gromusek [ Piwa dajcie ! ]
Wyskakujace okienka
Czym sobie z nimi poradzic co jakis czas wyskakuja nawet gdy uzywam fire foxa ?
Avast i Ad-aware nie daja rady :(
Sharky [ Generaďż˝ ]
Odpalic wbudowany Pop-up blocking.
Ewentualnie poszukac odpowiedniego pluginu:
https://addons.mozilla.org/
zielony_telefon [ Konsul ]
pare dni temu tez walczylem z takim problemem... spybot cos wykrywal ale nie potrafil usunac, ad-aware wywalil ale po sciagnieciu dodatkowego plugina
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
tez nie da rady nawet ad-aware z dodatkiem macie cos jeszcze?