GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY MĄDRZY GOL-owicze

05.09.2006
16:18
[1]

raper741 [ Vamos Barca ]

POMOCY MĄDRZY GOL-owicze

You can register your account for increased protection. Click on "Register Account" and get your free recovery key today!


PRZetłumaczcie mi to błagam was..

05.09.2006
16:20
smile
[2]

peterkarel [ KochamDzaste ]

Chodzi o to ze po wcisnieciu "Register Account" otrzymasz jakis darmowy klucz dla zwiekszenia bezpieczenstwa twojego konta :P chyba o to chodzi :P


btw. pierwszy :D +1 :P



btw2, lepiej ?:P

05.09.2006
16:22
smile
[3]

Miren_cjum [ Centurion ]

To żeby być mądrym GOL - owiczem to trzeba znać języki obce ? To ja odpadam .

05.09.2006
16:22
[4]

mikmac [ Senator ]

peter przyznaj sie ze tluamaczyles to za pomoca inetowego tlumacza, bo nie wierze, ze zes to sam tak przetlumaczyl...
Ja rozumiem wiernosc przekazu ale na litosc jasna....

05.09.2006
16:22
[5]

raper741 [ Vamos Barca ]

to jest w tibi, wczesniej mi na wczesniejszych kontach takie cos nie wyskakiwalo ??? dlaczego teraz??>? może wiecie???

Tak jakos mi sie napisalo ............. Wszyscy jestescie madrzy

05.09.2006
16:23
smile
[6]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

raper741@

Nie graj w Tibie! Sam grałem i żaluje teraz ze tyle czasu na to stracilem ;)

btw. jesli kupujesz pacc'a musisz sperzonalizowac konto, w ten sposob otrzymujesz recovery key ktorego nie da sie zmienic. Przez co jak zostaniesz shax0rowany mozesz odzyskac konto :P

Pozdro.

edit: upss, spoznilem sie :D

raper741@

Bo wprowadzili to od wersji 7.8

05.09.2006
16:27
smile
[7]

peterkarel [ KochamDzaste ]

omg co ze mna dzisiaj nie tak co ja pisze :/ ehhhhhh jakies glupoty nie patrzcie na to ajjjj :P moze dla tego ze dziala tak na mnie moja milosc ajj :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.