
legrooch [ MPO Squad Member ]
Tunning Windows XP - poszukiwany soft
Witam!
Możecie mi polecić jakiś dobry program tunningowy do podkręcenia XP?
Mam czystą instalkę i chciałbym głębiej coś pozmieniać.

Drozdi [ Żunior ]
Któryś z tych sobie ściągnij:TuneUp2006, TweakXP 3.0, Tweak UI. Szczególnie polecam ten pierwszy
legrooch [ MPO Squad Member ]
W drodze jest właśnie TuneUp Utilities 2006.
Dzięki :)