GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kurs na prawo jazdy w wojsku

21.09.2006
15:17
[1]

Lethal [ Pretorianin ]

Kurs na prawo jazdy w wojsku

witam! 5 grudnia idę do wojska i chciałbym wiedzieć czy w wojsku jest możliwość zrobienia prawa jazdy? jeśli tak to na jakich warunkach

21.09.2006
15:19
smile
[2]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Idziesz z chęci czy z przymusu..?

21.09.2006
15:20
[3]

Lethal [ Pretorianin ]

sam się zgłosiłem

21.09.2006
15:23
[4]

daniekW [ Pretorianin ]

Nie wiem jak jest teraz ale 10 lat temu zrobilem prawko na ciezarowki za darmoche w wojsku. Potem kumpli wozilem Starem przez cala sluzbe. Tez bylem na ochotnika

21.09.2006
15:29
[5]

yasiu [ Generaďż˝ ]

z tego co wiem to nie :) a bylem stosunkowo niedawno

21.09.2006
15:32
[6]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Jak masz kategorie B, to są możliwości zrobienia C+E.

21.09.2006
16:32
smile
[7]

Floone [ Generaďż˝ ]

Jeśli masz "B" to bez problemu, o ile wyślą cie na szkółke kierowców - ja byłem 4 lata temu w Grupie koło Grudziądza, tak że jeśli będziesz miał taką możliwość, to staraj sie tam dostać ;)

21.09.2006
19:46
[8]

Lethal [ Pretorianin ]

nie mam B właśnie chciałem zrobić. a do grudziądza startować nie będę bo mam przydział do gdyni :) Marynarka Wojenna

21.09.2006
22:35
smile
[9]

Floone [ Generaďż˝ ]

No to raczej kierowcą nie będziesz...

02.12.2006
10:50
[10]

Morbus [ settler ]

ja walsnie wyszedlem z syfiu i jesli masz B to jest szansa ze zrobisz C pod warunkeim ze bedizesz na szkolce kierowcow w ostrudzie badz grzudziazdu inaczej o prawku mozesz zapomniec... C jest jedyna kategoria mozliwa do zrobienia w MONie o D badz C+E nawet nie mysl... jak nie zrobisz sobie w cywilu za 5 tysiakow to mial nie bedzie powodzenia i pamietaj ZIMA 2006 rzadzi ! :D ale juz w cywilu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.