
«Malakai» [ Pretorianin ]
Idzie ktos na WIPK?
Tak sie zastanawiam czy ktos z Braci Forumowej wybiera sie na pierwszy rok studiow stacjonarnych na Wydziale Informatyki Politechniki Koszalinskiej? Jesli ktos taki jest, to czy jedzie rowniez na ten 'oboz integracyjny'?
Mam pytanie rowniez do ludzi na 2 roku... Jak wyglada taki oboz? Czy to cos w stylu wycieczki, czy stawia sie bardziej na 'integracje'? :)
Dlaczego pytam pewnie sie zastanawiacie? Otoz dlatego ze wolalbym znac kogos przynajmniej troche jadac na ten oboz, czy idac na 1 rok :)
Przyszlych studentow WIPK jak i obecnych zapraszam do wypowiedzi :)
Thanks from the mountain... ;)

«Malakai» [ Pretorianin ]
^^UP^^
Nikt nie idzie/studiuje na WIPK? :/