Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]
z angielskiego..
october to jaki miesiac bo nie moge sobie za chiny przypomniec:P
N2 [ negroz ]
październik

Xazer [ Pretorianin ]
<-- polecam na przyszłość
Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]
Jest takie coś jak słownik albo tłumacz.
np.
rafaleon [ Konsul ]
Tylko że chwilowo nie działa ale za pare dni wszystko powino działać dobrze.

ElNinho [ Konsul ]
no staaaary! October Fest! najwieksza lub jedna z najwiekszych piwnych popijaw :) pazdzierniczek rzecz jasna :)