GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z aplikacjami

05.09.2006
11:50
[1]

Dareczek85 [ Centurion ]

Problem z aplikacjami

Witam. Mam następujący problem. Pewnego razu wyłączono mi nagle w domu prąd, przez co zniszczyl mi sie wiatraczek w karcie graficznej. Wlozylem starą karte i teraz wyskakują mi cały czas komunikaty typu "wystąpił błąd aplikacji.... operacja nie może być "read"" itp... nie wiem o co chodzi i czemu tak sie dzieje. A dzieje sie tak po włączeniu, wyłączeniu lub zminimalizowaniu jakiegos programu. Do tego komputer strasznie sie spowolnil... Prosze o pomoc....

05.09.2006
11:51
[2]

ElNinho [ Konsul ]

Wyglada na to, ze nie tylko wiatraczek sie popsul

05.09.2006
12:05
[3]

Dareczek85 [ Centurion ]

a co jeszcze moglo sie popsuc....

05.09.2006
12:11
[4]

Zebius [ Pretorianin ]

Przeinstalowałeś sterowniki karty graficznej?

05.09.2006
12:11
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pamięć (RAM)
Dysk

Ale najpierw puść Checkdisk. Może pomoże. Napewno programy nie mogą zapisać/odczytać informacji z jakiegoś miejsca.

05.09.2006
12:12
[6]

Dareczek85 [ Centurion ]

to juz zrobilem ale nic niestety nie pomoglo.... jak mam sprawdzic co jeszcze moglo sie zepsuc :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.