GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tunning Windows XP - poszukiwany soft

05.09.2006
11:43
smile
[1]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Tunning Windows XP - poszukiwany soft

Witam!

Możecie mi polecić jakiś dobry program tunningowy do podkręcenia XP?
Mam czystą instalkę i chciałbym głębiej coś pozmieniać.

05.09.2006
12:28
smile
[2]

Drozdi [ Żunior ]

Któryś z tych sobie ściągnij:TuneUp2006, TweakXP 3.0, Tweak UI. Szczególnie polecam ten pierwszy

05.09.2006
12:31
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

W drodze jest właśnie TuneUp Utilities 2006.
Dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.