przeciw nam to zomo" jest naprawde chamskie.. ja wiem ze juz jestem homoseksualista lub lewakiem (bo tak bylo powiedziane ze wszyscy ktorzy wystepowali przeciw Giertychowi to byli albo lewacy albo homoseksualisci ja niestety bylem po stronie tych ktorzy sa przeciw (w rzeczywistosci nie jestem tym ani tym)) teraz nazywa sie mnie zomowcem, wyksztalciuchem (to taki ktos kto oglada szklo kontaktowe" to akurat slowa dorna) zobaczymy co bedzie dalej..

Nie, Ja już jestem zmuszony pisać aż do ‘Generała” i prosić o zmianę stopnia ;-)

To przestan tyle pisac :) Jednego Generala juz mielismy do dzis pamietam brak teleranka i stojacego skota przed kinem moskwa.

Pozdrawiam

06.10.2006
09:32
[343]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

moze ktos wrzucic pierwszy zip jeszcze bo pisze mi ze limit wykorzystany

06.10.2006
10:31
smile
[344]

dolomith [ Generaďż˝ ]

niezly watek sie zrobil... hehe...

Ja mam wciaz prosbe, a mianowicie moglby ktos wrzucic jakis jakis odcinek "Szkiel kontaktowych" ??

06.10.2006
16:42
[345]

xanat0s [ Wind of Change ]

dolomith --> Zgrywałem jeden dla zoor!na, jak wyślę to link będzie umieszczony w tym wątku -> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5528322&N=1

Shilka the Red --> Wrzucę, ale jak uporam się z tym dla zoor!na :)

07.10.2006
20:45
smile
[346]

Buggi [ Konsul ]

Wgrałby to ktoś jeszcze raz na jakiś serwer bo poprzednim się limity skończyły :(

07.10.2006
20:48
[347]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buggi --> Mówisz, masz -

Wrzuciłem to już wcześniej na inny server, ale link podałem w innym wątku a tu zapomniałem :(

07.10.2006
20:55
[348]

Buggi [ Konsul ]

Troche to wolno leci ;/

07.10.2006
20:59
[349]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buggi --> Niestety, albo leci szybko, ale jest limit ściągnięć, albo ściąga ile osób chce, ale wolno. Nie można mieć wszystkiego :(

07.10.2006
22:29
[350]

Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]

Nie mam pretensji do tych ktorzy glosowali na PISuar. W koncu skad mogli wiedziec ze to chorzy na wladze oszusci i zlodzieje?
Czlowiek popelnia bledy, to normalne, wazne tylko aby wyciagac z nich wnioski. niestety nie kazdy ma odpowiednie mozliwosci intelektualne.. taki duck czy inne jojo chocby im jarus nasikal na twarz z usmiechem na ustach twierdziliby ze to deszcz padal. naprawde zal mi was, biednych fanatykow z wypranymi mozgami.

07.10.2006
22:52
smile
[351]

Buggi [ Konsul ]

2 godziny ściągania żeby dowiedzieć się że archiwum jest uszkodzone.

xant0s ---> dzięki KUR*A MAĆ!

07.10.2006
23:09
[352]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buggi --> Ciekawostka, sporo osób już ściągnęło i żadnych skarg nie było...

Ściągnąłeś wszystkie pliki które tam są?

Part #1: Click here to download file "terazmy_3.10.06.rar.aa"
Part #2: Click here to download file "terazmy_3.10.06.rar.ab"
Part #3: Click here to download file "terazmy_3.10.06.rar.ac"

Reference File: Click here to download file "terazmy_3.10.06.rar.badongo

Zrobiłeś dokładnie tak, jak pisze na stronie?

(idę spać, najwyżej odpowiem ci jutro)

08.10.2006
10:18
smile
[353]

donald_duck [ Pretorianin ]

luremaster - ja tam niestety nie mam twoje kultury i obycia aby głosowac na PO czy czerwonych(choc obecnie to chyba prawie to samo) więc został mi PiS.
Co do złodziei i oszustw - ej, panie kolego PISkorski ma tylko takie nazwisko, tak naprawdę to on z PO!:) Dworak też nie z PiS, podobnie jak Schetyna, HGW i wielu, wielu, wielu innych uczciwych o czystych rekach:))))

A kto to mi mózg wyprał szanowny czytelniku Wyborczej, ogladaczu TVN i Lisa?? - aa już wiem, Rydzyk!!!!:)

No i na koniec - co to tez ukradł PiS i kogo to on oszukał. Czyżby Miodowicz to była 5 kolumna PiS-u w PO??? Czyżby Tusk gnojący Leppera i nagle w tajemnicy z nim się spotykający cierpiał na chorobe psychiczną, no bo przeciez człowiek uczciwy nie zmienia w ciągu 24 godzin swoich poglądów. Choc w sumie jeśli w maju chce wyprowadzić ludzi na ulice w obronie sejmu, przeciw jego rozwiązaniu, a w październiku wyprowadza tych samych ludzi przeciw sejmowi i za jego rozwiązaniem zdrowy na 100% zapewne nie jest:))))

P.S. panie kolego, parę łądnych postów wyżej ja zarzucałem Tobie, że nie myśłisz samodzielnie, że myśłi za ciebie Wyborcza i TVN - wielu się wtedy oburzało. Ale widac doszliście do wniosku, że taki zarzut dobrze jest postwić stronie przecinej i co?? Poz zająknięcia piszesz to samo, co ja pisałem, a przeciw czemu tak zajadle protestowałeś - jak to nazwać??? cyba po prostu bierzesz przykład z mądrzejszych:))) co jest chwalebne. Zreszta twój Wódz czyni podobnie - Kaczyński znosił się z Lepperem teraz czyni to Tusk:))))))

08.10.2006
10:31
smile
[354]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Nie wiem czy wszyscy juz widzieli nowe wypociny naszej chluby

08.10.2006
10:57
smile
[355]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

czy część z was (mówiących o chorobie psychicznej Tuska) tylko udaje,
że nie widzi o co tak naprawde chodzi:)?

jakiś czas temu rozwiązanie sejmu nic by nie zmieniło:)
a teraz zmienia, przynajmniej w/g kłamliwych sondaży,
ale - mimo kłamliwych sondaży - uważam, ze nastawienie części ludzi
zawiedzionych PISem jednak się zmieniło.
dlatego im poparcie spadnie, dlatego PO dopiero teraz chce nowych wyborów
(a najchetniej jeszcze by poczekali, zeby pis odbiło się od dna:)
bo:

1) chcą mieć pewność, ze przejmą włądzę
2) wtedy (w maju czy kiedy tam) nie zmieniły by się istotnie rozkład sił w parlamencie

dzisiaj odpada nam PSL, Liga radzi, nie wiadomo jak z LSD (niby jakieś tam 7%)
nadal możę być problem, bo z kim tu się układać, jak zostanie PO, PIS i SO :)
jedno co pociesza
być może już za 5-10 lat będziemy świadkiem powstania dwóch sił politycznych
co trochę ułątwi sprawę, nie trzeba się bedize ukłądać z dwuosobowymi partiami

wyjaśniając, głosowałem na PO, cieszę się, ze nie przyszlo mi do głowy głosować
na PIS. Ale jednocześnie nie mam wątpliwośći, ze jak PO wejdzie do rządu
to tak samo będą obsadzać stanowiska Cześkami, zamiast ludźmi znającymi się
na rzeczy. nadal więc będzie słabe zarządzanie, rozrost zbędnych stołków
i wszystko to co widzieliśmy od 1 lat. ot POLITYKA

jedyne na co mam nadzieję, to mniej ośmieszania się, poprawienie stosunków
międzynarodowych (a to akurat nie bedzie trudne:D)
może wreszcie podejmą się refom podatkowych bo jakoś głowne hasełko PISu
z tymi podatkami wsiąkło bez śladu (pamiętna odpowiedź na postulaty Platrofrmy
bodajże 3 razy 18 czy jakoś tak) ale małe szanse widzę

szkoda, ze nikomu nie spiesz się do zmiany ordynacji na taką, zeby partia faktycznie
wygrywająca wybory dostawałą większość iejsc w parlamencie
rozwiązałoby to problemy blokowania przez opozycje ustaw
jest jedno ale: wtedy niestety musieliby coś wwreszcie robić:)

pozdrawiam

08.10.2006
11:02
[356]

soso [ Centurion ]

Zawsze mnie zadziwia podwojna morlanoc pisowcow... taki np donald_duck, ma tuskowi za zle ze sie podobno spotkal z lepperem, a nie ma pisowi za zle ze pis wolal So od PS (sam presio na swoim slynnym oredziu powiedzial ze duzo blizej pisowi do SO nic do PO... i jak dla mnie zalatwia to sprawe kto z kim nie chcial koalicji...) Tak wiec Tusk beee bo sie raczyl spotkac z lepperem (i coz ze oni takiego tam niby stalili ? obalenie rzadu ? zamach stanu? bo jak dla mnie lepper oddzedl z kwitkiem z tego spotkania, jesli wogole takie sie obbylo), pis za to jest wspanialy bo sie brata z kryminalistami w celu odnowy moralnej polski... buahahahahaha I jak sie sluszy w televizji, moze nawet so wroci do rzadu :)

A co do mylania samodzielnego... wystarczylo obejrzec jak Begerowna (buahahaha ze taz taka "inteligentna" osoba poglazyla pis) obnarzyla wsztaniale i moralne oblicze pisu, oraz posluchac tych wszystkich wypocin politykow pis "uzasadniajacych" ze korupcja jest czyms normalnym...
Nic nie zmieni tego co widzialem, a w szczegolnosci wypociny politykow pis (jeden nawet uraczyl nas swoja madroscia i powiedzial ze kazdy prawowity obywatel Polski powinien przy dostaniu propozycji korupcyjnej oburzyc sie i wyjsc z pokoju... buahahahaha)

08.10.2006
15:34
[357]

donald_duck [ Pretorianin ]

soso - eee, może napisz jeszcze raz i mniej bełkocz, bo jam człek prosty, moher ni za cholerę nie rozumiem twojej wypowiedzi. Te So czy PS to symbole pierwiastków chemicznych czy co??? Słownik ortograficzny tez by się przydał o młody i wykształcony zwolenniku PO. Ja tam robię literówki, ale u ciebie to jeden wielki chaos:)))) A o jakiej korupcji o samodzielnie myślacy mówimy?? - kazał Wodzu mysleć, że to była korupcja to i myślisz tak(dobrze, że wogóle myślisz)

Jak Rokita wespół z Wodzem wykłócali się o stanowiska z Kaczyńskimi to były to negocjajcje zapewne??? Tylko nie mów nic o tym, że coś tam powiedział Ziobro, bo nawet taki Lis skosił Rokitę za to:)))))

zagadka - co oznacza słowo "wsztaniele"???:)))

zbm - o jakim wizerunku Polski mówisz?? czy o tym z gazet lewicowych na które powołuje się Wyborcza, TVN i Lis, czy na te moherowo/prawicowe??? Powiedz mi gdzie widzisz załamenie wizerunku Polski - w zakazie marszu Gejów w Poznaniu, wydanym przez prezydenta z SLD, a nagłośnionym wg. najlepszych wzorców manipulacji przez nasze jakże obiektywne media?? Może myślisz, że Schetyna zdecyduje się na wycofanie wojsk z Iraku, żeby go Jacque Iraque pochwalił(tak, ta - Schetyna, po ta pierdoła wasz Wodzu nadaja ie jedynia na plakaty razem:) )???
Powiedz z łaski swojej, jako świadom zamierzeń PO po ich pewnej wygranej:)))))

08.10.2006
16:02
[358]

mos_def [ Generaďż˝ ]

donald_duck >> Piskorski zostal wyrzucony z PO. W przeciwienstwie do niektorych "wygnanych" z PiS, jak sprawa przycichła nie zostal przywrocony "za zasługi".

Widze ze teraz Lis obok Wyborczej i od niedawna TVNu, stal sie wrogiem publicznym No1 wolnosciowego elektoratu walczacego z ZOMO.
Kto bedzie nastepny ? Kazdy kto osmieli sie skrytykowac PiS ?

08.10.2006
16:03
[359]

soso [ Centurion ]

a ja glupi liczylem na jakas konkretna odpowiedz od strony pisuaru... lol.. nic tylko "slownik ortograficzny by sie przydal" i "belkoczesz" itd... brawo ze konkretne argumenty... tak jak szczekacz kurski nie podal zadnego argumentu w "Teraz My" tak i ty widze nie jestes fanem faktow... duzo wieksza wage przywiazujesz do klamstw jakimi cie jedyns sluszna partia karmi niz do faktow... Bo chyba nie zaprzeczysz ze to PiS rzedzilo z samoobrona, ze to PiS mial wiekszosc w sejmie i mogl robic co mu sie podobalo (i jak glosno by opozycja nie krzyczala to nie mogla nic zrobic zeby mu przeszkodzic), ani temu ze od czasu komunistow po raz pierwszy w polsce odbyla sie manifestacja popracia dla wladzy (swoja droga buahahahahahaha... i powiedz mi teraz ze nie pis nie uzywa metod dobrze znanych i wyprubowanych w komunizmie... buahahahaha), ze to pani "ledwo-zdalam-mature-Beger" rozlozyla na lopatki caly pis...

no jesli dla ciebie oferowanie stanowik dla rodziny za udzielenie poparcia nie jest korupcja, i nie odruzniasz dyskusji miedzy partiami o podziale odpowiedzialnosci za rzadzenie panstwem a podkupywaniu poslow to gratuluje kregoslupa moralnego... swoja droga sprawdz laskawie sobie co znaczy slowo "korupcja" i w jakich okolicznosciach mozna o niej mowic... a wtedy nawet myslec nie bedziesz musial zeby zobaczyc to co wiekszosc polakow widzi.

a o jakim wizerunku Polski mowie? o tym ktory kreuje Twoj kaczor-guru... Polski pelnej skorumpowanych urzednikow, politykow... pelnej ubekow, sbekow, ukladow, i ufolodkow... Polsce ktora wielce szanowne "prawo i sprawiedliwosc" mialo zmienic.. mialo byc nieskazitelnie czyste, ludzie zaproponowani do rzadzenia bez skazy... a co dostalismy? takie samo szambo jakie bylo.. zmienila sie tylko ekipa przy korycie... mnie osobiscie boli najbardziej to ze wszystko to osiagneli wlasnie pod takimi szczytnymi haslami, ktore ty i wielu innych tak latwo lyknelo. PO przynajmniej nie stralo sie takiego kitu wcisnac... od poczatku byli nastaiwnie na rozwoj gospdarki i w ta strone chcieli isc z naprawa panstwa. Ale jak widac wiele jeszcze ludzi musi miec jakiegos fizycznego "wroga" ktory moglby uosabiac ich wlasne porazki w ostatnich latach i na ktorego latwo zrzucic wine, to chyba niestety nasza cecha narodowa ;/

A swoja drogo to moze przepowiesz nam wszystkim jakie numerki padna w totka skoro umiesz tak wspaniale przewidziec "co by zrobilo PO jakby rzadzilo" :)

08.10.2006
16:06
[360]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

soso- jesli wierzysz w to ze w czasie rzadow PO Polska by roznila sie od tej ktora widzimy teraz to musisz byc slepy :) Po I PiS chca tego samego i nie jest to "dobro obywatela".Dales sie zlapac na hasla Donalda jak inni zlapali sie na hasla Jaroslawa.

08.10.2006
16:26
[361]

donald_duck [ Pretorianin ]

soso - jak możesz liczyć na normalną dyskusję, jesli zaczynasz ja o inwektyw???Tobie naprawdę się wydaje, że jak obrazisz dyskutanta w pierwszym już zdaniu wypowiedzi to dyskusja będzie merytoryczna??

Ale niech tam, niech strace:

Nie zaprzeczę - PiS rządziło z samoobroną, która ma legalny mandat wydany jej przez parę milionów Polaków. Mnie może się to nie do końca podobać, ale na litość boską człowieku - MASZ SKLEROZĘ CZY CO??? Alternatywa był jedynie rząd mniejszościowy. czyś juz zapomniał, że PO:
1. nie chciało koalicji
2. nie chciało wyborów
3. nie chciało rozmawiac z nikim na temat konstruktywnego wotum niufności???

PiS wchodząc w koalicję z samoobrona stracił polityczne dziwictwo - teraz cierpi za to, ale czy dla Polski się opłacało - tak. Dla PiS-u - nie. Oczywiscie mozna wbrew wszelki obiektywnym dowodom twierdzić, że problem WSI czy SB jest wyolbrzymiony i wtedy od razu mamy inny punkt widzenia. Mozna zgodnie z moralnoscią kata(nie moje okreslenie - zaczerpnąlem od Sołżenicyna) twierdzić, że przeszłość jest nie ważna, ale dla mnie rozliczenie z przeszłością, rozzbicie kliki rządzącej Polska od 1945 jest warte dużej ceny, nawet koalicji z Lepperem.

Co do wizerunku Polski - now więc gdzie o tym wyczytałeś - chodzi mi o informacje z pierwszej ręki, a nie te, które podają media. Proszę o konkretny przykład artykułu z konkretnej gazet. Jeśłi podasz, ja podam ci konkretny artykuł z konkretnej gazety mówiący, że Polska ma wreszcie normalny rząd. Nie wmawiaj mi tylko, że Rydzyk tak móiw, no chyba, że Rydzyk steruje prasą w Anglii, Właoszech, Hiszpanii czy USA.

Najlepiej jest używac sformułowań wytrychów - Tusk walnął, TVN za nim powtórzyła, że Plska traci w oczach zagranicy, bez zadnych dowodów - ot tak, dla jaj wiedzac, że każda głupote przez niego palnięta media potraktuja jako prawdę objawiona.

Dlaczego to Kaczyńscy sa wrogami UE. Toż to wymyłśił nikt inny tylko nasz Jan Maria Władysław Rokita!! ten sam od hasła - Nicea albo smierć!! Co, zapomniało się, aż tak krótka pamięć??? PO było bardzie nieufne do Unii niz PiS w poprzedniej kadencji sejmu, ale teraz na użytek chwili odwrócono kota ogonem. I dałes się na to nabrac

P.S.Zwróc uwage, że ani razu nie użyłem zadnego rodzaju inwektyw - czy ty jesteś w stanie napisać tekst bez hasełek typu - "odpowiedz od strony pisuaru"??

08.10.2006
16:32
[362]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Jak Rokita wespół z Wodzem wykłócali się o stanowiska z Kaczyńskimi to były to negocjajcje zapewne???

Rokita z Tuskiem prowadzili jawne negocjacje miedzypartyjne w celu utworzenia stabilnej koalicji. Rozmowy dotyczyly podzialu stanowisk i programu realizowanego przez rzad.
Lipinski z Mojzesowiczem prowadzili tajne rozmowy za wiedza premiera (notabene ktorych caly czas sie wypierali) z pojedynczymi posłami nalezacymi do innych partii, w celu przeciagniecia ich na swoja strone za konkretne stanowiska i wsparcie rzadu.

Jedna i druga sytuacja nie jest zabroniona przez prawo (co do drugiej sa watpliwosci)
Pierwsza sytuacja jest normalna praktyka w demokratycznym panstwie miedzy dwoma partiami.
Druga to bezczelne, wstydliwe kupczenie stanowiskami w celu wykradania pojedynczych osob z innych partii. Za publiczne pieniadze.

Ty naprawde nie widzisz roznicy ? O zgrozo, moze gdy zaczniesz pracowac i płacic bolesne podatki to staniesz sie bardziej uczulony na takie sprawy.

08.10.2006
16:44
[363]

donald_duck [ Pretorianin ]

mos-def - aaaa prowadzili TAJNE rozmowy. A na czym ta tajnośc polegała, że ciebie tam nie było??? Zastanów się co piszesz. Rozmowy koalicyjne zawsze są tak samo tajne. Rozmowy PiS-PO też były tajne z twojego punktu widzenia. rozmowy CDO-SPD też były tajne itd, itp.

"...Druga to bezczelne, wstydliwe kupczenie stanowiskami w celu wykradania pojedynczych osob z innych partii..."

oooo a widać twoja opinia jest prawdą objawiona??? Używasz przymiotników, duzo przymiotnikw i myślisz, że to zamknie sprawę?? Poza tym co to jest "wykradanie pojedyńczych osób" - znaczy się te osoby są prawnie przypisane, nie rozumiem ciebie, bo piszesz o tych osobach jak o chłopach pańszczyźnianych. Jaja sobie robisz??? Kazdy posałe ma prawo być w takim ugrupowaniu sejmowym w jakim chce, a namawianie ich do zmian nie jest na pewno kradzieżą.

"...Za publiczne pieniadze..."

podaj proszę przykład - konkretny przykład. Bo hasło takie jest nośne, ale dowodów za nim nie ma. Podaj więc przykład, że PiS obiecywał publiczne pieniądze komuś za zmianę barw klubowych.

"Rokita z Tuskiem prowadzili jawne negocjacje miedzypartyjne w celu utworzenia stabilnej koalicji. Rozmowy dotyczyly podzialu stanowisk i programu realizowanego przez rzad"

byłes przy tym, że tak pewnie to piszesz, czy po prostu wierzysz Tuskowi na słowo. Bo ja pamiętam ten żenujacy spektakl serwowany nam przez telewizje, fakt, to był dopiero początek, potem pewnie było jeszcze gorzej.

08.10.2006
17:42
[364]

mos_def [ Generaďż˝ ]

donald_duck >> przebieg rozmow jest tajny - w sensie ze bez obecnosci kamer, bo to ze sie odbywaja i jakie sa ich efekty (czyli podzial stanowisk itp) sa jawne.
Tak wygladaja kazde normalne negocjacje, nawet poprzedne rzady tak negocjowaly tworzenie koalicji.

Poseł nie jest chlopem panszczyznianym, ale startuje do wyborow z ramienia danej partii i dostaje sie do parlamentu z nadania tej partii.
Dostaje sie do Sejmu tylko dlatego ze jego partia wywalczyla odpowiednia ilosc miejsc w danym regionie, a niekoniecznie on sam.
Poki co mamy taka ordynacje wyborcza. Sytuacja o ktorej mowisz dotyczy garstki poslow tzw. niezrzeszonych, ktorzy startuja samodzielnie i rozliczani sa z glosow samodzielnie, oni wtedy moga sobie zmieniac partie jak tylko maja taka ochote.

Gdyby ludzie chcieli zeby PiS dostal wiecej niz 183mandatow to by na nich glosowali. Twoim zdaniem ludzie glosowali na Samoobrone zeby poslow dostał PiS ?

Ciekaw jestem jak skomentujesz fakt ze jeszcze jakis czas temu Kaczynski sam stanowczo opowiadal sie za sztywna przynaleznoscia poslow do danej partii. Nawet domagal sie wprowadzenia podpisow pod zrzeszeniem sie mandatu in blanco, w razie wystapienia z partii.
Oczywiscie to bylo kiedys. Wtedy trzeba bylo zaradzic niebezpieczenstwu utraty posłow. Teraz PiS potrzebuje posłow wiec szybko zmienia poglady.
Kiedys krytykowalo sie SLD za haniebny styl rzadzenia i uprawiania polityki. Teraz robi sie to samo, mowiac ze kupczenie stanowiskami jest "normalne", przeciez SLD tez to robiło.. wiec wszystko OK ?

Chcesz przykladu dlaczego za publiczne pieniadze ?
Otoz poki co rzad ma tylko jednego sponsora - obywateli. Tak wiec wszystkie stanowiska rzadowe i samorzadowe oplacane sa z publicznych pieniedzy.
Jesli obiecuje sie komus za zmiane barw klubowych jak to kolokwialnie nazywasz, okreslone stanowiska, nie zwracajac nawet uwagi na kwalifikacje tej osoby to co to jest jak nie kupczenie publicznymi pieniedzmi ? biuro, pracownikow, pensje, wszystko to trzeba opłacic.

Co do opisanej przez ciebie rozmowy koalicyjnej miedzy PO i PiS to nawet nie wiem do czego sie odniesc. Nie wiem o co ci chodzi. Moze rozwin co chciales tymi dwoma zdaniami powiedziec, oprocz rzucenia znow jakichs rozmytych oskarzen pod adresem PO. Wogole to o wiele milej by sie z toba dyskutowalo gdybys sie staral pohamowac przed tymi dziecinnymi ironicznymi uwagami, to tak do caloksztaltu.

Jedno wiem na pewno, gdyby dzisiaj cofnac sie wczasie po tym roku politycznej batalii, koalicja PiS-PO powstalaby w 15min i to z usmiechami od ucha do ucha, hehe.

08.10.2006
17:55
[365]

soso [ Centurion ]

lol donald.. widze ze pamiec masz krotsza od konika polnego.. to ty zaczalas inwektywami rzucac... bo niby co to jest
"może napisz jeszcze raz i mniej bełkocz"
lub
"Słownik ortograficzny tez by się przydał o młody i wykształcony zwolenniku PO"
Czasami wydaje mi sie ze filozofia Kalego jest obowiazkowa jesli ktos chce popierac pis.

Co do wypowiedzi twojego kaczorka... chlopie, nie pracuje w bibliotece/radiu/tv, i nie mam wszystkich gazet ani nagran tego co powiedzieli szlechetni politycy PiS. Ale praktycznie w kazdej ich wypowiedzi mozesz uslyszec o lze-elitach (tu przoduja braciszkowie), ukladach (tutaj z koleji kurski sie wyjazuje niezwyklym pilitical-fiction) oraz o tym jak to inne partie oszukyja biedne PiS (Gosiewski). No chyba ze sugerujesz ze w TV podkladaja glos pod politykow pisu... (dla przykladu podam tylko ostatnia wypowiedz pana kaczki z niedanego wystapienia podajrze w Gdansku... gdzie wszystkich co nie popieraja pisu nazwal zomowcami... moze to tez mi sie wydawalo ?)

Co do tego kto nie chcial koalicji... pis wzial sobie wszystkie ministerstwa silowe a po chcial dac zluzbe zdrowia.. oswiate.. i wszystkie inne ktore tak mocno kulaja, a ktore pis mialo tak zajefajny plan uzdrowienia (plan o ktorym tyle to slyszalem przed wyborami... i o tym ze to PO nie ma zadnego planu, bo plan napewno na pis, i jest to plan genialny) tia... ja bym w ciemno bral.. buahahahaha

i niby jak Polska ma ma zyskac w oczach swiata jak prezio obraza sie bo jakis szmatlawiec niemiecki napisal osmieszajacy artykul... jak ma sie ten wizerunek poprawic jak gosciu jedzie na wizyte i nawet porzadnie marynarki zapiac nie umie ze mu polowa koszuli wystaje... albo urzednicy pisu nie wiedza jak wyglada flaga rosji (tu akurat jedyna wina pisu jast w tym ze zbiera plony swojej taktyki "bierny mierny ale wierny" i obsadzenia stanowiskami ludzie ktorzy totalnie sie do tego nie nadaja... (przyklad? stan kancelarji prezydenta zwiekszyl sie zdaje sie o 1/3 w porownaniu do poprzedniego presia... tanie panstwo.. smiech na sali) Poza tym gdzie ja powiedzialem ze kaczynscy sa wrogami UE? nie wkladaj mi do ust slow ktorych nie poweidzialem...

co do tak chlubnego wykradania poslow z innych partii... naprawde nie widzisz zadnych nic w tym zlego ? ze gosciu dostaje sie do rzadu z listy jednej partii, bo teoretycznie przynajmniej popiera jej plan, zalozenia itd... po czym jak sytuacja robi sie goraca przechodzi sobie do innego ugrupowania... a co z ludzmi ktorzy glosowali na jego byla partie ? Wobec twoich slow wybory wyborami a potem chulaj sobie dusza... i w dupie masz to jak ludzie glosowali ? BRAWO ja piernicze... czy ludzi takich jak ty mama w domu nie nauczyla co to honor? moralnosc? zdrowy rozsadek ? Nic dziwnego ze giertych chce zeby tych rzeczy uczyc w szkole... ;/ ech... Nic dizwnego ze w polsce jest jak jest skoro sa tacy wyborcy ktorzy przelkna kazde klamstwo bo to ich partia klamie w imie wyzszych idealow...

08.10.2006
20:29
smile
[366]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

donald -->

jak chyba niezauwazyłeś wyraźnie zaznaczyłem, ze zmian duzych nie będzie
za rządów PO, jest jedynie szansa, że nie będzie bólu brzuszka Pana Prezydenta
przed spotkaniem trójkąta, albo innych burych suk pod adresem zachodnich dziennikarzy
(na których notabene masz zamia się powoływać;).
a co do kwestii wizerunku, przepraszam, nie pracuje w dziennikarstwie,
a w związku z tym nie mam czasu przeglądać prasy zagranicznej, a zwłąszcza w kilku językach

mało tego, jako światły i oczytany prasowo - jak widać:) - obywatel wiedzieć powinieneś,
że jak w Polsce tak wszędzie na świecie, nie ma jednej gazety lub czasopisma.
tak samo jest kilka pozycji, z których każda widzi świat inaczej
tak jak u nas masz wybiórczą, dziennik, RZ, fakt SE i do tego tygodniki "opiniotwórcze"

bazuję na rozmowach ze znajomymi w Stanach np, którzy chcąc nie chcąc
dużo lepiej od Ciebie wiedzą, co o nich i naszym kraju sądzą Amerykanie:)
bo mają te informację z peirwszej ręki, od ludzi, a nie zdanie jednego redaktora
o takich a nie innych poglądach politycznych.
wiem, być może słaba to próbka jak na badania statystyczne

reasumując
tak samo w gazetach hiszpańskich, angielskich, francuskich itd
będziesz miał albo wizerunek kraju miodem i mlekeim płynącego
albo zaścianek, z zadufanymi bliźniakami przy sterze.

sam więc rozumiesz, ze nawet jak podasz trzy, cztery artykuły (z czego
dwa będą po hiszpańsku) to nie będą one (czy raczej ich autorzy) miały
monopolu na wiedzę i prawdę

dziwię się natomiast twojemu podejściu, licytującego i wytykającego innym błedy.
zamiast mówić, że "a u was to murzynów biją" powiedz co tak narpawde dzieje
się dobrego za rządów braci, a czego nie pokazuje masońsko-żydowska (i cykliści)
telewizja (oo tak,w czoraj widziałem jak romek grzmiał z trybunyna TVN :)

bo obserwuję wątek od pewnego czasu, i 70% twoich wypowiedzi polega na tym, że
"a bo schetyna to nie bedzie robił lepiej".

tutaj naprawde część ludzi ma świadomość, ze zmian drastycznych nie bedzie
(tzn teraz to juz będą, bo ludzie przy władzy obecnie spawiają wrażenie
"nieociosanych" lekko:) wiec każdy kto przyjdzie po nich i nie będzie zionął
taką nienawiścią będzie sprawiał przyjeniejsze wrażenie

teraz dopiero zauważyłem, że jak na tak elokwentnego osobnika
mylisz liczby oconajmniej rząd wielkości:)

mówisz, ze Samoobronie kilka MILIONÓW (np 5 mln) Polaków wystawilo mandat
(swoją drogą kiepskie tłumaczenie dla koalicji:) jakbyś policzył jeszcze
raz, to wysło by CI sporo mniej ludzi,

załóżmy, że ~20mln jest uprawnionych do głosowania, frekwencja była ile?
40% ? no to powiedzmy ze te 5mln głosowało
z czego ile miałą samoobrona? ~10% ? czyli jakieś 500tyś głosów:)
to i tak za dużo jak dla mnie, ale szanuję wolę ludzi, taki ich wybór

a co "krótkiej" pamięci zwolenników PISu:

pamietasz zapewne, jak to ramię w ramię z PO PIS obiecywał, że już nigdy nikt
z wyrokiem sądowym nie bdize miał wstępu do sejmu z mandatem posła?
miałą być ustawa, w końcu prawo i sprawiedliwoścc bedize:)
jaki efekt?
trzymają ustawę jako straszak na Andrzejka (sami z resztą niedawno taką opinię wydali
że jesli andrzej bedize się awanturował, to wprowadzą "bo PO bedzie głosować za"
ustawkę i won złoczyńcy z sejmu

czemu zatem nie zrobili tego od razu?

ano z tego samego powodu, z któego Platforma nie chciałą wcześniej a chce teraz
przedterminowych wyborów (bo tak wygodniej dla partii)

spojrzyj czasem szerzej i nie pomijaj faktów, któe są niewygodne:)

pozdrawiam

a na koniec

Powiedz z łaski swojej, jako świadom zamierzeń PO po ich pewnej wygranej:)))))


wybacz, ale twój prześmiewczy ton wypowiedzi wyraźnie pokazuje, że
rozmowa z tobą jest mało przyjemna,

schetyny to ja nie lubię, powinni go tak jak piskorskiego wyjebać na zbity pysk, bo
to - nie przebierając w slowach - cwany biznesmenik i malwersant
pewnie z niego bedzie pierwsza afera finansowa.
a i ciekawe, ze wyborcza lis i tvn są lewicowe a mohery prawicowe:)
widać podzial na dwie siły w Polsce poczynił się wcześniej niż udało mi się to zauważyć

przeczytaj co miałem do powiedzenia i poza ew. sprostowaniami (bo zakłądam, że mogłem się
gdzieś pomylić) nie pisz wiecej, jesli masz produkować wypowiedzi jak wyżej, zaznaczone
bo szkoda i mojego i Twojego czasu.

resztę po części zawarli ludize próbujący z toba polemizować na tym forum, więc nie bede wszystkiego powtarzał





09.10.2006
09:39
[367]

donald_duck [ Pretorianin ]

soso - jeśli rada o uzywanie słownika to dla ciebie inwektywa to przepraszam. A co do bełotu - przeczytaj ten swój post i sam oceń. Co do dalszej częsci twojego postu - czysta demoagogia, z którą nie ma co dyskutowac, no bo jak odniść się do zarzutu, że PiS wszystko obsadza swoimi ludźmi?? A co, partia rządząca ma obsadzac stanowiska ludźmi z opozycji?? no weź chłopie i zastanów się co piszesz. tak na marginesie, to tobie podobni gardłowali wiosna, że PiS rządzi TVP i dlatego nie puścili filmu "O dwóch takich..." i w nosie mieli oczywisty fakt, że szefem TVP był Dworak i klika związana z PO/SLD. Po prostu lepiej walić demagogiczne komunały, bo one łatwiej wpadają w ucho.

mos_def - wybacz, ale nie masz bladego pojęcia o funkcjach posła, poczytaj sobie, to może więcej nie będziesz pisał podobnych głupot. Naprowadzą ciebie - W SEJMIE NIE MA PARTII POLITYCZNYCH, A JEDYNIE KLUBY POSELSKIE. Dlaej doczytaj sam. A i jeszcze jedno - konstytucji, gdzie to jest zapisane nie tworzył Rydzyk, wiec ten argument odpada.
Co do komentowania stanowiska Kacyńskiego - a co ma piernik do wiatraka??? Poddajesz wypowiedź Kaczyńskiego wyrwaną z kontekstu, ale jak manipulacja to manipulacja.
Zresztą cały twój tok rozumowania jest niesamowicie pokręcony:

"...Co do opisanej przez ciebie rozmowy koalicyjnej miedzy PO i PiS to nawet nie wiem do czego sie odniesc. Nie wiem o co ci chodzi. Moze rozwin co chciales tymi dwoma zdaniami powiedziec, oprocz rzucenia znow jakichs rozmytych oskarzen pod adresem PO..."

a to moja wypowiedź:

"...byłes przy tym, że tak pewnie to piszesz, czy po prostu wierzysz Tuskowi na słowo. Bo ja pamiętam ten żenujacy spektakl serwowany nam przez telewizje, fakt, to był dopiero początek, potem pewnie było jeszcze gorzej..."

gdzie tu widzisz czepainie się do PO?? Toż wyraźnie napisałem, że był to żenujący spektakl. czy naprawdę nie rozumiesz co czytasz?? jeśli nie, to napisze wyraźnie, bez niedomówień - negocjacje PiS-PO były żanującym spektaklem. Nadal jesteś tak jednostronny, ze uważasz, że wychwalam tu PiS, a atakuję PO??

Podobnie logiczny jest cały twój post. Nie jesteś w stanie zbić się ponad chorobliwą niechęc do PiS, co jest zastanawiające i dwuznaczne, po tzw. zwykłym zjafaczom chleba na razie:) PiS jeszcze w niczym nie zszkodził, za to co poniektóym grupom i owszem.



abm - otóz w tym rzecz:

"...mało tego, jako światły i oczytany prasowo - jak widać:) - obywatel wiedzieć powinieneś,
że jak w Polsce tak wszędzie na świecie, nie ma jednej gazety lub czasopisma.
tak samo jest kilka pozycji, z których każda widzi świat inaczej
tak jak u nas masz wybiórczą, dziennik, RZ, fakt SE i do tego tygodniki "opiniotwórcze..."

dla ciebie to sa czasopisma opiniotwórcze, dla mnie to gazety przedstawiające jeden punkt widzenia (z tym faktem, to walnąłeś chyba - od kiedy na zachodzie tabloid jest gazetę opiniotórczą, no chyba, że u tych, dla których Elvis nadal żyje). Dla mnie wyborcza michnika to nawet nie jednostronna gazeta, to szmatławiec i będzie takim, dopóki ludzie pokroju Skalskiego będa tam ofocjalnie pracować. No chyba, że uważasz zatrudnienie kogoś kto donosił SB na kolegów i koleżanki(a nie przyznał się i nie przeprosił) za coś normalnego.

Mamy rózne punkty odniesienia, dlatego mamy rózne poglądy - i bardzo dobrze, bo jak powiedziła kiedyś jeden mądry Rosjanin - spokój i jednomyślnośc może być tylko na cmentarzu.

dalej piszesz:

"...dziwię się natomiast twojemu podejściu, licytującego i wytykającego innym błedy.
zamiast mówić, że "a u was to murzynów biją" powiedz co tak narpawde dzieje
się dobrego za rządów braci, a czego nie pokazuje masońsko-żydowska (i cykliści)
telewizja (oo tak,w czoraj widziałem jak romek grzmiał z trybunyna TVN :) ..."

no i co my tutaj mamy - piszesz, że ja wytykam będy innym - hmmm, a co wy robicie cały czas na tym forum??? No człowieku, choć ciut obiektywizmu . Non stop walicie na obecmy rząd a to ja wytykam błedy innym????? Nie wiem, czy śmiac się czy płakac na taki zarzut.
następnie - co dobrego uczynił PiS?? - pisałem już o tym ale niestety nie czytasz postów, wydajesz sądy - rozwalili WSI i słuzby specjalne. I to moim zdaniem warte jest tych wszystkich pomyj na nich wylewanych i nawet romansu z samoobroną. no oczywiscie zgodnie z logiką kata - nie należy rozdrapywać satrych ran, ale widzisz, a ja uważam, że w imię elementarnej sprawiedliwości należy to robić.

A teraz ty podaj mi KONKRETNY, powtarzam KONKRETNY przykład tego co zrobili złego - czekam.

dalej:


"...wybacz, ale twój prześmiewczy ton wypowiedzi wyraźnie pokazuje, że
rozmowa z tobą jest mało przyjemna.."

porównaj to z :

"...mało tego, jako światły i oczytany prasowo - jak widać:) - obywatel wiedzieć powinieneś,
że jak w Polsce tak wszędzie na świecie, nie ma jednej gazety lub czasopisma..."

czyli tak, nam wolno, tobie nie. Moralność Kalego??? Zresztą na tym forum masz i bramkarza i gladiusa, poczytaj sobie ich chamstwa i zastanów się nad swoim zarzutem. Dlaczego żaden z was nie uspokoił tych gówniarzy??? Nie razi ciebie to chamstwo w ich wykonaniu, a drobna ironia w moim ciebie razi??? Zreszta sam ją stosujesz, tzn. tobie wolno???


Na koniec dwie rzeczy - jeśłi chce sie wyśmiac moja słabą znajomość matematyki, to samemu trzba choć ciut ją znać:

"...załóżmy, że ~20mln jest uprawnionych do głosowania, frekwencja była ile?
40% ? no to powiedzmy ze te 5mln głosowało
z czego ile miałą samoobrona? ~10% ? czyli jakieś 500tyś głosów:)
to i tak za dużo jak dla mnie, ale szanuję wolę ludzi, taki ich wybór..."

40% z 20 mln to 8mln a nie 5mln
Ale to jeszcze nic - dalej popisujesz się totalnym brakiem znajomości w temacie o którym piszesz. Podam ci oficjalne dane:

uprawnionych do głosowania - 30.229.031
głosów na:

PiS - 3.185.714
PO - 2.849.259
samoobrona - 1.347.355
SLD - 1.335.257
LPR - 940.762
PSL - 821.656

Porównaj, wyciągnij wnioski i przyznaj, że pisałes swój tekst nie mając bladego pojęcia o czym piszesz. jak więc ma się to do całej twojej wypowiedzi?

P.S. Nie rozumiem po jakiego czorta ktoś tu wyskoczył z LPR i Giertychem. No jesli jestem pisuarem to już niech nim zostanę. Nie rozumiem co ma z moimi wypowiedziami wspólnego pan premier Giertych?

09.10.2006
09:52
[368]

donald_duck [ Pretorianin ]

zbm strasznie mi głupio, bo pomiliłem twój nick pisząc abm. Niestety nie mogę już wyedytować.
Przepraszam

10.10.2006
20:06
smile
[369]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

donald-duck -

co do ironii i złośliwości, to zwracam uwage, natomiast rozumiesz na pewno, że
jeśli sam używasz, to cięzko się spodziewać, że ja się powstrzymam :)


co do tych 5mln, to fakt, nie wiem skąd się mi to wzięło, być może z faktu, ze miałem już w głowie kolejne myśli do przekazania,

tak czy inaczej, mam rozumieć, że "kilka milionów" to to samo co 1,3 mln?
rozumiesz na pewno skąd było moje zdziwnie i próba (przyanję) na szybko policzenia
stąd, jak widzisz tzw "falka" przed każdą liczbą, mówiąca o tym, że to tylko przybliżona
wartość

no i co my tutaj mamy - piszesz, że ja wytykam będy innym - hmmm, a co wy robicie cały czas na tym forum???
sugerujesz, że gdzieś w wątkach, któych przyznaję, dużo na tym forum, obrzucających PIS błotem biorę czynny udział w dyskusji? pokaż proszę takie przykłady.
mówiąc WY przypisałeś mnie do tej grupy, a wybacz, ale nie miałem jeszcze okazji (o ile mnie pamiec nie myli) wypowiadać się w tej sprawie, wiec odbicie zarzutu w bok, mówiąc WY
nie jest do końca na miejscu.
Nie mogę odpowiadać za ludzi którzy także piszą co mają do powiedzenia.

co do gazet,czasopism, to rzuciłęm tytuły z pamięci, bo nie czytam ich w takich ilościach
i wybacz, jeśli poczułeś sięw jakiś sposób urażony jeśli przystawiłęm Fakt jako opiniotwórczy
swoją drogą jest opiniotwórczy (tak w rzeczywistości) bo jest gazetą dla "sprzątaczki i ochrozniarza" (ogólnik) , któych w Polsce jest bardzo dużo i CI LUDZIE Czytają to biorą część tekstó na poważnie
wystarczy ze tak FAKT wymysli jakies dane n/t wysokich zarobków posłów SLD (nie lubie komuszków) a nie napisze nic o poslach PO PISu czy czegoś tam jeszcze, co ludzie pomyślą?
ano że SLD złodzieje a reszta nie? czy to nie jest "tworzenie opinii"? :)
nie mam wiedzy n/t (bo się nie interesuję, nie czytam też) kto i dlaczego pracuje w W,
nie mam zamiaru nikogo bronić, natomiast, nazywanie gazety szmatłąwcem
(nawet jeśli nim jest:) też może świadczyć o kulturze czytelnika

co KONKRETNYCH PRZYKŁADÓW:

sam nie podajesz zbyt wiele, poza ogólnikami, sam natomiast wytykasz błedy w podawaniu danych statystycznych i oczekujesz, ze bede wiedział o wszystkich wpadkach jak JArek wie:)
już napisałem wyżej o obietnicy "brak przestępców w parlamencie" <rozgląda się i nic>
obietnica 24-godzinnych sądów? gdzie ziobro?
3mln mieszkań to zapewne nawet Ty nie wierzyłes:) (ale są wierzący oj są)
więc raczej traktuj "co złego zrobili" jak "jak dużo nie zrobili", oczywiscie obsadzanie
stołów w radach nadzorczych pod pozorem "wyrzucenia czerwonej chołoty" różnymi innymi
ciotkami, co prowdzili sklepik spożywczy a teraz są pan prezes dużej spółki hutniczej:)
(nie, nie mam wątpliwości, jak już wyżej napisałem, ze wszyscy robią dokłądnie to samo)

myślę, że osoby bardziej zainteresowane tematem i śledzące potknięcia PISu chętnie Cię zaleją
przykłądami (bo flagi czy inne dziwactwa już byly opisane wyżej n/t swoich ludzi:)

z Giertyche wyskoczyłęm ja, ale to w odniesieniu do masońskiej telewizji TVN i jego okrzyków na wiecu , któy zebrał całę 2tyś osób:)

nie obrażam się na zmianę ksywki

nie jestem opryskliwy i złośliwy, widać bardzo wierzysz swojej partii, a czasem lekko jesteś jakby
zaślepiony (mylenie i łączenie mnie z innymi na forum), ale może to brak argumentów

zwracać uwagi nie będe nikomu, bo od tego jest Admin, rozmawiam z Tobą, bo chcę się podzielić
moją wizją świata, która być może odbiega od ideału (a tym bardziej twojego ideału:)
a jest różna od twojego postrzegania.

znowu czepiania się do logiki (napisałem wyżej, ze nie wiem jak ja te 5mln zrobiłem:)
chciałem naświetlić problem, myślę, ze jeśli chcemy być traktowani wyżej niż czytelnicy
Faktu
to na pewno potrafimy (jesli zachodzi taka potrzeba) zajrzeć do danych statystycznych
ja nie zajrzałem, ale gdyby wyszło 8mln to bym był bliżej faktów (nadal to nie kilka milionów:)

nie zmienia to faktu, że odpowiedziałeś nieco wymijająco na moje pytania i próbę odpowiedzi z mojej strony na zagadnienia przez Ciebie najpeirw poruszone.

z mojej strony tyle, wydaje mi się, żę odpowiedziałem na twoje wątpliwości

a co do ironii jeszcze raz, skoro sam najpierw robisz coś, ja to powtarzam, potem wytykasz mi błąd (sam go wcześniej popełniłeś), to kto operuje tak popularną ostatnimi czasy "sprawiedliwością Kalego";)

ja, ty, my obaj czy żaden z nas;)

proszę wybaczyć literówki, piszę na laptopie a nigdy nie lubiłęm takich klawiatur

Pozdrawiam

p.s. ja nie jestem fanatycznym obrońcą platformy, ani fanatycznym wytykaczem PISu
po prostu czytając nie potrafiem się zgodzić z Twoim zdaniem, wiec napisałem:)

na przyszłość - jeśli rozmawiasz ze mną to nie zarzucaj mi, że "wy" to cośtam
czy ja w którymkolwiek miejscu mojej wypowiedzi zarzuciłem Ci, że jesteś bratem jojo96
czy coś takiego?
chyba nie, więć trzymaj fason;)

10.10.2006
22:17
smile
[370]

soso [ Centurion ]

donald duck... ty chyba naprawde masz problemy z czytaniem.. choc moze z koncentracja ? czy cos... pokaz mi gdzie napisalem ze mam za zle ze pis obsadza swoimi ludzmi stanowiska? napisalem:

"...zbiera plony swojej taktyki "bierny mierny ale wierny" i obsadzenia stanowiskami ludzmi ktorzy totalnie sie do tego nie nadaja..."

a dalej pisalem o tym ze w ramach taniego panstwa pis mnozy administracje... tego tez zapewne juz nie doczytales, bo nie raczyles skomentowac...

ale jak widze wolisz wyjac z calego zdania czesc ktora ci akurat pasuje i sie jej czepic zarzucajac mi brak logiki... A nawet jak bym napisal to co mi przypisujesz to sa tacy ludzie jak "eksperci" nie popierajacy ani pisu, ani po... a o ktorych pis nawet nie pomyslal bo wola swoich ludzi tam wsadzic choc gowno potrafia...

Tak wiec na tym prostym przykladzie stwierdzam ze dalsza dyskusja nie ma z toba najmniejszego sensu, bo jak tu dyskutowac skoro sobie wybierasz fragmenty nawet nie wypowiedzi tylko sentencji i je krytykujesz pomijajac totalnie ogolne przeslanie calej wypowiedzi.

PS.
nie mam pojecia dlaczego nie puscili "o dwoch takich..." dla mnie to tylko ciekawy fakt ktory sie pojawil po objeciu przez nich wladzy... ale nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, wzwiazku z czym nigdy takiego zarzutu nie stawialem (zreszta swoja droga smiesznego).

10.10.2006
23:13
smile
[371]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Hehe, to tym razem Tusk sie gubi. I dobrze, powinni go ostro przyatakować.

10.10.2006
23:43
[372]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

ale dzisiaj lipa, każdego po 5 minut trzymali, nawet nie zaczęli rozmawiać, powinni Wałęsę i Tuska dłużej podpytać, a nie co tam słychać i "kjuż musimy kończyć, dziękujemy"

po co jakieś Lombardy pokazywać, przecież wiadomo, ze gra się za pieniązka:)
a nie jakieś smutki o zacięciu partyjnym i przejęciu światem:)

11.10.2006
01:29
[373]

mos_def [ Generaďż˝ ]

donald_duck >> przeczytalem twoja odpowiedz i rozumiem ze chcesz juz zakonczyc dyskusje. Wystarczy powiedziec EOT, nie musisz wysilac sie na jakies infantylne docinki. Jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie mow nic, zamiast pisac cokolwiek, byle glosniej.

O tych klubach poselskich to juz wogole niezla checa. Mogles jeszcze wyboldowac ta nazwe zeby dodac sobie animuszu.
Kluby poselskie twoim zdaniem nie maja nic wspolnego z partiami politycznymi, tworza je przypadkowe osoby ktore nawet nie maja legitek partyjnych i znalezli sie w nich wedlug spisu alfabetycznego a nie przynaleznosci partyjnej?
Otoz koło parlamentarne to (za Wikipedia) - grupa parlamentarzystów (posłów lub senatorów), tworzących frakcję parlamentarną, czyli ugrupowanie członków parlamentu o wspólnej przynależności partyjnej.
Jednym zdaniem, jest to przedstawicielstwo partii w sejmie.

Naprawde przeczytaj czasami na spokojnie co wypisujesz...
Moglbym tak dalej zbijac twoje kolejne pyskate docinki, ale juz pozno i szkoda mi czasu na taka dyskusje. Bo jesli bedziesz mial ochote kiedys normalnie podsykutowac to nieomieszkam.

pozdrawiam

12.10.2006
10:35
smile
[374]

donald_duck [ Pretorianin ]

mos_def - nie wierz wikipedii:) Nadal piszesz coś o czym nie masz bladego pojęcia. Naprawdę ciężko dyskutuje się z osoba, która uważa, że wie wszysko. Przemyśl poniżesz

1. Ja usytuujesz posła niezrzeszonego?
2. jak to jest z klubem palamentrnym SLD, czy aby na pewno wszyscy sa członkami jednej partii?? - tylko nie psrwadzaj w wikipedii:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.