GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyskakujace okienka

05.09.2006
10:47
[1]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

Wyskakujace okienka

Czym sobie z nimi poradzic co jakis czas wyskakuja nawet gdy uzywam fire foxa ?
Avast i Ad-aware nie daja rady :(

05.09.2006
11:15
[2]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Odpalic wbudowany Pop-up blocking.
Ewentualnie poszukac odpowiedniego pluginu:
https://addons.mozilla.org/

05.09.2006
11:17
[3]

zielony_telefon [ Konsul ]

pare dni temu tez walczylem z takim problemem... spybot cos wykrywal ale nie potrafil usunac, ad-aware wywalil ale po sciagnieciu dodatkowego plugina

05.09.2006
11:42
[4]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

tez nie da rady nawet ad-aware z dodatkiem macie cos jeszcze?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.