Lethal [ Pretorianin ]
Kurs na prawo jazdy w wojsku
witam! 5 grudnia idę do wojska i chciałbym wiedzieć czy w wojsku jest możliwość zrobienia prawa jazdy? jeśli tak to na jakich warunkach

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Idziesz z chęci czy z przymusu..?
Lethal [ Pretorianin ]
sam się zgłosiłem
daniekW [ Pretorianin ]
Nie wiem jak jest teraz ale 10 lat temu zrobilem prawko na ciezarowki za darmoche w wojsku. Potem kumpli wozilem Starem przez cala sluzbe. Tez bylem na ochotnika
yasiu [ Generaďż˝ ]
z tego co wiem to nie :) a bylem stosunkowo niedawno
Game Over [ Generaďż˝ ]
Jak masz kategorie B, to są możliwości zrobienia C+E.

Floone [ Generaďż˝ ]
Jeśli masz "B" to bez problemu, o ile wyślą cie na szkółke kierowców - ja byłem 4 lata temu w Grupie koło Grudziądza, tak że jeśli będziesz miał taką możliwość, to staraj sie tam dostać ;)
Lethal [ Pretorianin ]
nie mam B właśnie chciałem zrobić. a do grudziądza startować nie będę bo mam przydział do gdyni :) Marynarka Wojenna

Floone [ Generaďż˝ ]
No to raczej kierowcą nie będziesz...
Morbus [ settler ]
ja walsnie wyszedlem z syfiu i jesli masz B to jest szansa ze zrobisz C pod warunkeim ze bedizesz na szkolce kierowcow w ostrudzie badz grzudziazdu inaczej o prawku mozesz zapomniec... C jest jedyna kategoria mozliwa do zrobienia w MONie o D badz C+E nawet nie mysl... jak nie zrobisz sobie w cywilu za 5 tysiakow to mial nie bedzie powodzenia i pamietaj ZIMA 2006 rzadzi ! :D ale juz w cywilu