Dareczek85 [ Centurion ]
Problem z aplikacjami
Witam. Mam następujący problem. Pewnego razu wyłączono mi nagle w domu prąd, przez co zniszczyl mi sie wiatraczek w karcie graficznej. Wlozylem starą karte i teraz wyskakują mi cały czas komunikaty typu "wystąpił błąd aplikacji.... operacja nie może być "read"" itp... nie wiem o co chodzi i czemu tak sie dzieje. A dzieje sie tak po włączeniu, wyłączeniu lub zminimalizowaniu jakiegos programu. Do tego komputer strasznie sie spowolnil... Prosze o pomoc....
ElNinho [ Konsul ]
Wyglada na to, ze nie tylko wiatraczek sie popsul
Dareczek85 [ Centurion ]
a co jeszcze moglo sie popsuc....
Zebius [ Pretorianin ]
Przeinstalowałeś sterowniki karty graficznej?
legrooch [ MPO Squad Member ]
Pamięć (RAM)
Dysk
Ale najpierw puść Checkdisk. Może pomoże. Napewno programy nie mogą zapisać/odczytać informacji z jakiegoś miejsca.
Dareczek85 [ Centurion ]
to juz zrobilem ale nic niestety nie pomoglo.... jak mam sprawdzic co jeszcze moglo sie zepsuc :(