GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z IE

05.09.2006
12:49
smile
[1]

unnormal [ Legionista ]

problem z IE

od kilku(nastu) dni mam problem z internet explorerem.otoz przy probie otworzenia niektorych stron (bash.org.pl albo www.cnet.com) wyskakuje blad i przegladarka sie zamyka. aktualnie korzystam z IE7 ale tak samo dzialo sie gdy pracowalem na 6. ma ktos jakis pomysl co moze byc tego powodem?

05.09.2006
12:57
[2]

slowik [ NightInGale ]

olej te okienko co wyskakuje i pracuj dalej ;-) niestety windows tak ma (nadgorliwy systemowy drwatson)

05.09.2006
13:00
[3]

unnormal [ Legionista ]

em, no problem jest w tym ze jak napisalem powyzej po tym bledzie zamyka mi sie okno przegladarki wiec te 2 strony plus przynajmniej kilka innych sa dla mnie niedostepne

05.09.2006
13:01
[4]

Triple_X [ Pretorianin ]

zainstaluj opere/fifefoxa i po problemie powinno byc :)

05.09.2006
13:02
[5]

slowik [ NightInGale ]

jak wcisniesz close powinno sie zamknac okno a nie po tym jak wyskoczy

05.09.2006
13:20
[6]

unnormal [ Legionista ]

triple_x - wolalbym jednak przy IE zostac:)
slowik - prawda, nie zmienia to jednak faktu ze nie moge tych stron przegladac. okno ktore sie pokazuje to tradycyjnie zapytanie czy wysylac raport czy nie, ja na screenie dalem ta bardziej szczegolowa wersje w razie gdybys ktos byl w stanie z tego cos wywnioskowac:) w kazdym razie niezaleznie co wcisne w wyskakujacych okienkach, przegladarka sie zamyka

05.09.2006
13:31
[7]

slowik [ NightInGale ]

wlasnie to co wyskoczylo przesowasz w dol i zapominasz o nim ;-)
technical info moglbys sobie poczytac co tam pisza (moze cos ciekawego ...)

05.09.2006
14:07
[8]

unnormal [ Legionista ]

slowik, gdyby to bylo takie proste... :) Twoj sposob byl drugim jaki wyprobowalem a efekt zalaczam na screenie:) oczywiscie poza wygladem okno pozostaje nieaktywne, tzn nie moge kliknac w linki, cofnac sie do poprzednio otworzonej strony itp
a w technical info nie napisali nic co moglbym uznac za uzyteczne:P

05.09.2006
14:17
smile
[9]

slowik [ NightInGale ]

uu to ie zaliczyl zgona a nie jakis pomniejszy blad ... instaluj opere szybsza i mniej awaryjna jak sie wyklada to nie caly czas na tej samej stronie ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.