GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

z angielskiego..

05.09.2006
14:16
[1]

Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]

z angielskiego..

october to jaki miesiac bo nie moge sobie za chiny przypomniec:P

05.09.2006
14:17
[2]

N2 [ negroz ]

październik

05.09.2006
14:19
smile
[3]

Xazer [ Pretorianin ]

<-- polecam na przyszłość

05.09.2006
14:22
[4]

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]

Jest takie coś jak słownik albo tłumacz.
np.

05.09.2006
14:24
[5]

rafaleon [ Konsul ]



Tylko że chwilowo nie działa ale za pare dni wszystko powino działać dobrze.

05.09.2006
14:25
smile
[6]

ElNinho [ Konsul ]

no staaaary! October Fest! najwieksza lub jedna z najwiekszych piwnych popijaw :) pazdzierniczek rzecz jasna :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.