GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaja z Oblivionem

05.09.2006
11:04
[1]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

jaja z Oblivionem

postać w pewenym momencie zaczyna skakać w miejscu i już nie idzie nią poruszać...tak jakby mu się zapadało podłoże... a pewego razu gdy wyszedłem z wody, to postac nadal machała rączkami i nóżkami i mogłem pływać w H2O...

mam stery zmodyfikowane. przed temmialem najnowsze nvidii, nastepnie wersja 8 z czymś...dopiero te zmodyfikowane podnioslymi fps o 20 pkt

Mam gf 7600 GS

05.09.2006
11:12
[2]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Pierwszy błąd pojawia się, gdy zmieniasz ugridstoload=5 na większą liczbę.

Z drugim błędem nigdy się nie spotkałem.

05.09.2006
12:45
[3]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

faktycznie zmienialem tą wartość w pliku ini...może to naprawi automatycznie to pływanie... a może jakiś inny wpis spowodowaltopływanie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.