GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie mozna wypozyczyc weza?

24.09.2006
16:02
smile
[1]

Azzie [ bonobo ]

Gdzie mozna wypozyczyc weza?

Takiego zywego, dlugosc nieistotna ale zeby nie byl za gruby...

Nie moze byc jadowity, musi byc mily w dotyku.

Gdzie mozna wypozyczyc i ile by chcieli za jeden dzien? [no, 2-3 godziny styknie...]

24.09.2006
16:30
smile
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Czy kategorię można traktować jako podpowiedź, co zamierzasz z tym wężem zrobić ?

24.09.2006
16:31
[3]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Hmm, to jakaś nowa forma antykoncepcji zważając na niechęć Azziego do piguł? ;)))

24.09.2006
16:31
[4]

gladius [ Subaru addict ]

wolę nie myśleć o tych wszystkich bezeceństwach, których może dopuścić się Azzie z wężem. Chyba boa będzie najlepszy. Nie jest jadowity.

24.09.2006
16:32
[5]

eJay [ Gladiator ]

Azzie na węża laski nie wyrwiesz:)

Obawiam sie, ze nie ma czegos takiego jak wypozyczalnia zwierzat. Sprobuj popytac wsrod znajomych.

24.09.2006
16:36
smile
[6]

Maliniarz [ The Watcher ]

Kategoria + tytul... Azzie, Ty perwersie!

24.09.2006
17:57
[7]

Azzie [ bonobo ]

Ostatnio bylem na otwarciu restauracji w bylym Europejskim i koles mial weza, wszystkie dziewczyny podchodzily i go glaskaly... Nawet nie wiecie jaki to afrodyzjak dla kobiet... :)

24.09.2006
22:01
[8]

lo0ol [ Jónior ]

juz to widze jak Azzie stoi w centrum miasta z wezem :D

25.09.2006
07:18
smile
[9]

pan_filip [ Chor��y ]

Chłopie, postaraj się, żeby to Twojego węża głaskały, a nie wypożyczonego.

25.09.2006
07:36
smile
[10]

stanson [ Szeryf ]

Powiem szczerze, że tej metody na kobiety nie znałem.

25.09.2006
08:33
smile
[11]

legrooch [ MPO Squad Member ]

"Kochanie, zobacz jaki mój wąż jest milutki." :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.