Jotkichłopak [ ancymonek ]
jaja z Oblivionem
postać w pewenym momencie zaczyna skakać w miejscu i już nie idzie nią poruszać...tak jakby mu się zapadało podłoże... a pewego razu gdy wyszedłem z wody, to postac nadal machała rączkami i nóżkami i mogłem pływać w H2O...
mam stery zmodyfikowane. przed temmialem najnowsze nvidii, nastepnie wersja 8 z czymś...dopiero te zmodyfikowane podnioslymi fps o 20 pkt
Mam gf 7600 GS
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Pierwszy błąd pojawia się, gdy zmieniasz ugridstoload=5 na większą liczbę.
Z drugim błędem nigdy się nie spotkałem.
Jotkichłopak [ ancymonek ]
faktycznie zmienialem tą wartość w pliku ini...może to naprawi automatycznie to pływanie... a może jakiś inny wpis spowodowaltopływanie...