
halski88 [ Pan Prezes ]
Mod do PHPBB - pomoc
Wątek webmasterski chyba umarł, więc założę nowy topic:
Poszukuje jakiegoś moda do phpbb, który dodawałby reklamy z googli. Wiecie, te adsense. Widzialem coś takiego, ta modyfikacja tworzy uzytkownika, ktory co jakis czas wali posta z reklamami. Pomożecie?
Regis [ ]
Masz na mysli spam-maszyne? Spadaj na drzewo :P A jak chesz to zrobic na swoim forum, to zrob to recznie, a nie rub burdelu, bo czytelnikow forum Ci to nie przyspozy.
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Tutaj to watpie zeby Ci ktos pomogl, pytaj tutaj:
halski88 [ Pan Prezes ]
rub;) Robić burdelu nie zamierzam, chce po prostu zeby raz na kilkanaście postów jakaś reklama się wpakowała. W końcu serwer muszę opłacić .