GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dźwięk - video

05.09.2006
12:47
[1]

elect1 [ Pretorianin ]

Dźwięk - video

Jak z pliku rmvb (film) "wyciągnąć" dźwięk a potem dodać go do klipu filmowego?
Mam film chyba divx z dobra jakością ale bez lektora a z kolei film rmvb z lektorem z kiepską jakością, można to jakość zamienić?

05.09.2006
14:44
smile
[2]

serek [dj] [ Pretorianin ]

Słuchaj, znam jeden sposób ale bardzo nużący. Nagraj ten dźwięk ustawiając w rejestratorze nagrywanie "stereo mix".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.